Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam svoja prva 3 Hari Potera u životu, i nisam mogao ni da zamislim da će mi ovako leći. Pogotovu je treći dobar, a i gledano godine kada su snimljeni svk si tehnički vrhunski.

    Obzirom da je napolju minus 202 stepena, mislim da ću za vikend odgledati bar još 3.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by ЧШ. View Post
      Odgledao sam svoja prva 3 Hari Potera u životu, i nisam mogao ni da zamislim da će mi ovako leći. Pogotovu je treći dobar, a i gledano godine kada su snimljeni svk si tehnički vrhunski.

      Obzirom da je napolju minus 202 stepena, mislim da ću za vikend odgledati bar još 3.
      Ja sam to uradila tokom prvog karantina, jer kad su premijerno izlazili nikako me nisu privlacili.
      Proletos sam odgledala sve delove, posto ima na hbo i bas su mi super legli, skroz sam se iznenadila
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • ja Harija verovatno necu nikad odgledati

        na prvom mestu zbog glavnog glumca
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • I ja gledam ma HBO. Samo neke avanturice gledam, evo jedna preporuka ko je iz tog fazona :

          https://m.imdb.com/title/tt0165832/?ref_=tt_mv_close
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ja sam prva tri dela Hari Potera pogledao jos dok sam bio osnovna. Mislim da sam samo prvi deo pogledao u bioskopu, druga dva dela kupio na buvljaku. Ostale delove sam pogledao leta 2010, cuo sam bio da su sedmi deo podelili na dva filma pa me je to nateralo da pogledam ova tri. Knjige sam stigao do seste i cekao sam sedmu da prevedu. Nikad je nisam kupio, a ovih sest mi cuce negde u kuci.

            Mislim da Gospodar Prstenova nisam uopste gledao u bioskopu.

            Ne mogu iskreno da se setim kako sam gledao Star Wars, mislim da sam svih pet epizoda pogledao pocetkom 2005. Osvetu Sita sam pogledao u bioskopu. Mada mozda i gresim. Prvo sto sam pogledao od SW je bila Imperija Uzvraca Udarac.

            Jebote, gomilu tih popularnih stvari koje su izasle 2000-07 sam kupovao diskove, pa posle gledao kuci. Nisam ni bio u toku sta se pusta u bioskopu. Nisam bio toliko los filmofil do 2007 i to je bilo sve generalno ok za taj uzrast u manjoj sredini, pa sam onda imao skoro 6 godina suse. Sad sam se setio da sam Spidermana gledao u bioskopu.
            Last edited by Ricma; 16-01-21, 13:18.

            Comment


            • LOTR sam pogledao prvu trilogiju. Dalje nisam isao (Hobiti). Malo sam nesto na preskok gledao ali to mene vise ne privlaci posto izgleda kao igrica.

              Star Wars od epizode IV-VI nije bilo CGI i u tome sam uzivao.

              od ovih superheroja novijih gledao sam samo onog crnog sto jede (zaboravio sam kako se zove)
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                LOTR sam pogledao prvu trilogiju. Dalje nisam isao (Hobiti).
                Pametno. Razvuceno na tri filma i prilicno dosadno.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ja sam isto sada poceo da gledam Harry Potter filmove. Pogledao sam prvih 5 i prilicno sam zadovoljan. Nije me ranije ovo nesto privlacilo medjutim u zadnje vrijeme sam se zainteresovao.

                  Planiram i knjige da procitam, sta fali.

                  Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

                  Comment


                  • Nemojte da se stidite vec uzmite i procitajte Hari Potera. Nije to neka umetnost i sta ti ja znam, ali je bas nekako lepo procitati.
                    Mozda to prica dete u meni, ali eto ja preporucujem

                    Comment


                    • Slazem se sa Ljubom. Ja sam citao to kao klinac, ali svakako planiram opet jednom, bas fina voznja.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Nemojte da se stidite vec uzmite i procitajte Hari Potera. Nije to neka umetnost i sta ti ja znam, ali je bas nekako lepo procitati.
                        Mozda to prica dete u meni, ali eto ja preporucujem
                        ko mene vidi sa knjigom u ruci placam veceru
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          ko mene vidi sa knjigom u ruci placam veceru
                          To nije nesto sa cim treba da se hvalis
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • cuo sam vec

                            al to sam ja
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Promenice ti se zivot kad krenes da citas. Veruj mi

                              Comment


                              • Knjige su super i za sva vremena.

                                Najbitnije je stvoriti dobre uslove za citanje, svejedno da li je u pitanju knjiga, tablet ili komp/telefon.

                                Da mi tablet nije malo umrljan, citao bih preko tableta. To mi je prava mera. Citao bih najvise sa tableta da sam sam u kuci.

                                Jebe me nizak pritisak, pa ne mogu da citam cim padne mrak.

                                Comment

                                Working...
                                X