Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nabavice zena to iz Kinoteke fala Bogu

    Comment


    • Veprino masna, srecan praznik!

      Mislim da je vrijeme da zakopamo ratne sjekire. Moramo biti ujedinjeni u ovim turbulentnim vremenima za nasu majku Crnu Goru.

      Edit: prebacite ovo u Pricaonicu. Greskom odje napisah.
      Last edited by powerslave; 21-05-20, 00:14.

      Comment


      • Originally posted by Skeletor View Post
        Veprino masna, srecan praznik!

        Mislim da je vrijeme da zakopamo ratne sjekire. Moramo biti ujedinjeni u ovim turbulentnim vremenima za nasu majku Crnu Goru.

        Edit: prebacite ovo u Pricaonicu. Greskom odje napisah.
        Hvala,samo da odrzimo trenutni mir i blagostanje.Sve drugo je manje bitno.

        Comment


        • Dobro, budite samo braca jednom u godinu dana.

          Koljite se slobodno u ostatku godine.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Sinoć sam pregledo film L'immortal (ovi sto su pratili Gommoru znaju o čemu se radi).

              Iako je bas nerealno da Ciro prezivi metak na onom gliseru bas mi je drago sto jeste. Jedva cekam da se u narednoj sezonu opet udruze on i Genny.

              Film ko film uopste nije los. Cak ga mogu gledati ljudi koji nisu pratili seriju. Ima solidan twist, a posebno mi se svidja paralelna priča koja prati Ciru u djetinjstvu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Strašnu grešku su napravili sa ovim udovoljavanjem fanovima koji se lože na ovu drukaru Ćira. Serija je izgubila svu čar koju je imala i prešla u holivudsko sranje. L'immortale moj kurac. Nego su to zbog gledanosti uradili jer je Ćiro najpopularniji lik.

                Po meni ne treba gledati dalje sezone Gomorre, čisto sranje. Nisam pogledao ni film iako ga imam već dva meseca.

                Nadam se da će mu Djenaro pucati u glavu u prvoj epizodi da mogu da nastavim da gledam, ili da će ga Levanti zazidati negde, da nemamo misteriju da li je živ ljigavac.

                Comment


                • ja sam film premotao na brzinu, jbg. ne volim nerealnost u filmovima, posebno kada tako pocinju, a i bio je neki uzasan prevod tada. A i mogli su bar da se potrude da objasne ko ga je spasio. Osim ako to ne cuvaju za petu sezonu.

                  Gomora je jedna od retkih serija kod koje se kvalitet serije poboljsava iz sezone u sezonu, sve dok nije dosla cetvrta sezona sa Djenijem biznismenom koja je bila nepotrebna, moglo je komotno da se zavrsi nakon trece sezone serija. Meni je onaj cin zrtvovanja Cire bio vrhunski i posebno jak utisak na meni ostavio, da neki surovi negativac okonca na nacin tako sto je konacno uradio nesto pozitivno, ali pade sve u vodu sa filmom

                  Uki, film se zavrsava tako da tvoje nade o desavanjima u prvoj ep. pete sezone padaju u vodu

                  Comment


                  • Šta fali Djenaru biznismenu, ono je krajnje realno. London je stecište najvećih evropskih mafija. Od nekih balkanaca, preko Albanaca do Italijana itd. Tamo se samo obrće. Jebe se Englezima za poreklo novca ako je sve na papiru čisto.

                    Djenijeva transformacija je najbolje nešto u celoj seriji. A Suburra mi je postala bliža srcu iako je Gomorra bolja, treća sezona Suburre će biti fenomenalna. Prva je bila drž ne daj, druga bolja, treća će verovatno biti najbolja.

                    Mislim da će to biti jedna od retkih serija u kojoj se sezone poboljšavaju.

                    A Levanti će sad biti zajebani. Mislim da su Ćićo i Saro preživeli, ako se sećam imena.

                    Comment


                    • Originally posted by ?????? View Post
                      Šta fali Djenaru biznismenu, ono je krajnje realno. London je stecište najvećih evropskih mafija. Od nekih balkanaca, preko Albanaca do Italijana itd. Tamo se samo obrće. Jebe se Englezima za poreklo novca ako je sve na papiru čisto.

                      Djenijeva transformacija je najbolje nešto u celoj seriji. A Suburra mi je postala bliža srcu iako je Gomorra bolja, treća sezona Suburre će biti fenomenalna. Prva je bila drž ne daj, druga bolja, treća će verovatno biti najbolja.

                      Mislim da će to biti jedna od retkih serija u kojoj se sezone poboljšavaju.

                      A Levanti će sad biti zajebani. Mislim da su Ćićo i Saro preživeli, ako se sećam imena.
                      Ne ide mi uz onu glavu sako. U prvoj sezoni nakon Hondurasa odlicna transformacija, ovo u cetvrtoj je meni previse za moj ukus i dozivljaj realnosti

                      Comment


                      • Hahahah sako je najprecenjenija stvar na svetu. Davno je prošlo vreme sakoa. Sad ljudi u sakoima rade za geekove i kriminalce, manuelce. Da je snimano 70ih ne bi bilo prigodno.

                        Pogledaj Suburru.

                        Comment


                        • Ja sam se nekako nadao da su oni napravili Imortale cisto kao neku "what if" pricu i da ce se serija nastaviti bez Cira...

                          Pa to je to znaci, postaje smece jedna od najboljih serija ikada...

                          Djeni je bratina. Premocan lik i transformacija.
                          Last edited by Ljuba90; 24-05-20, 21:27.

                          Comment


                          • Jbg... Ljudi su i zavoleli ovu seriju jer nije ono drukersko proseravanje Narcos. Kao lete avioni u SAD, niko ništa ne zna... i onda je Bin Laden srušio bliznakinje.

                            Ovo je bila baš prava serija. Mada je i Suburra odlična. Nije toliko brutalna ali je radjena po istinitim dogadjajima, i kraj 2. sezone baš daje seriji na kvalitetu.

                            Comment


                            • A dzabe, ovim gube kredibilitet kod mene

                              Comment


                              • Krenula da gledam What we do in the shadows i smorila se, posle pola sata ugasila.

                                Comment

                                Working...
                                X