Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nemoj me u isti kos sa dreamy
    Edukujem ja i altlostu,bas si kiksnuo ovdje
    Ajde jedan film ili seriju koju si mi ti preporucio pa sam gledala, da je bas jak/a? Ti si mi rekao Jesse Jamesa, ae to i nije los, ali nije mi u naj; Hide and Seek, nis posebno, gledljiv triler; A Little Bit of Heaven - uzas zivi; Friends With Ben - koji bi ionako gledala zbog JTa a i tako je sr; WYN - case closed

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Pa kako onda mozes gledati Gossip,Greys i Notebook?
      Ok su prve dvije sezone,posle su upropastili seriju
      Samo sam prve tri GA i gledala
      NOTEBOOK je kultni film, da nije mozda bolji ovaj sto ga lakostica premotavala? Ma daj. U tom rangu je odlican.
      ....

      Comment


      • Originally posted by altlosta View Post
        Ajde jedan film ili seriju koju si mi ti preporucio pa sam gledala, da je bas jak/a? Ti si mi rekao Jesse Jamesa, ae to i nije los, ali nije mi u naj; Hide and Seek, nis posebno, gledljiv triler; A Little Bit of Heaven - uzas zivi; Friends With Ben - koji bi ionako gledala zbog JTa a i tako je sr; WYN - case closed
        Jesam li ti dao spisak od 200 strasnih filmova,sta cu ja sto ti neces da gledas neke si gledala sa spiska stvarno ali veliki broj nisi
        Serije isto,sta cu kad neces da gledas GOT,Boss,Homeland,Dexa...
        Nisam ti ja preporucio A little bit of heaven,vec Just like heaven;)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Pa kako onda mozes gledati Gossip,Greys i Notebook?
          Ok su prve dvije sezone,posle su upropastili seriju

          Nisi ni ti ništa bolji, tebi je svaka serija dobra, drastično si snizio kriterijume za LEPE, brukaš nas na ovoj temi Atlosta me ignoriše umjesto da potvrdi da će bar malo pomoć ovim filmskim neznalicama, ili misli da im nema pomoći, moram priznati da sam i ja to pomislio.

          Comment


          • Odlican film , jedva cekam da izadje

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Ajde jedan film ili seriju koju si mi ti preporucio pa sam gledala, da je bas jak/a? Ti si mi rekao Jesse Jamesa, ae to i nije los, ali nije mi u naj; Hide and Seek, nis posebno, gledljiv triler; A Little Bit of Heaven - uzas zivi; Friends With Ben - koji bi ionako gledala zbog JTa a i tako je sr; WYN - case closed
              Auuu sta mu uradi... ahhahahahaha, jadan mi Vlajko, sad cu morati da ga izvlacim ako mi se dopadne ova serija sto mi je izlinkovao, ako ne bude valjala ugasio je sasvim.

              Aj neka se jos javi neki mudrac da mi npr. kaze da su MUCKE i ALO ALO shit, pa da se ispisem.
              ....

              Comment


              • WYN? Manite se skraćenica, čim ne mogu pohvatati, sigurno je nešto bezveze.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  WYN? Manite se skraćenica, čim ne mogu pohvatati, sigurno je nešto bezveze.
                  Whats your number? Simpaticna limunada koju je lakosta premotavala. Preporuka je Vladanova. Ja sam se nauzivala gledajuci. Razlozi su ranije objasnjeni.
                  Mislim da sam ti vec slala to, ako se ne varam. Cak si ga i gledao. I tebi se svideo glavni glumac...
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Aj neka se jos javi neki mudrac da mi npr. kaze da su MUCKE i ALO ALO shit, pa da se ispisem.
                    Mucke su bile dobre u pocetku, ali posle se vec to malo pogubilo...

                    Za Alo alo ne bih mogao reci, jer ne kapiram previse taj francuski humor, a i francuski jezik mi nije bas medju milijim.

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Whats your number? Simpaticna limunada koju je lakosta premotavala. Preporuka je Vladanova. Ja sam se nauzivala gledajuci. Razlozi su ranije objasnjeni.
                      Mislim da sam ti vec slala to, ako se ne varam. Cak si ga i gledao. I tebi se svideo glavni glumac...

                      Skinuo sam film, ali ga srećom još nisam pogledao, trebala si mi reći čija je preporuka, da bezveze ne zauzimam memoriju.

                      Comment


                      • Originally posted by dreamy View Post
                        Whats your number? Simpaticna limunada koju je lakosta premotavala. Preporuka je Vladanova. Ja sam se nauzivala gledajuci. Razlozi su ranije objasnjeni.
                        Mislim da sam ti vec slala to, ako se ne varam. Cak si ga i gledao. I tebi se svideo glavni glumac...
                        To je komedijica,za opustanje mozga i poneku foru,nije to preporuka za neki strasni film
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jesam li ti dao spisak od 200 strasnih filmova,sta cu ja sto ti neces da gledas neke si gledala sa spiska stvarno ali veliki broj nisi
                          Serije isto,sta cu kad neces da gledas GOT,Boss,Homeland,Dexa...
                          Nisam ti ja preporucio A little bit of heaven,vec Just like heaven;)
                          Od kojih je 150 sa Sandlerom Verujem ti na rec da ima i dobrih tamo, pa moras i ti ubosti. Priznajem da nisam ja bas zadovoljna sa koliko sam pogledala, ali znam ja gde treba traziti koji je dobar film da se pogleda ;), da ne bih slucajno nabasala na ove tvoje vanserijske omaske
                          Ma kakvi Just like Heaven, onaj bre sa Kate Hudson kad ima neki rak, uzas onaj, ti si mi to rekao..
                          A ove tri serije sam nameravala da gledam i bez tvoje edukacije, mslis stvarno da nisam cula za njih

                          Originally posted by notorious View Post
                          Nisi ni ti ništa bolji, tebi je svaka serija dobra, drastično si snizio kriterijume za LEPE, brukaš nas na ovoj temi Atlosta me ignoriše umjesto da potvrdi da će bar malo pomoć ovim filmskim neznalicama, ili misli da im nema pomoći, moram priznati da sam i ja to pomislio.
                          Nznm sta bih ti rekla, za Vladana sam vec davno skontala da taj nista u zivotu ne bira, njemu sve valja, sve sa rostilja samo kad je nesto bas kao masovno, onda on se kao nadje da se pobuni da bi bio cool valjda a dreamy se ne da lako, mada kontam da je sa njom lakse, spremna je na sugestiju, polako... odgledace ona i prave stvari, pa kad vidi sta ima, razumece o cemu sam pricala mada trebace tu puno posla ako krene u Vladanovu skolu

                          Comment


                          • E ljudi jel izlazi ove godine Sin City 2? Ne mogu da docekam da izadje, prvi je bio vrhunski...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              To je komedijica,za opustanje mozga i poneku foru,nije to preporuka za neki strasni film
                              Pa ko je rekao da je strasan film? Ja sam mu tako i opisala ako ne vidis. Ja da sam na tvom mestu drzala bih se 'mene', ja te jos kao nesto i branim, ovo ostalo su bas ataci na tvoju licnost.

                              Originally posted by notorious View Post
                              Skinuo sam film, ali ga srećom još nisam pogledao, trebala si mi reći čija je preporuka, da bezveze ne zauzimam memoriju.
                              Odgledaj ga, bice ti fin. Altlosta se ispromasivala, filmic je bas za razbibrigu... doduse i za jos nesto, ali nije za javnost
                              Originally posted by altlosta View Post
                              Od kojih je 150 sa Sandlerom Verujem ti na rec da ima i dobrih tamo, pa moras i ti ubosti. Priznajem da nisam ja bas zadovoljna sa koliko sam pogledala, ali znam ja gde treba traziti koji je dobar film da se pogleda ;), da ne bih slucajno nabasala na ove tvoje vanserijske omaske
                              Ma kakvi Just like Heaven, onaj bre sa Kate Hudson kad ima neki rak, uzas onaj, ti si mi to rekao..
                              A ove tri serije sam nameravala da gledam i bez tvoje edukacije, mslis stvarno da nisam cula za njih
                              Nznm sta bih ti rekla, za Vladana sam vec davno skontala da taj nista u zivotu ne bira, njemu sve valja, sve sa rostilja samo kad je nesto bas kao masovno, onda on se kao nadje da se pobuni da bi bio cool valjda a dreamy se ne da lako, mada kontam da je sa njom lakse, spremna je na sugestiju, polako... odgledace ona i prave stvari, pa kad vidi sta ima, razumece o cemu sam pricala mada trebace tu puno posla ako krene u Vladanovu skolu
                              HAhahahahaha, 150 je sa Sendlerom, hahahahah
                              Ma koja Vladanova skola. Za filmove i ajd, ali serije...
                              Originally posted by M_G_S View Post
                              Mucke su bile dobre u pocetku, ali posle se vec to malo pogubilo...
                              Za Alo alo ne bih mogao reci, jer ne kapiram previse taj francuski humor, a i francuski jezik mi nije bas medju milijim.
                              Ne preteruj jbt, neko ce te shvatiti ozbiljno
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by altlosta View Post
                                Nznm sta bih ti rekla, za Vladana sam vec davno skontala da taj nista u zivotu ne bira, njemu sve valja, sve sa rostilja samo kad je nesto bas kao masovno, onda on se kao nadje da se pobuni da bi bio cool valjda a dreamy se ne da lako, mada kontam da je sa njom lakse, spremna je na sugestiju, polako... odgledace ona i prave stvari, pa kad vidi sta ima, razumece o cemu sam pricala mada trebace tu puno posla ako krene u Vladanovu skolu
                                Za njega si potpuno pogodila dijagnozu, a dreamy se kao nešto opire nekim Vladanovim prijedlozima, znači da ima nade, ali se bojim da je ona već odavno u Vladanovoj školi straha Pokušavam da je izvučem, čak bih je i smuvao samo da joj pomognem, ali ćeš i ti morati dati doprinos u ovoj temi.

                                Comment

                                Working...
                                X