Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Skinuo sam aplikaciju... Što treba dalje, ništa mi nije jasno..
    Nadjes film, stisnes watch it now i tu imas da ubacis titlove.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Nadjes film, stisnes watch it now i tu imas da ubacis titlove.
      Aj pokušaću

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Dok su svi gledali LS, ja sam bio papuca i gledao mjuzikl (wtf ). Les Miserables kakva jebena filmcina, sunce ti poljubim
        Rasel nije dobio ni nominaciju, a covek zasluzio oskara. Kakav brutalan majstor glume!

        Comment


        • Tako je Ljubisa, fenomenalan film zaista i scene izmedju njega i Dzekmena su savrsene, posebno ova

          sigpic

          Comment


          • Da, da... bas upecatljiva scena. Svi su odlicni, nema sta...ali Rasel je zivotinja.

            Vidim Black Sails se zavrsave ove godine, to se gleda nakon poslednje epizode Rectify-a

            Comment


            • Inace Rasela su kritike raznijele zbog te uloge i pjevanja, bas su ga nagrdili, dok je kod publike potpuno drugacije bilo.

              Black Sails uveliko ide, na polovini smo poslednje sezone, brutalna je, ne zna se koja je epizoda bolja od koje.
              sigpic

              Comment


              • Drago mi je sto i dalje kida, samo cu da sacekam da se zavrsi pa da bingeujem sve u 2 dana

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Inace Rasela su kritike raznijele zbog te uloge i pjevanja, bas su ga nagrdili, dok je kod publike potpuno drugacije bilo.

                  Black Sails uveliko ide, na polovini smo poslednje sezone, brutalna je, ne zna se koja je epizoda bolja od koje.
                  Odlicno peva, ko ih hebe
                  Uh, bas mi je drago sto Black Sails kida i sto nema 100 epizoda.

                  Comment


                  • Pošto ovde ima dosta ljudi koji odlično pišu a prate dosta serije, ako vas zanima, imate još 4 dana da napišete nešto...

                    GLEDAJ SERIJE I ZARADI 20 HILJADA DINARA

                    PICKBOX NAGRADNI KONKURS

                    Striming videoteka Pickbox nudi ti idealan posao – pogledaj seriju, napiši recenziju i zaradi 20 hiljada dinara! Sve što treba da uradiš je da pogledaš jednu od tri nove serije koje se trenutno prikazuju na Pickboxu i da napišeš recenziju! Ako još nisi, sad je pravo vreme da se zakačiš za serije Noćni menadžer (The Night Manager), Milijarde (Billions) i Crna jedra (Black Sails)!

                    9 Pickbox pravila za recenziju:

                    - Odaberi jednu ili više serija o kojima ćeš pisati: Noćni menadžer (The Night Manager), Milijarde (Billions), Crna jedra (Black Sails)
                    - Traži se i nagrađuje recenzija za svaku pojedinu seriju.
                    - Jedna osoba može da se takmiči sa recenzijama za sve tri serije, ali može da osvoji samo jednu nagradu.
                    - Recenzija mora da ima minimalno jednu i po karticu teksta (2700 znakova sa razmacima), a maksimalno 4 kartice (7200 znakova sa razmacima).
                    - Konkurs je otvoren od ponedeljka, 13. 2. do ponedeljka, 12.3.2017. u 23:59 h, a svoj tekst šalješ na press@pickbox.tv.
                    - Tročlani stručni žiri će odabrati najbolje recenzije do ponedeljka, 30.3.2017, proglasiti dobitnike i recenzije objaviti na pickbox.rs.
                    - Recenzija za svaku pojedinu seriju nagrađuje se sa 20,000 dinara.
                    - Tekstovi moraju da budu izvorni i neobjavljeni, napisani na srpskom jeziku
                    - Uz recenziju se prilaže ime i prezime, mejl adresa i broj telefona
                    http://www.pickbox.rs/gledaj-serije-...iljada-dinara/
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Kakva je Rome?
                      Posto imam HBO paket nekoliko godina i tek sam sad provalila da mogu HBO GO preko kompa da gledam
                      a tamo serija koliko hoces
                      Odlicna serija, nesto na foru GoT pre GoT.Ima malo preterivanja i malo istorijski odstupaju sto je nekako i neizbezno u tom zanru.Ironicno serija je kratko trajala bas zbog GoT, pa je druga sezona zbrzana i to ces da primetis u jednom trenutku da je bilo materijala za vise od dve sezone.

                      Originally posted by Erik View Post
                      Maricu nisi me ubedio sa tim mambo jumbo nabrajanjem vrhunskih serija da je Firefly neodlican, osim sto ti prosto nije legao sto je skroz ok.
                      Meni je ona devalvirana nakon svih tih serija koje sam pogledao i krajnji utisak koji je ostavio nakon njih je meh.Bolja je svakako od 99% serija samo sam ocekivao mnogo vise i da je hajp iz mog ugla ''opravdan''.Zanr sci/fi mi sigurno vise lezi od istorijskih drama(Rome), policijskih drama(The Shield) i vesterna(Deadwood).Da sam nabrojao druge serije to bi vec bilo preterivanje, ovo sve do sada je klasa ispod najboljih i sve te serije koje sam nabrojao su u prici za jednu od najboljih ikada.Kao sto rekoh, nije mi vrhunska kao sto se prica.Agree to disagree

                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Dok ne odgledas SFU nisi za ovu temu podoban
                      Duvaj ga!

                      Od kada su torenti ''obnovljeni'' ne mogu da pronadjem dobar torent za cetvrtu sezonu.U stvari tek sada vidim nekog Chivamana, mada ima malo seedera i leechera pa kada sam u mogucnosti skinucu na eksterni i nadati se da nece dugo da potraje.Resio sam da prekosutra krenem sa Battlestar Galacticom. Za nekoliko serija sam se vec obezbedio i imam ih na eksternom.Scrubs koji sada gledam sam ga skinuo jos jesenas.

                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Nisam gledao, ali sam naleteo na ovaj tekst.http://kakavfilm.com/2017/03/banshee...ax-produkcije/

                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Bacite predloge za neke dobre komedije (filmovi), ako tako nesto uopste postoji, od npr 2014. na ovamo
                      PK, St Vincent, Frank, Dope i The Fundamentals of Caring.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Fala ljudi, vecinu sam gledao, a ostalo cu da skinem.
                        Uglavnom je to tiha jeza od komedija, ali bolje nema
                        Ne spada u tu kategoriju 2014+, al ovaj film je u mojih top 10 omiljenih komedija, a preporucujem ga jer nije bio mainstream pa ga je mnogo ljudi propustilo

                        http://www.imdb.com/title/tt1931533/

                        Mada ima neki cudan humor, mnogima se ne svidja



                        Elem, kad ste se vec dotakli Firefly-a i otkazanih serija, jel odgledao neko pilot za The After? Kris Karter pisao i rezirao. Nikad mi nije bilo jasno zasto je serija otkazana nakon sjajnog pilota.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ne spada u tu kategoriju 2014+, al ovaj film je u mojih top 10 omiljenih komedija, a preporucujem ga jer nije bio mainstream pa ga je mnogo ljudi propustilo

                          http://www.imdb.com/title/tt1931533/

                          Mada ima neki cudan humor, mnogima se ne svidja



                          Elem, kad ste se vec dotakli Firefly-a i otkazanih serija, jel odgledao neko pilot za The After? Kris Karter pisao i rezirao. Nikad mi nije bilo jasno zasto je serija otkazana nakon sjajnog pilota.
                          Nije ovo komedija, iako ima neke primjese, ovo je vrhunski film, isto kao i the Nice Guys.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja ga stavljam u rang komedije jer sam umirao od smeha

                            Film je dosta ozbiljniji da ga gurnes samo u rang komedije, al ipak
                            Last edited by bici; 09-03-17, 14:12.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Onda kombinacija, šta ima za ležeći položaj, a šta tu nema, onda sedeći

                              Na repertoaru danas http://www.imdb.com/title/tt4080728/, pomoću onog štrika nažalost, ali ležeći je ipak ležeći

                              Gledao neko...Heart, Arnel?
                              Last edited by miloolja; 09-03-17, 14:14.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Promotional poster. Svaka čast za ideju.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X