Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ma, Joker je jedan od onih filmova gde glavni glumac zamaskira sve mane filma, jer se ljudi zalepe za njega. Phoenix jeste odlican, ali je imao boljih uloga, recimo sjajan je bio u The Master. Cak je i u You Were Never Really Here bolji od ovoga.
    Sto se filma tice, kad se na trenutak samo Phoenix skloni u stranu, u pitanju jedan prosecan, praznjikav film, koji se pravi pametniji nego sto jeste i koji se davi u kliseima ili sto bih pre rekao "smrc" situacijama. A kad se posmatra kao Joker, Betmenov najveci protivnik, ludak sa harizmom, inteligentan, koji je najpopularniji negativac verovatno, tek tad ispada smesan ovaj Joker. Ja ovog Jokera ne mogu da zamislim kao nekog ko moze da sprovede komplikovaniji plan od pljacke trafike. Iako je origin story u pitanju, Phoenixov Joker nema trunku harizme, jedva i da ima onu ludost koju Joker treba da ima. Jedva.
    I opet, najbolji komentar na koji sam naisao je - problem ovog Jokera je sto bi ga Betmen ubio kao picku. Ako dodje do tog drugog filma o kojem se suska, oni bi morali za 180 stepeni da promene njegov lik da bi to bio Joker kakav treba da bude.
    Meni je ovde jedino krivo sto je protracen Hoakin, a nisu mogli boljeg od njega da nadju za Jokera.

    Po mom misljenju, najprecenjeniji film ove godine, a sto da ne i u poslednjih nekoliko godina.

    Odigraj Arkham serijal ili pogledaj na YT delove sa Jokerom, pusti da Mark Hamill izdominira ruzno i podseti te zasto je Joker Joker.

    EDIT: Opet moram da postavim...
    Mislis razbio bi Arthura Flecka kao picku? Jokera smo jedva videli u ovom filmu, svega dvadesetak minuta i bilo je fenomenalno.
    Ne mozes tvrditi nikako da su Artur i Joker ista osoba jer nisu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • I kad postane Joker u tih dvadesetak minuta, nije mi to to. Koliko god ovo bio samo pocetak, nema nikakvih naznaka da je on sposoban za nesto vise, inteligentnije, ne izgleda kao neko ko moze da postane Betmenov arhineprijatelj, plus nema harizmu uopste. Utisak mi je da su promasili skroz.

      Kako god, sto se mene tice, nadam se da ce ispusiti za sve moguce nagrade i da se nece snimati nastavak
      Last edited by Mr. Wolf; 13-12-19, 13:47.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post

        Filmovi su prevazidjeni, gotovi...sad ljudi vole da se razradi lik..radnja, a to se ne moze u filmu. Doba do jaja serija je odavno pocelo..videcemo sta ce to zameniti.
        Ja uopste ne gledam serije. serije sam gledo kad sam bio mali tamo 90-tih: Bejvoc, dosije x, onaj sa repicem kako se zvao nik sloter valjda, tvin piks, kriminalisticke price... a od 2000-tih samo sam dve serije poco da gledam i prekino posle nekoliko epizoda a to su bile serije Lost i walking dead. prekino jer su nelogicne. i u principu sad ne volim da nesto sto gledam dugo traje zato mi film i samo film odgovara, pustim i za dva sata znam sta sam gledo.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Odlican glumac bio.

            The Irishmana gledalo na Netflixu 27 miliona ljudi do sad, a prvog dana kada se pojavio milion.

            I dalje prekucavanje sto se tice kritike ali i publike, rt 96%, mc 94%



            Nadam se za vikend da ide trece gledanje, moram pogledati i ostale filmove koji ce uci u konkurenciju za Oskara ali tesko da ce se ista pribliziti ovom remek djelu
            sigpic

            Comment


            • Vladane, koliko dobijas od Netflixa?

              Moram to sto pre da pogledam, Skorseze mi je jedan od omiljenih rezisera, plus ova trojica, cak sam i malo nervozan Bas se nadam da ce ispuniti ocekivanja, smorio bih se ako drugacije ispadne.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Pa sto smaras onda ovde?

                Idi gledaj, do 22h si gotov

                Comment


                • Ne mogu danas, ni sutra, u nedelju verovatno
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Meni generalno posle filmova Stanley Kubricka ništa nije na tom nivou. On, Lynch, Tarantino i Polanski tim redom. Ali to je verovatno zbog žanra.

                    https://www.imdb.com/title/tt0066921/

                    Da mi neko kaže da je veća umetnost i da je intenzivnije doživeo The Irishman, Batman, šta god, od ovog filma, ne bih mu verovao. Ali da mi kaže da mu se više svidjaju to je ok.

                    Ovako laičkim okom, neki ljudi su liga za sebe, a neki su pitki širokim narodnim masama. Pa ko šta voli... neka izvoli.

                    Vidi nesto.. kad god ti neko kaze da je Batman ozbiljan film samo ugasi svijetlo i izadji. Sa takvima nema price o filmovima.

                    Comment


                    • Nisam siguran al mislim da se Losmiju ne svidja Irishman.

                      Comment


                      • S obzirom da se Losmi lozi na poslednjih par sezona GoT-a, svako njegovo misljenje u sferi serija i filmova je irelevantno

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          S obzirom da se Losmi lozi na poslednjih par sezona GoT-a, svako njegovo misljenje u sferi serija i filmova je irelevantno


                          Zdravkelja, dobar si covek ali



                          Uf, kako je jebozovna...
                          Last edited by LosmiSK; 13-12-19, 22:40.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            S obzirom da se Losmi lozi na poslednjih par sezona GoT-a, svako njegovo misljenje u sferi serija i filmova je irelevantno
                            Potpis.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Super je Irishman. Kad neko vidi rezisera i glumacku ekipu, moze mu biti oprosteno ako pomisli da je sve to vec vidjeno, ali ce se prevariti. Nije najbolji, ali je definitivan Scorceseov film, posle ovoga gangsterski filmovi vise ne moraju da se prave.
                              Ni slucajno nemojte da ga cepate na "epizode", nego sve odjednom, jaci je efekat

                              Comment


                              • Losmi je resio da se ponovo nadje na pogresnoj strani istorije.

                                Forumska javnost ga vec sada pamti po GoTu, a i to sto je protiv Irishmana se uopste ne moze lako zaboraviti.

                                Comment

                                Working...
                                X