Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li neki film Losmi da si odgledao do kraja?

    Parazit je odlican film. To je jedna opstepoznata, ali neuobicajena, otkacena juznokorejska kinematografija i toliko poznata po setanju od zanra do zanra u samom filmu, a mnogo toga uradjeno do detanja i vrhinski.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ima li neki film Losmi da si odgledao do kraja?

      Parazit je odlican film. To je jedna opstepoznata, ali neuobicajena, otkacena juznokorejska kinematografija i toliko poznata po setanju od zanra do zanra u samom filmu, a mnogo toga uradjeno do detanja i vrhinski.
      Ako ti tako kazes, onda se ja slazem!!!

      Mene je iznervirala ona zabava na kraju filma,nepotrebno da ubije muza zbog kao smrada siromasnog kojeg se on gadio kao itd...al dobro...menjam misljenje zbog tebe...i gledao sam skoro do kraja,bukvalno 10 zadnjih sekundi nisam
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Hahahahahahha obozavam nacin na koji Losmi gleda filmove

        Hvala, limune, deluje interesantno.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ne mozes zbog mene da menjas misljenje, o boze
          Drugo, fim se gleda sire, ne tumaci bukvalno i plasticno, cesto ima simbolike, citanja izmedju izmedju redova, mora da se udubi i razmislja.
          I trece, sam si rekao da si prekinuo ovaj film, onaj film...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ma okej je film, sta se sve danas pravi ovo je ekstra. Treba da prihvatis tudje ukuse. Meni je ovo previse deciji film, npr voleo bih da ovakvu temu obrade Norvezani, mislim da bih se mnogo vise udubio.

            Nisam gledao mnogo korejskih filmova, razumem te kad kazes da je ovo karikiranje tipicno za njih ali jednostavno nisam covek koji to olako guta (inb4 a sta drugo gutam).

            Comment


            • Naravno da prihvatama tudja razlicita misljenja, samo je disbalans u mojoj i tvojoj oceni poprilican, plus analizicu koju si dao malo mi onako povrsna. Ali oke, ne lezi ti ova konematografija. Kapiram.
              Ja sam pa sto se toga tice fanatik, stalno jurim i trazim vanholivudske pogotovu, evropske, juznoamericke i azijske, koji su mi veliki favoriti oduvek, ok i americki nezavisni filmovi, ima tamo dragulja svakakvih.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Preporucite neke dokumentarce.
                Inside Job(2010)
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Preporucite neke dokumentarce.
                  Ja sam odgledao pre neko veče jedan o Džo Kokeru. Ne znam sad kako se zove, al kapiram da ćeš ga lako naci. Legenda od čoveka, lud život je vodio pa je i dokumentarac morao biti zanimljiv, iako prilično površan.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Preporucite neke dokumentarce.
                    https://m.imdb.com/title/tt1877514/?...1?ref_=nv_sr_1
                    (10 ep. Vijetnamski rat)

                    https://m.imdb.com/title/tt0460766/

                    https://m.imdb.com/title/tt8991268/

                    https://m.imdb.com/title/tt10662444/
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ovaj prvi mi je odavno na listi, ali treba se nakaniti. Hvala.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Odgledo Terminator Dark Fate... mater im feministicku, morao nakon toga odlgedat prva dva dela nebi li se malo povratio. Ko pravi ovakva sranja jbt zivot, das mu stotine miliona i on sjebe film. Eno gledam ljudi izgubili 120M

                        Comment


                        • Sta je ovo? Gled'o neko?

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odgledah 1917. Neverovatan film

                            Drugaciji od vecine ratnih, napet sve vreme...nerealno dobro snimljen. Mislim da ce dobiti oskara

                            Comment


                            • Skinula ga bas malo pre i gomilu drugih


                              Gledao neko The Lighthouse?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Odlican!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X