Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt3890160/?ref_=nv_sr_1

    Kao GTA film
    sigpic

    Comment


    • Bas mi se gleda taj film
      Ima negde dobar snimak da se skine?

      Comment


      • Bice za nekih mesec dana. Mada treba gledati u bioskopu, najbolja akcija jos od MM Fury Road

        Comment


        • American gangster, meni super film.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Gledao sam Blow. Nije se ni meni preterano svideo. Sem Penelope, ostatak meh.

            Sa Denzelom? Gledao sam i to. Te starije po istinotj sam dosta odgledao, ali ne znam od ovih novijih sta valja.
            Last edited by colke995; 08-09-17, 16:51.
            sigpic

            Comment


            • Izvini papi, tek danas ga odgledao. Kakva filmcima, moram da ga repriziram ovih dana, ludnica.

              http://www.imdb.com/title/tt1242422/

              Ovo je treci film sa Tosarom koji gledam dje brat ruzno, preruzno dominira. Jedan od najboljih glumaca danasnjice lagano.
              sigpic

              Comment


              • RIP Šurda

                Comment


                • Šta da kazem. Nikad nisam bio ovako potrešen zbog smrti nekog glumca kao sad kada nas je bata Šule napustio. Ličnost koja je na ceo moj život uticala na moj razvoj, još kao klinca pustajući vruć vetar na kasetama, pa sve do dan danas. Verujem da neće postojati serija/ličnost koja će me naterati da uživam u toj meri i da je odgledam preko 15 puta. Ono što znam je da ću seriju gledati svaki put kada se bude puštala, da ću je klincima mojim obavezno puštati. Za mene lično uloga za oskara.

                  Adio bata Šule. Vidimo se za nekih 60 godina nadam se, pa idemo zajedno u Nemačku da postanemo neko i nešto.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni Vruć vetar i Policajac sa Petlovog brda najomiljenije njegove serije

                    Comment


                    • Imao je odlicnih uloga i serija. Po meni kompletan glumac zaista. Ali vruc vetar mi je delo nad delima. Kazem preko 15 puta sam odlgedao i mogu u beskonacnost da idem. Neverovatna uloga!
                      sigpic

                      Comment


                      • Otisla je poslednja glumacka legenda sa ovih prostora. Bas sam ga skoro gledao po ko zna koji put u filmu "Prekrobrojna" sa Milenom Dravic koja mu je bila najcesca partnerka na filmu. Hrvati ce ga pamtiti po seriji "Kuda idu divlje svinje" a mi po "Vrucem vetru", seriju koju znam skoro napamet. Adio Surdo i hvala na uspomenama na neko lepse vreme.

                        Comment




                        • "Vruc vetar" najbolja domaca serija.

                          Ogroman broj uloga u filmovima i u svim tim filmovima ostavio pecat.

                          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Izvini papi, tek danas ga odgledao. Kakva filmcima, moram da ga repriziram ovih dana, ludnica.

                            http://www.imdb.com/title/tt1242422/

                            Ovo je treci film sa Tosarom koji gledam dje brat ruzno, preruzno dominira. Jedan od najboljih glumaca danasnjice lagano.
                            Malamadre obrnuo igricu. I meni se sad gleda opet.

                            Mondays in the Sun što je Arnel postavio je isto top, ali čini mi se da sam ti ga predlagao već i da reče da si ga gledao. Ma samo Španci..

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Otisla je poslednja glumacka legenda sa ovih prostora. Bas sam ga skoro gledao po ko zna koji put u filmu "Prekrobrojna" sa Milenom Dravic koja mu je bila najcesca partnerka na filmu. Hrvati ce ga pamtiti po seriji "Kuda idu divlje svinje" a mi po "Vrucem vetru", seriju koju znam skoro napamet. Adio Surdo i hvala na uspomenama na neko lepse vreme.

                              Kuda Idu Divlje Svinje je vrhunska serija. Samo sto je malo matorija, pa je cak i slabije pustana na ovim prostorima (pod pustana mislim reprizirana), tako da sira publika nije bas najbolje upoznata sa njom.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Počivaj u miru Ljubiša.
                                Dragan Nikolić, Bata Živojinović, Bora Todorović, Nikola Simić, Đuza Stojiljković, Milorad Mandić i sad Ljubiša Samardžić su nas napustili u veoma kratkom vremenskom periodu.
                                Kraj jedne ere.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X