Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvih 5 delova su mi ekstra , posle toga sranje u boji .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Pogledao Green Room, ok film, sa puno mucnih scena. Ali glavni likovi u filmu prave toliko glupih odluka da je to strasno...
      http://www.imdb.com/title/tt4062536/

      Comment


      • Originally posted by Rondo9 View Post
        Odgledao sam jedan Fast and Furious, znaci odgledao sam ih sve.

        #VladanQuotes
        To vam je to
        sigpic

        Comment


        • Pa jedino se onaj prvi, mada i treci, drze prave tematike, ovo ostalo njesra

          Comment


          • Meni bas obrnuto, 4-5-6-7 bolji od prva 3 dela jer gledam kao petrolhead a ne kao filmofil... A vozila su neuporedivo bolja u ovim kasnijim nastavcima
            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Pa jedino se onaj prvi, mada i treci, drze prave tematike, ovo ostalo njesra
              Svaki je sranje. Ko oce nesto ludje sa kolima, a donekle kvalitetno neka gleda Gone in 60 seconds.
              sigpic

              Comment


              • I Ronin ima dosta dobre jurnjave mada se ne bazira na kolima...

                Sto se tice tih fransiza, onako iz glave Taxi, Transporter i Mad Max, mozda ima jos nesto, opet je tu najjaci F&F, samo da ne prikazuju tipicno americki muscle cars kao najjace bilo bi jos bolje

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Prvih 5 delova su mi ekstra , posle toga sranje u boji .
                  Па и мени, пети ми је одличан, али шести и седми баш лоше.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Svaki je sranje. Ko oce nesto ludje sa kolima, a donekle kvalitetno neka gleda Gone in 60 seconds.
                    Ma ikao su svi sranje, barem se 1&3 drze tematike. Dobar je Gone in 60 seconds.

                    Comment


                    • Meni Rogue One bolji/zabavniiji od nesrecne Epizode VII
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • https://www.youtube.com/watch?v=sfQvttzNqeI



                        Sreća pa sam odrastao uz jedine i prave, neponovljive.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Odgledao pre neki dan John Wick 2 i odmah posle toga Logana u bioskopu... I redosled je bio savrsen! Kijanu odlican, dobar film, akcija na nivou kroz ceo film, malo me podsetilo na legendarnu borbu iz Oldboy-a. I kao slag na tortu Logan, koji je uz Dark Knight-a najbolji film kada se radi o stripskim junacima. Odlican ceo film bez ijedne zamerke, cista 10-ka.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Meni Rogue One bolji/zabavniiji od nesrecne Epizode VII
                            Ne mogu da se porede, Rouge One je pravi SW film, iako nema dzedaja.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Perfetti sconosciuti ne samo da je opravdao visoka očekivanja koja sam imao, već ih je i prevazišao. Vrhunski. Čak mi nije ni jasan jedan deo koji sam pročitao da je na početku spor tempo, treba vremena dok se film razvije i sl. Naprotiv, od prve scene mi je proletelo vreme i ne postoji nikakav prazan hod ili nešto što je nebitno za radnju filma. Preporuka svakome, jer ako već do sada niste naučili da u životu ne verujete nikome, možda vam ovaj film promeni mišljenje, ili vas bar baci u razmišljanje. A zapitajte se je l možete verovati samom sebi za početak.
                              Završetak mi je isto bio sjajan

                              Comment


                              • Sram te bilo Dzece Rakame.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X