Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DVD scr kao i uvijek sa Oskar nominovanima. Shape of Water mozda treba sacekati pa odgledati u fhd ili br, a ova dva mogu lagano ovako da se gledaju.
    sigpic

    Comment


    • Pa realno, skidam bilborde, izgubicu zelju cekajuci.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Sta to cekas?

        Dobri su Bilbordi i naravno Frensis ocekivano sjajna.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bolji snimak
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ala cepidlacite...snimak je skroz ok
            Jos sam ga ja ranije skinula, a gledala prosle nedelje.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ala cepidlacite...snimak je skroz ok
              Jos sam ga ja ranije skinula, a gledala prosle nedelje.

              tt
              Vidis da ne cepidlačim, već skidam. Jeste ok, ali postoji I bolje od ok, a navika je čudo.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ne mogu ni ja sve da gledam, ali ima ljudi koji malo preteruju u perfekciji. Naravno stvar ukusa ili navike, kako god.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mora da bude barem blu ray rip 1080p, i uvek pre sačekam nego da mi loš snimak upropasti ugođaj
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jbg na tv-u od 60 inca filmovi od 1gb izgledaju kao super mario.

                    Comment


                    • Strpite se, kroz mesec dana imacete sve.

                      Shape of Water bice kroz 4 nedelje, Bilbordi kroz 2. I Lady Bird ce da izadje u februaru, ovo ostalo sto je nominovano imate vec sada na torentima. Sem Insulta, svi strani filmovi koji su nominovani se mogu skinuti.

                      Ja sam jedino pozurio sa The Disaster Artist i The Post, prvi zato sto sam podlegao hajpu dok drugi zato sto ga nece biti do aprila a drugar mi rece da nije vredan cimanja do bioskopa. Pogledao oba na tabletu, nisam zeleo da kvarim oci na ekranu koji je veci od 10 inca.

                      Comment


                      • Mislim da se gura dosta Dankirk za oskara, moje misljenje je da je i ova godina dosta tanka, Oblik vode sam pogledao i tri bilborda, prvi kakva ideja neko cudno bice sa skrgama, tu se naravno ukljucuju prokleti Rusi koji nestaju na kraju pucnjava i tako dalje, tanko, Bilbord je imao dobru ideju, dosta ok scenario ali mi je kraj malo bzv, no to je samo moj stav.

                        Comment


                        • http://m.imdb.com/title/tt0165832/

                          Mnogo dobra zabava, i čudna, zanimljiva avantura. Gary Oldman kao ridjokosi lik, američka legenda, koji nosi crvenu leptir mašnu, puši magičnu lulu u obliku majmunske glave, igra se sa ljudskim mozgovima i ispunjava jednu želju. Mnogo zaninljivih karaktera i gotivnih glumaca. Sve preporuke.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Coco je na torentima.

                              Odgledao Last Flag Flying, odlican film, preporuka.
                              sigpic

                              Comment


                              • Call Me by Your Name, hoće li dobiti Oskara? Pali to danas.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X