Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozark treca sezona KONACNO

    Krenuo da gledam redom Marvelove filmove,posto sam do sada sam gledao samo Captain America. Prija u ovom karantinu, Iron Man 1 je za klasu bolji od nastavka.
    Last edited by mark !t zer0; 28-03-20, 11:52.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
      Ozark treca sezona KONACNO

      Krenuo da gledam redom Marvelove filmove,posto sam do sada sam gledao samo Capetan America. Prija u ovom karantinu, Iron Man 1 je za klasu bolji od nastavka.
      To buraz. Bateman
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ovih dana na mom repertoaru su ratne avanture.

        https://www.imdb.com/title/tt0065207/

        https://www.imdb.com/title/tt0054953/

        https://www.imdb.com/title/tt0065938/?ref_=nv_sr_srsg_0

        Comment


        • The Man from Nowhere
          https://www.imdb.com/title/tt1527788/

          Odlican akcioni film
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Svasta sam gledao u ovom karantinu.

            The Gentleman - Potpuno opravdao ocekivanja. Ko voli Ricija i zna sta da ocekuje, nema greske, ja obozavam njegove filmove.

            Tezina lanaca 3 - Ok da se pogleda, prilicno mi smeta sto je veci deo filma propaganda Sase R.

            I od Marvela sam gledao: Iron Man, The Incredible Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America The First Avenger, Avengerse i Iron Man 3. Danas nastavljam sa Thorom drugi deo. Ovo mi je super zabava za ovaj visak vremena. Da sam umro pre Korone ne bih znao da je Norton igrao Hulka.

            Pre toga sam kao lud gledao Azijate, vrlo verovatno da cu u nekom trenutku nastaviti, fenomenalni su.


            Da li je neko gledao Dark Waters [2019], danas mi je kolega preporucio pa se razmisljam mozda i nejga da pogledam.
            Last edited by mark !t zer0; 30-03-20, 15:44.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Odlican je Dark Waters. Tacno vidis da ce korporacije i americko zlo da uniste ovu planetu... Kad tad.

              Comment


              • Hvala za potvrdu, taman ce vecernji termin da zauzme.

                E da, gledao sam i "Realna Prica" od Kicica, posto su mi ortaci bili angazovani na snimanju i rekli da je super. Slozicu se, stvarno je dobar film, preporuke.
                Last edited by mark !t zer0; 30-03-20, 15:55.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • I dalje skidate ss torenta ili se pojavila neka full HD stream alternativa?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Netflix i laganica
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Samo torrent.

                      Imam i Netflix(gledacu Ozark tu verovatno), i HBO go(to mi je tesko smece), ali opet torrent je torrent, nemam potrebu za alternativama jer bukvalno za 10 min imam bilo koji film spreman u full HD. Na ovim platformama je losiji kvalitet, pogotovu na HBO go.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Gledam za ovaj Dark waters, može se naći čak i u 4K premda je verujem neki šugavi 4K čim je 13 GB

                        Comment


                        • Ja nazalost nemam 4K TV, tako da nemam tih muka, medjutim pre neki dan je ortak skinuo Ford v Ferrari u 4k kod njega kuci, i stvarno je perverzija.
                          Last edited by mark !t zer0; 30-03-20, 16:08.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                            Ja nazalost nemam 4K TV, tako da nemam tih muka, medjutim pre neki dan je ortak skinuo Ford v Ferrari u 4k kod njega kuci, i stvarno je perverzija.
                            a korona?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • A jbg, to mi je ventil da skroz ne poludim, pošto sam potpuno sam otkada je krenuo policijski čas. Bukvalno se vidim sa jednim čovekom za vikend (posao izuzimam pošto i dalje radim, ali skroz izmenjenim rasporedom pa ne idem svaki dan u kancelariju, iako sam proslu celu nedelju isao ). Naravno, poštuju se sve mere zaštite.

                              I to nije za ovu temu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post

                                Tezina lanaca 3 - Ok da se pogleda, prilicno mi smeta sto je veci deo filma propaganda Sase R.
                                Boris Malagurski-Slobodna Televizija-Hana Adrovic-DJB-Sasa Radulovic

                                Slican se slicnom raduje.

                                Comment

                                Working...
                                X