Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos nisam stigla dotle, sad sam na 5.sezoni, ali 4. epizoda
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mislim Miki Runi, metar i šumska jagoda, ako je uopšte i toliko imao... ženio se 7-8 puta čak i sa Avom Gardner i imao 11-oro dece.

      TRAGEDIJA SRPSKOG DŽEJMSA DINA Pronađen je mrtav sa ženom holivudske zvezde. Zvanična verzija glasi - SAMOUBISTVO, ali njegovi prijatelji u to NE VERUJU

      Sa Barbarom lepoticom iz priče... četvoro. Treba i to znati.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kakav je to lik bio. Miško je bio sve ono što bi brat Bane možda hteo da bude(ili jeste).

        I danas bi izdominirao ovim starleticama.

        Comment


        • Lagano sam prije sat vremena naletio na Blake Anderson-a Kakv opustenjak, popio pivo sa nama lagano

          IMG_20171115_213304_941.jpg
          Last edited by powerslave; 16-11-17, 03:21.

          Comment


          • Hahaha top
            sigpic

            Comment


            • Odgledao sam novog Tora .... pretvorio se u komediju, i ako je zanimljiv i obiluje ostalim Marvelovim junacima. Ne mogu da se otmem utisku da Marvelovi superherojski filmovi sve vise i vise forsiraju komediju kao podzarn akcionog filma koji preti da potisne i fantazy i akciju u drugi plan. Uspeva im u tome, ali koliko je to dobro ne znam.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Odgledao sam novog Tora .... pretvorio se u komediju, i ako je zanimljiv i obiluje ostalim Marvelovim junacima. Ne mogu da se otmem utisku da Marvelovi superherojski filmovi sve vise i vise forsiraju komediju kao podzarn akcionog filma koji preti da potisne i fantazy i akciju u drugi plan. Uspeva im u tome, ali koliko je to dobro ne znam.
                DC all the way.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ii takvi su sto puta ozbiljniji od DCa, tako da su mirni
                  sigpic

                  Comment


                  • Za Thora se znalo da ce biti komedija cim su dali Waititiju da rezira film. Nisam jos gledao, ali mi je njegov humor u njegovim ranijim filmovima odgovarao.

                    A od velikog DC fana cujem da je Justice League postao zajebancija u stilu Marvelovih gde svi clanovi tima pokusavaju da se sale i bacaju fore, a to im, naravno, ne stoji, pa je ispalo jos gore. Marvel bar moze da izgura takav stil.
                    Last edited by s_hyperion; 16-11-17, 23:14.

                    Comment


                    • Odledao sam sinoć Baby Driver, dobra zajebavancija.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Gledao sam Justice League i mogu reci da je meni legao, nema toliko komedije koliko se prica, najvise se zajebava Flash, ali Barry Allen je takav uvek. Dok mi je komedija kod Marvelovih filmova isiljena, ali bas.

                        Comment


                        • Bio sam danas opet da navatam Blake-a da mi potpise sliku od juce jer sam bio da mi je odstampaju Momak ima najgori potpis svih vrmena sigurno Ali je bas ladovina... Posle Philly, Workaholics su najbolesniji definitivno.

                          Comment




                          • Na pocetku je manje vise klasika (da ne kazem njesra) ali kako se klip privodi krjau sve je bolji i bolji. Ziru dominira naravno.
                            Last edited by Sandugp; 17-11-17, 13:12.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Gledao sinoc Dirty Grandpa, uhvatio slucajno na CineStaru.

                              Bas mi je bezveze ovaj moderni, popularni humor. Kad je prvi deo Americke pite izasao, tada mi je bio super, sve do nekog 3. ili 4. dela, kasnije mi je i to postalo smor.

                              Comment


                              • E moj druže Tommy, lepo je rekao Mihailo Divac u Vidimo se u čitulji... “ ne verujem ja u to povlačenje, to je priča za nabedjene mangupe. Čim si počeo da živiš tim životom, živećeš dok postojiš”. I budala nekad mudru prozbori.

                                Vrh prva epizoda Peaky Blindersa.

                                Comment

                                Working...
                                X