Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze to. Javicu sutra kakav je film, tokom noci nekad cu odgledati.

    Comment


    • Ne znam koliko vas zanima, ali ne može da škodi.

      Od 01. do 30. septembra, svi korisnici SBB digitalne televizije, Total TV i D3i platforme moći će potpuno besplatno da uživaju u kanalima CineStar TV Premiere HD 1 i 2.
      Ima dosta dobrih filmova.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Prošla je ponoć, može jedno remek delo sa oznakom 18+, Bad Lieutenant, originalna verzija, nije loša ni novija verzija sa Nicolas Cage-om sa njegovim išćašenim humorom, ali Keitel je ipak tata

        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Rogue One je odlican film. Znam ljude koji hejtuju SW pa im se RO bas dopao.
          Spoiler
          Mene je bas pogodila smrt dva glavna lika na plazi na kraju filma. Ali je Darth Vader apsolutni pobednik.


          Za jesenje bindzovanje u uzi izbor su nam usle Leftovers i Person of interest. Da li neko moze da mi kaze nesto o ovde dve serije i kojoj bi trebalo dati prednost?
          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Treba samo preziveti prva dva SW filma i onog njanjavog nesretnika u epizodi II i III. Epizoda VII copy-paste sranje, Rogue One najprijatnije iznenadjenje. Sto se ovih novih likova tice, nijedan gotivan, nek ih Siti poubijaju sve.
            Izvinjavam se sto sam mu upao na nalog i ovo sve napisao.

            Samo Oscar Isaak moze da prodje.

            Person of Interest je ovde vise ljudi pohvalilo, dok Leftovers ne znam ni da li je neko gledao a ja nemam vremena da trosim vreme na tu seriju pored drugih.

            I ja se nadam KoToR seriji, nikako da dovrsim keca iako znam koji je glavni twist u igri zahvaljujuci watch mojo.

            Comment


            • Epizoda 3 na hbo2 trenutno

              z3 compact using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • A posle nje 4, 5, 6 i Rouge One

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I naravno pre ep. 3 isle su 1 i 2..pa ko nema da radi danas nista pametnije ili u naredna 72 sata... May the Force be with you!

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Davno nisam gledala epizodu 3, genijalna je

                    z3 compact using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt4088268/?ref_=rvi_tt

                      Sinoć sam pogledao treći nastavak o Odjelu Q i ovaj je poprilično dobar triler. Skoro dva sata mi je proletjelo pravo brzo. Asad i dalje dominira
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ako nista, drago mi je sto postoji epizoda 3 jer bez nje ovaj review ne bi postojao

                          Comment



                          • Spremte se, spremte Trekisti
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment



                            • Hocu ovu.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Hocu ovu.
                                Ribu ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X