Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sara
    Ja mislim da bolja stvar za motivaciju od ove ne postoji. Samo pogledaj.



    Vjeruj mi, ne postoji film koji ce ostaviti bolji efekat od ovog videa.
    Dodje 100. igrac na ATP listi i bukvalno od Nadala napravi da ne kazem sta. Dje ces bolje?
    Last edited by Drunken Whaler; 28-08-12, 23:50.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Mozda se neki navijac Nadala nadje prozvanim. Ali svaka cast momku nema sta, to je kada zivot zapravo lici na nestvarni film.

      Lepo ste me zatrpali sa svim predlozima, ima da prebacim par njih na fles da pokazujem drugaricama po jedan pred svaki mec.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Inace, ovaj video moze da posluzi i kao dobra komedija.
        Salim se
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Inace, ovaj video moze da posluzi i kao dobra komedija.
          Salim se
          kako za koga , nekome je bio triler/horor
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Samo je nedostajala ona muzika kad Rocky pobedi na kraju

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Prvo sto sam uradio dok se jos nisam ni posteno raspakovao je da sam
              otisao u IMAX i pogledao The Dark Knight Rises. Bilo je jezivo!

              Sutradan back-2-back Moonrise Kingdom i Beasts of the Southern Wild.

              Wes Anderson je genijalan, kao i uvek. Jednostavno, ne moze da omane.
              Dok mi je Beasts of the Southern Wild najprijatnije iznenadjenje ove
              godine.






              Kupio karte za Premium Rush (Joseph Gordon-Levitt), i za Ruby Sparks
              (Paul Dano) isto back-2-back, $20 oba filma za dve osobe.



              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Kupio karte za Premium Rush (Joseph Gordon-Levitt), i za Ruby Sparks
                (Paul Dano) isto back-2-back, $20 oba filma za dve osobe.
                Samo da javim da su mi i Premium Rush, i Ruby Sparks strava.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Da se pozdravim sa svojim "trenerima" sto mi dadose onolike prejake filmove ne bi li od mene napravili bolju igracicu. Ima tamo da mi odzvanja u usima svako slovo vasih premudrih reci i ovih koje sam cula u ovim kultnim delima kinematografije. Posebno u secanju ostaju, naravno, reci Vladana Vlade Al Pacina koje ce me voditi kao svetlo u najdubljoj tami, kada pomislim da je sva nada za pobedom izgubljena.

                  Salim se malo, za par sati krecemo u pohod na titulu pa se cujemo nadam se za par dana ako budem u mogucnosti tamo da upadnem negde na net i prikacim se na ovaj prejaki forum.

                  Ziveli mi
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Odgledah Kiss Kiss Bang Bang.
                    http://www.imdb.com/title/tt0373469/

                    Meni se svideo, ima nekoliko sjajnih scena koje su me bas nasmejale. Robert Downey Jr. kao i uvek odlican. Preporuka.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Michael Clarke Duncan

                      Sjajna gluma u Milji i za mene ubjedljivo najupecatljiviji dio filma kad prica Henksu kako je umoran.

                      You tell God the Father it was a kindness you done. I know you hurtin' and worryin', I can feel it on you, but you oughta quit on it now. Because I want it over and done. I do. I'm tired, boss. Tired of bein' on the road, lonely as a sparrow in the rain. Tired of not ever having me a buddy to be with, or tell me where we's coming from or going to, or why. Mostly I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world everyday. There's too much of it. It's like pieces of glass in my head all the time. Can you understand?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja ne mogu da vjerujem Kako mi ga je zao Obozavao sam ovog lika.

                        Pocivaj u miru,ljudino.

                        Comment




                        • Bas sam ga gotivio...

                          Pocivaj u miru legendo.

                          Comment


                          • sranje

                            Comment


                            • Je li ko gledao ovaj film?

                              http://www.imdb.com/title/tt0844479/
                              Last edited by Rossonero; 04-09-12, 21:11.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Je li ko gledao ovaj film?

                                http://www.imdb.com/title/tt0844479/
                                Da. Za mene je bio cisto gubljenje vremena.objektivno gledano prosek je film,ali za mene koji obozavam horor filmove napravio je par gresaka koje nisam mogao da oprostim a pritom mi nije ni nesto interesantan bio tako da mi je bas u losem secanju ostao. koliko se secam ti volis horor filmove i odgledao si ih dosta, tako da ti predlazem da preskocis ovaj jer verujem da ti je dosta gubljenja vremena a stvarno nista novo neces videti.
                                neko mi je rekao da je ruska ili francuska verzija,koja je u stvari original mnogo bolja ali ja sam pogledao ovu americku jer nisam ni znao da to nije original
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X