Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miracle in cell No.7

    Turski film na Netflixu..bas dobar 9/10....dobra prica skroz,vredi pogledati
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Veceras Dara iz Jasenovca na rtsu i necu moci da gledam jer sam na nekom rodjendanu a kazu da nece moci preko Eona da se gleda ponovo.
      Pa sta da radim ljudi?

      Comment


      • Vrv ce se pojaviti na balkandownload.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Veceras Dara iz Jasenovca na rtsu i necu moci da gledam jer sam na nekom rodjendanu a kazu da nece moci preko Eona da se gleda ponovo.
          Pa sta da radim ljudi?
          Je li to neće moći ni opcija vraćanja unazad ili?

          Comment


          • Ne moze da se gleda unazad.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Vrv ce se pojaviti na balkandownload.
              Tebe cekam
              Salim se. Znam za balkandownload, valjda bude uskoro.
              Kad ce u bioskope film?

              Comment


              • 21. aprila.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Pa zasto leb ih jebao? Da nece biti bolja epidemioloska situacija?

                  Comment


                  • Kakva filmcina! I ne treba Oskara, ionako je tamo sve lazno. A da je Igor Djordjevic trenutno nas najbolji glumac, to je vec odavno jasno.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Realno 6/10...lepo jedni i drugi potpaljuju....mogli su i bolje uraditi..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nije da sam imao neka posebna ocekivanja od filma kad sam video ko je reziser, ali ovo je moralo mnogo bolje.
                        Mozda cemo od Kusturice (procitao sam da ce on snimiti film na ovu temu) dobiti ono sto ovim filmom nismo.

                        Makar smo, najzad, snimili film o Jasenovcu.
                        Last edited by Mr. Wolf; 21-02-21, 00:23.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nisam gledao, ali komentar jednog ortaka je 'mnogo je to zrtava za ovako los film'.
                          Last edited by mark !t zer0; 21-02-21, 00:49.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Postoji nekoliko dokumentaraca iz vremena Jugoslavije o Jasenovcu. Prvi igrani koji smo mi snimili, ali je dnevnik Diane Budisavljevic snimljen ranije.

                            Svakako ne vidim nikakvu pozitivnu stranu ovog filma, u smislu kakve posledice ostavlja na drustvo u Srbiji. Po komentarima na tw-u, kao i po ljudima sa kojima sam pricao. Samo se jos vise stvara netrpeljivost i mrznja prema Hrvatima.
                            Svi veliki nacosi se busaju pravoslavljem, pa evo pokazite svoje pravoslavlje i oprostite braci svojoj, to je u duhu pravoslavlja.




                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            Last edited by Brian McShtull; 21-02-21, 02:13.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Žalosno je da nakon maltene 100 godina neko snimi film o Jasenovcu , ta nesreća je davno trebala biti ispričana.... i ispriča je majstor a bolje da nije. Podsjeća me na one špageta vesterne ali na neki naš način. Od prvog minuta sve je komfuzno, površno, grozan scenario, dijalozi, gluma. Ni jedne pohvalne nemam za ovo smeće od filma.

                              Comment


                              • Zašto je loš film? Šta se očekivalo tačno od istog? Suština i poenta su prikazali, doduše u dosta ublaženoj verziji, svu zluredost i divljaštvo jedne strane predvođene masovnim koljačem Maksom Luburićem i Perom Brzicom. Monstruozni zločini tih nečoveka nikada ne smeju biti zaboravljeni te bačeni po strani.
                                Možda se očekivali prikazi živo spaljenih ljudi, seča glava i grkljana, vađenja utroba...ali je poenta pogođena i poslata u etar. Sad što se čekalo 70 i kusur godina to je za neku dublju analizu.
                                Film je opisao ko su i šta su bili Nada i Dinko Šakić.
                                Šakić je bio zapovednik zloglasnog Jasenovca. Preminuo je 2008. u Zagrebu gde je kremiran u ustaškoj odori.
                                Nije to bilo davno da se ne bi pričalo o tome.
                                Jasenovac nikako ne može biti prošlost već naše bolno i krvavo iskustvo.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X