Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja liste koje gledam, Supermen nije ni u top3.Vulverin, Gvozdeni Covek i Spajdermen su popularniji, a prva dvojica jaci i zanimljiviji likovi.

    Comment


    • Svi su oni klasicni superjunaci, sa nemogucim mocima i sposobnostima. Sa Betmenom moze i obicni covjek da se poveze, doduse covjek ogromnog bogatstva bi to morao biti, a da ne pricam da su ti filmovi uvijek bili najbolji. Cak su i igre dokaz kvaliteta, sva cetiri dijela Arkham serijala su brutalni, nema igre sa superjunacima koja je i blizu tog nivoa i koja ima tu popularnost.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Ko je ako nije Superman?
        Najsmorniji jeste sigurno.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Upravo. Nema dosadnijeg od Supermena.

          Betmen FTW
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Svi su oni klasicni superjunaci, sa nemogucim mocima i sposobnostima. Sa Betmenom moze i obicni covjek da se poveze, doduse covjek ogromnog bogatstva bi to morao biti, a da ne pricam da su ti filmovi uvijek bili najbolji. Cak su i igre dokaz kvaliteta, sva cetiri dijela Arkham serijala su brutalni, nema igre sa superjunacima koja je i blizu tog nivoa i koja ima tu popularnost.
            Marvel:Ultimate Alliance je bolji od Originsa.

            Ni Gvozdeni Covek ne spada u grupu klasicnih superheroja.

            Betmen naravno numero uno.

            Comment


            • Meni je cak malo i krivo sto Arkham serijal ima bolju pricu, a o likovima tek necu i od Betmen filmova. Ti ljudi bi trebalo da rade neku animiranu seriju, jer imaju sate i sate materijala.

              sigpic

              Comment


              • Tony i Brus su ti isti tip junaka....
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ima tu podosta njih, Supermen naravno nije u vrhu nigde.
                  Vulverin je izuzetno popularan, Spajdermen takodje (klinci se prze opasno na njega), Iron Man nakon filmskih fransiza je toliko postao popularan da je mozda trenutno i najpopularniji.
                  Ali generalno Betmen. Zato sto nema nikakve super moci ali je svojim resursima, intelignecijom i naravno treningom (obukom) postao neprjebljivi baja. Iron Man je na primer modernija verzija Betmena - vrlo su slicni po nekim pitanjima.
                  Lepo kaze Ben Aflek u ovom trajleru kada ga onaj mali pita koje su njegove supermoci: Bogat sam
                  Last edited by Sandugp; 26-03-17, 12:48.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Tony i Brus su ti isti tip junaka....
                    Dok nije poceo sa masovnom proizovodnjom odijela kojima ne treba pilot. Mislim ja obozavam Tonija, ali malo su precerali
                    sigpic

                    Comment


                    • Najveca mana Betmena je sto ga Aflek glumi..

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Dok nije poceo sa masovnom proizovodnjom odijela kojima ne treba pilot. Mislim ja obozavam Tonija, ali malo su precerali

                      A dooooboro. Znas na sta mislim, inteligencija, rich motherfucker
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Srecom ima masku i skoro da se ne vidi faca, uvijek kod Betmena ima nesto dobro
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Najveca mana Betmena je sto ga Aflek glumi..
                          Nema veze, tokom godina su ga glumile face poput: Kitona, Kilmera, Klunija i naravno Bejla.
                          A za ovog kriptonskog baju se vezuje samo rob Riv.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kad se setim prvog igranja Batman: AA, ne pusta te satima, teska droga
                            Kakva igra
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Meni vise smeta sto je Kluni glumio Betmena, nego sto ga sada Aflek glumi.

                              Comment


                              • Za Klunija se veze i najgore Betmen odelo
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X