Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filmovi - komentari, utisci,...

    [quote author=dart gunner link=topic=1911.msg96858#msg96858 date=1255027330]
    Mislim da je vreme da malo ozivimo topic,sada kada nema Vuka[/quote]
    Imao sam neke obaveze ali sada sam ponovo ovde tako da cemo oziveti i temu... Sto se filmova tice najbolji gilm koji sam u poslednje vreme gledao je film CASS. To je film po istinitoj prici jednog navijaca koji postaje glavna faca, pa se povlaci pa radi u klubu pa ga ranjavaju ali da vam ne pricam film je bas extra...
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

  • #2
    Odg: Filmovi,serije

    Hangover je do jaja film, gledao sam ga letos i razvalio se od smeha.
    Zadnja komedija koju sam pogledao je How High, malo je stariji film, ali je vrh.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Odg: Filmovi,serije

      Moj najbolji filmovi su.

      Block 13
      Block 13-Ultimatum.

      Najbolji filomovi.

      Comment


      • #4
        Odg: Filmovi,serije

        [quote author=Tmac link=topic=1911.msg96904#msg96904 date=1255034368]
        Mucke su kultna serija sto se komedija tice, a i uopste. (moja omiljena naravno)
        Za Dzim Kerija je dovoljno reci da je legenda, ne postoji komedija gde on glumi, a da nije neverovatno smesno.
        Volim takodje da gledam i one tinejdzerske komedije kao sto je American Pie, How High, Van Wilder...
        [/quote]
        Brucosi u Evropi... hhh I naravno gde dlumi Adam Sendler... Car od coveka...
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • #5
          Odg: Filmovi,serije

          [quote author=vuk link=topic=1911.msg96906#msg96906 date=1255035035]

          Brucosi u Evropi... hhh I naravno gde dlumi Adam Sendler... Car od coveka...
          [/quote]
          Brucosi u Evropi.Zvuci glupo.Da to nije mozda Euro trip?

          Comment


          • #6
            Odg: Filmovi,serije

            [quote author=dart gunner link=topic=1911.msg96907#msg96907 date=1255035351]
            [quote author=vuk link=topic=1911.msg96906#msg96906 date=1255035035]

            Brucosi u Evropi... hhh I naravno gde dlumi Adam Sendler... Car od coveka...
            [/quote]
            Brucosi u Evropi.Zvuci glupo.Da to nije mozda Euro trip?
            [/quote]
            Ja mislim da se bas film zove Brucosi u Evropi... A naravno postoji i Euro trip 1 i 2...
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • #7
              Odg: Filmovi,serije

              [quote author=vuk link=topic=1911.msg96908#msg96908 date=1255035440]

              Ja mislim da se bas film zove Brucosi u Evropi... A naravno postoji i Euro trip 1 i 2...
              [/quote]
              Ah.Onda je glupost.Nemoguce da film koji se tako zove bude iole smesan.Previse je pozerski.

              Fc,ima li americkih pevaca u tim tvojim filmovima?

              Comment


              • #8
                Odg: Filmovi,serije

                Jeste gledali Road Trip 2: Beer Pong?
                Sad je skoro izasao, skinuo sam ga sa neta, ali nisam gledao.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Odg: Filmovi,serije

                  [quote author=Tmac link=topic=1911.msg96911#msg96911 date=1255035608]
                  Jeste gledali Road Trip 2: Beer Pong?
                  Sad je skoro izasao, skinuo sam ga sa neta, ali nisam gledao.
                  [/quote]
                  Nisam,aj odgledaj,pa javi dal' vredi utrosenog prostora.

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Filmovi,serije

                    Sinoc sam gledao Glup i Gluplji ;D ;D je da mi je to 23 put da gledam,ali je film extra ;D

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Filmovi,serije

                      [quote author=fc nadal link=topic=1911.msg97316#msg97316 date=1255264049]
                      Sinoc sam gledao Glup i Gluplji ;D ;D je da mi je to 23 put da gledam,ali je film extra ;D
                      [/quote]
                      Aj probaj ponovo.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Filmovi,serije

                        [quote author=dart gunner link=topic=1911.msg97319#msg97319 date=1255265073]
                        [quote author=fc nadal link=topic=1911.msg97316#msg97316 date=1255264049]
                        Sinoc sam gledao Glup i Gluplji ;D ;D je da mi je to 23 put da gledam,ali je film extra ;D
                        [/quote]
                        Aj probaj ponovo.
                        [/quote]


                        ??? ???

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Filmovi,serije

                          je da mi je to 23 put da gledam?


                          Tu nesto fali.Zato te pozivam da zajedno otkrijemo sta je u pitanju!

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Filmovi,serije

                            [quote author=dart gunner link=topic=1911.msg97328#msg97328 date=1255267969]
                            je da mi je to 23 put da gledam?


                            Tu nesto fali.Zato te pozivam da zajedno otkrijemo sta je u pitanju!
                            [/quote]

                            mozda fali,ali je sve kristalno jasno ;) sto je najbitnije

                            Comment


                            • #15
                              [/quote]
                              Ne,ne,najbitnije je da sam ja nasao jos jednu tvoju gramaticku gresku!

                              Comment

                              Working...
                              X