Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    jel to Tarantino najavio Kill Bill 3
    Nadam se da nece, mada stidljivo se spominje tu i tamo. Ja bih vise voleo originalan film, ako vec bude odlucio da mu to bude poslednji film koji ce snimiti.
    Last edited by Mr. Wolf; 17-12-19, 21:30.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kakva pljuvacina po Star Wars-u
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Kubricku omiljeni film je Lynchov Eraserhead. Čista bolest od filma. I tako ja visim na IMDB i gledam neke kritike i naletim na ime - Luis Bunuel. Kao master surrealizma. I sad, pošto mi je to deformacija kad god kopam po ličnostima pogledam koju su školu završili, i naravno za svi koji su radili nešto od revolucionara do umetnika, koji su dirali neke granice (čim mu je surrealizam tema) - jezuitsko obrazovanje.

        Tako da ću sledećih dana da pregledam malo filmove od tog gospodina za koga do sada nisam čuo, iskreno.

        An Andalusian dog ima zanimljiv cover..

        Btw



        boleština ali možda njegov najbolji film.

        Comment


        • Bunjuel je plagijator, kompilator i direktno je krao od Ezenstajna i Fejada.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Joker dostupan u Bluray.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Srećan rođiš [emoji173]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Pojavili se na torentima The Lighthouse i The Two Popes.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Odgledao Parasite, svaka preporuka, predobar film. Treba vam zanr, kazite koji god Parasite je taj, komedija, drama, triler, horor, unikatan film.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Nolan radi mindfuck film sa manipulacijom vremena/vremenskim linijama da bi ljudi mogli da se osećaju kao intelektualci dok gledaju njegove filmove?! Wow, kakav šok. Pretera ga burazeru

                      Ne može on ni da prismrdi najvećim režiserima, učaurio se u ovaj fazon i ne mrda. Šteta.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Pojavili se na torentima The Lighthouse i The Two Popes.
                        Wow, ovaj prvi deluje brutalno. Bas neki moj fazon, a i glumci su vrh. Gledam cim stignem

                        EDIT: bici, konacno neko ko ima isti stav kao i ja o Nolanu, tj tom tipu njegovih filmova.
                        Last edited by Ljuba90; 20-12-19, 22:04.

                        Comment


                        • Propustio si Ljubisa kad smo pricali o Nolanu, ima nas vise, samo treba naci te diskusije, bas smo bici i ja komentarisali
                          sigpic

                          Comment


                          • A dobro. Bitno da nas ima

                            Comment


                            • https://www.imdb.com/title/tt7653254/?ref_=nv_sr_srsg_0

                              Ovakav tip filma ne moze bolje da se uradi od ovoga. Bukvalno savrsen od pocetka do kraja, ni jedna rec nije bila suvisna, gluma (pogotovo Driverova) maestralna. Dugo nisam bolje napisan film gledao

                              Malo je reci da sam odusevljen.

                              Comment


                              • Nolan voli da sam sebi ulazi u dupe sa tim kao intelektualnim stvarima, ali ne obracam mnogo paznju na to, uglavnom pravi dobre filmove

                                Nego ovaj Joker... Bukvalno, what's the big deal? Jeste bolji od uobicajenog DC trasha i mediokriteta, ali da je sad nesto posebno dobar, ne bih rekao. "Joaquin Phoenix je dobro odglumio" - ok, recite mi nesto novo Jos se kao i neka frka digla oko ovog filma, ne znam ni ja sta.

                                Comment

                                Working...
                                X