Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Zjban film bas,davno sam ga gledao znam da sam ovde naosao najbolje ukratko objasnjenje

    I ovde nesto detaljnijehttp://silverscreensnobs.com/spiders...nemy-expained/

    Hvala! Bas čeljav film. Sto znaci, hvala Sandu na preporuci! Obozavam misterije i glavolomke Gospodja i ja vec pola sata diskutujemo o filmu.Vec smo uoblicili teoriju...
    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

    Comment


    • Ovo se čeka

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Znači nisi imao pojma ko mi je na avataru sve ovo vrijeme.
        Znao sam ja ko je, video sam usput, ali kako glumi, kakav lik, perfekcija. Jes da ste mi ispojlovali, ali nema veze, svakako uzivam .
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Jel gledao iko, kakvi su utisci...
          http://www.imdb.com/title/tt1536537/?ref_=nv_sr_1

          Comment


          • Gledao onaj Dabin Shot Caller, onako nije loš 6.5/10
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Sinoc sam pogledao onaj Baby Driver. Procitao ovde, neki kazu dobar.
              Premda je film za decake uzrasta od 16 do ~22 god, bilo je uzbudljivih scena, dobre voznje automobila i dobre muzike koja je fino sinhronizovana sa aktivnostima na ekranu.

              Ipak, ne bih ga preporucio nikome ko hoce da pogleda ozbiljan film.

              Comment


              • Nekako mi je Alicia Vikander previse obicna za Laru

                Last edited by Mr. Wolf; 22-09-17, 02:11.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Nekako mi je Alicia Vikander previse obicna za Laru

                  Opet neko sr**e u najavi.
                  Vidi se da su bas sve radili po igri iz 2013.

                  Comment


                  • Dobar film, solidno drzi paznju od pocetka do kraja, pisao sam vec desetak strana unazad..
                    @torpedo#monday
                    Last edited by Krvavo koleno; 22-09-17, 09:32.

                    Comment


                    • Hidden Figures - preporucujem.
                      Prica o 3 crnkinje i njihovom ogromnom doprinosu space projektu NASA-e 50ih godina proslog veka usred ustaljenog rasizma u svim sferama drustva, pa cak i medju najobrazovanijima.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ipak, ne bih ga preporucio nikome ko hoce da pogleda ozbiljan film.
                        Kad god vidim da neko napise da je Baby Driver neozbiljan, zapitam se da li je ranije gledao neki film Edgara Wrighta i sta je ocekivao. Spoiler: nijedan njegov film nije ozbiljan

                        Comment


                        • Hhahahaha bukvalno Ne trazite ozbiljan film u Baby Driver-u, jer on to nije, niti treba da bude.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Zato je razvalio na bioskopskim blagajnama, a to im je najbitnije.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ja nisam ocekivao nista, nisam ni pogledao nista od Wrighta, pogledao sam jer ste pisali film godine i slicne stvari, zato mi je film smece tinejdzersko.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Smorila me gomila klišea u filmu, ali sam prijatno iznenađen glavnim glumcem i muzikom. Muzika ovaj film diže iznad nivoa generičkog filma za blagajne.
                                Last edited by kbk; 22-09-17, 14:06.

                                Comment

                                Working...
                                X