Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    To rimejk onog korejskog?
    Mislim naziv filma je isti.
    On je odlican, e sad vredi vrv pogledati i ovaj turski, imaju oni odlicnu kinematografiju.
    Nisam gledao korejski al vidim da ima identičan naslov, sad, dal i radnju, stvarno ne znam.
    Vredi da ga pogledaš jer je ostvarenje vrh.
    Turci baš znaju ubosti sa kvalitetom.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • https://youtu.be/EzXgIV-EJQE
      Toplo preporučujem englesku seriju "Des"
      Serija o serijskom ubici ima 3 ep.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by b64Milos View Post
        Skinuo sam film, pogledacu, siguran sam da je visoke produkcije/kvaliteta, ali generalno ne podrzavam produkciju ovakvih filmova koji bez obzira na namere rezisera postignu odredjeni efekat, i mi posle treba da debatujemo da li bio cilj da se siri nacionalizam ili su to bile neke dobre namere.

        Mi i Hrvati nismo Nemci i Jevreji, vec narodi istog porekla cije se drzave granice I nije nam u interesu da radimo stvari koje idu na stetu dobrim odnosima.

        Da ne bude zabune, takodje nikako ne podrzavam razne "strucnjake" i "kriticare" koji iz skroz razlicitih ciljeva i interesa (vidi se iz aviona) kritikuju film ili uticu na to da se film kritikuje, kao sto su Danas itd.
        Slobodno ga zaobidji... da znas unapred kakav je zahvalio bi mi se sto te odvracam.

        Film je nevidjeno djubre. Klanje na svaka 2 minuta, scenario i ne postoji, dijalozi i radnja usiljeni do debilizma, bas ono jeftina propaganda bez obzira sto se zasniva na istinitim dogadjajima. Usrali su i oskrnavili naprednjaci i ovaj dogadjaj i zagadili ga za neka slicna ostvarenja ubuduce. Trebalo je malo iskopirati Spilberga. Svi znamo sta se desavalo u Ausvicu ali i oni koji to nisu znali mogli su to vrlo jako i emotivno da dozive u sceni sa tusevima i gomili odece koja je bacena iza gasne komore... nije bilo neophodno da na svaka 2 minuta prikazuju ljudi kako se guse i gde im pena izlazi na usta a dusa na nos pa da se svakom zgadi gledanje filma kao sto je to u Dari slucaj, i siguran sam da ga niko van srpskog govornog podrucja nece gledati jer je ovo jeftino propagandno horor djubre za domacu politicku upotrebu. Nema ovde ni f od igranog filma...

        Comment


        • Preporucujem film



          shvaticete zasto ;)
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Preporucujem film



            shvaticete zasto ;)
            Dobar.

            Gledah ga bas davno. Sad kad razmislim o slicnim i raznoraznim scenarijima tacno su nas psihicki pripremali za sve ovo. Jer mnogo je lakse da prihvatis ovakvu realnost ako si prethodno obradio scenario kroz fikciju.

            A ako cemo bas tako, evo ga:



            https://www.imdb.com/title/tt1439572/

            Slucajno a?

            na stranu sto je film fenomenalan.
            Last edited by mmajstor; 28-02-21, 00:03.

            Comment


            • nisam gledao taj. O cemu je tacno?

              pogledao sam sad trejler
              Last edited by Sam Hornish Jr.; 28-02-21, 12:18.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • inace ovaj je prvi film na virus temu koji sam ja gledao

                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Sinoc bilo

                  2021 Golden Globe Awards Winners
                  https://www.imdb.com/golden-globes/n...ft_ft_gg_awd_5
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Preminuo Boris Komnenić
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Koridor '92



                        Stvarno dobar dokumentarac. Pogotovo za nas koji poticemo iz tih predela
                        Last edited by Ljuba90; 07-03-21, 11:35.

                        Comment


                        • Pojavio se snimak za Zack Snyder's Justice League.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • https://threadreaderapp.com/thread/1...042102787.html
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Cosmic sins 1/10.

                              Nisam siguran jos uvek da li je ovo sto sam gledao stvarno ili je sve plod halucinacija usled udisanja ovoga divnog, vidljivog Novosadskog vazduha.

                              Ukljucis facebook I pustis Sunday league worst shots, osim toga sto je tragikomicno, pa se jos I nasmejes a bude to I lepo jer gledas ljude koji to rade samo iz strasti prema igri.

                              U glumi termin "Sunday league" ne postoji ali ne znam kako drugacije nazvati skup amatera koji su obitavali u ovoJ gomili nabacanih kadrova, bez smisla, logike I scenarija.

                              Brus Vilis koji kao da jos uvek nije izasao iz uloge Dzona Meklejna, umire musk, utapajuci se u smrad ovog epskog govneta.

                              Pises scenario za sasvim solidnog glumca I ne umes da napravis nijedan normalan dijalog, apsolutno nista za citavih sat I dvadeset osam minutes cistog kriminala prema onome ko to gleda.

                              2500 godine, ljudi I dalje voze automobile, motore, koriste ak-47 a savladali su putovanje kosmosom

                              Pokavljuju se vanzemaljci koji neodoljivo lice na zombije ali ima malo I onog Ridlijevog Alien smeka.

                              Pogledajte ovo blago obavezno, nesto najjace sto sam gledao.
                              .
                              Last edited by Indigo; 18-03-21, 20:36.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Zack Snyder's Justice League traje 4 sata.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X