Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Overrated af 6/10 max

    Comment


    • Na predloh nekih forumasa odgledah The Lobster. Vece djubre odavno ne videh. Svaka mi cast kako sam izdrzao do kraja, jedva sam cekao da se zavrsi.

      Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Da li skladištite/bekapujete serije/filmove ili ih brišete nakon gledanja? Ja 90% ne brišem
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ja sam prestao i skidati, sve gledam online
          A serija Homecide, počeo sam je gledati pre mesec dana , odgledao dve epizode i baš nemam volje da nastavim premda su mi rekli da je dobra. Davno je rađena pa se prva sezona ne može naći sa nekim uobičajenim kvalitetom.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Da li skladištite/bekapujete serije/filmove ili ih brišete nakon gledanja? Ja 90% ne brišem
            Isto, ako treba prostor na HDDu da oslobodim, narežem ih pa onda brišem

            Spoiler
            Nestprljivo isčekivajući dan kad će mi zapravo biti potrebni

            Comment


            • Simpa 8/10
              http://www.imdb.com/title/tt2380307/

              Comment


              • Lord of the rings
                Jednostavno mi nikada nece dosaditi.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Pogotovo extended.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Jel gledao neko Ederlezi rising sinoc na Festu? Bas me interesuje kako se pokazala Stoya
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Pogledao Bilborde...šta da kažem, nisam nešto preterano oduševljen, ali daleko od toga da je film loš...najbolji deo filma svakako jeste gluma i sjajna Frensis koja nosi ceo film...sve mi je nekako ok, ništa woow, ništa previše loše, ali meni je ovo daleko od nekog remek dela...pa samo prošle godine što se holivuda tiče bolji su mi bili i La la land i Moonlight i Hell or High Water...
                      Konkurente mu još nisam pogledao, nekako nemam ni želju...odavno sam svoj fokus usmerio ka svetskoj kinematografiji, koja ih poslednjih godina uveliko šije u svakom pogledu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Slažem se potpuno sa tobom, pošto sam i sama ovde nešto slično pisala o Bilbordima. Dobar film, ali ništa spektakularno, pogotovu što bi možda i očekivali da je baš težak i mučan, pošto znamo koja je tema. Frensis je apsolutno sjajna i dominira.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Slažem se potpuno sa tobom, pošto sam i sama ovde nešto slično pisala o Bilbordima. Dobar film, ali ništa spektakularno, pogotovu što bi možda i očekivali da je baš težak i mučan, pošto znamo koja je tema. Frensis je apsolutno sjajna i dominira.
                          Pa normalno da se slažemo
                          Nego jel si pogledala The Square?
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisam -.-
                            Evo baš kažem Eriku.. ne mogu da se nakanim da pustim nešto ovih par dana, a čeka me redom Call Me by Your Name, Square, Lady Bird, Coco... i ne smem da pišem šta još
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Isto....nekako poslednjih par nedelja samo serije gledam, pa mi mrsko da puštam filmove...a nakupili su se baš podosta...
                              sigpic

                              Comment


                              • Odlican je The Square. Odlicna satira na danasnju likovnu umjetnost.
                                Srklet iz Force Majeure se prenosi i na njega. Trebao bi pokupiti i Oskara, ako cileanski ne upetlja prste.

                                Jedan dobar argentinski, a Ricardo Darin se ne pojavljuje. Cudno?
                                The Distinguished Citizen - 2016

                                Happy End - 2017 je vani.

                                Call Me by Your Name, u slovo se slazem s Erikovom rezencijom. Remek-djelo!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X