Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indigo, pisi o tom spooky shitu oko Kjubrika i izjavama glumaca.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ja taj film bas dugo odlazem, cekam da budem u odgovarajucem raspolozenju

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              https://www.imdb.com/title/tt0246776/

              Bolestan domaći film, gledao sam ga pre više od 10 godina. Zaudara na vreme kada je radjen i ima neki čudan vajb.
              Odlican film.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Gledao sam sinoc Apocalypse Now Final Cut u Sava Centru u okviru festa. Definitivno nesto sto treba videti u bioskopu, bas epic iskustvo. Po mom misljenju, najbolji ratni film ikada. I najbolji Kopolin film. Dobar je Kum, ali ovo je nesto posebno.

                  edit: e da, treba da gledam Come and See, ali sumnjam da ce ga prevazici.
                  Last edited by s_hyperion; 08-03-20, 17:09.

                  Comment


                  • Bili smo blizu jedan drugog.

                    Trenutno me ne interesuje puno da uporedjujem kvalitet ta dva film, kako mi je Kum do neke 2014 bio najomiljeniji film tako mi je Apokalipsa na prvom mestu skoro poslednje tri godine. Mozda svakako ima reditelja koji su ostavili jaci utisak i kojima sam vise fasciniran od samog Kopole, ali njegovi filmovi su mi na prvom mestu. Odlicno audio-vizuelno iskustvo u Sava Centru.

                    Comment


                    • Uhvatih danas Super Troopers na Comedy Centralu. Kakav klasik

                      Comment


                      • Umro Max von Sydow.

                        Comment


                        • Baš sam skoro razmišljao kako je prilično mator. Večeras ću da ga ispoštujem sa nekim Bergmanovim filmom.


                          Originally posted by Ricma View Post
                          Bili smo blizu jedan drugog.

                          Trenutno me ne interesuje puno da uporedjujem kvalitet ta dva film, kako mi je Kum do neke 2014 bio najomiljeniji film tako mi je Apokalipsa na prvom mestu skoro poslednje tri godine. Mozda svakako ima reditelja koji su ostavili jaci utisak i kojima sam vise fasciniran od samog Kopole, ali njegovi filmovi su mi na prvom mestu. Odlicno audio-vizuelno iskustvo u Sava Centru.
                          Lepo, lepo Iako ne volim da gledam filmove kada je sala/hala prepuna, drago mi je sto ovakav film moze i dalje kod nas da napuni Sava Centar.

                          Malo sam poredio i zbog toga što sam imao raspravu sa ujakom šta je bolje. Njemu je Kum, ali je po meni Apokalipsa pravo i potpuno kinematografsko iskustvo. Iako ne bi imao pravi efekat, Kuma bi mogao da gledaš i kao neku seriju. Ovo prosto ne može tako, ovo te uvuče u svoju atmosferu, bukvalno te drogira dok gledaš, na sve načine, vizuelno, oni jezivi zvukovi, rok muzika... Prava apokalipsa
                          Last edited by s_hyperion; 09-03-20, 15:35.

                          Comment


                          • Odgledao "Otac"...Srdan opet fenomenalan, ovo je lagano za nominaciju za Oskara
                            Tezak film u pm.

                            Dugo nisam gledao bolji domaci film, pa verovatno od Klopke, ciji je reditelj isto Golubovic...

                            Bogdan definitivno najbolji glumac sa ovih prostora. Covek je nestvaran.

                            10/10 sto se mene tice.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Odlican film.
                              Jeste, samo sam ga gledao bas mlad i tu sam zamrzeo Nikolu Koja.

                              To znaci da je dobro odradio ulogu.

                              Ali i dalje mi je najbolje odigrana uloga u domacim filmovima Lazar Ristovski u filmu Do koske. Ne volim ga ali onde je presao igricu, bar sto se mog poimanja glume tice.

                              Comment


                              • Desimir Stanojevic danas preminuo.
                                Najpoznatiji po ulozi Vukasina Golubovica u seriji "Srecni ljudi"

                                Neka mu je laka crna zemlja.
                                Pocivaj u miru.

                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X