Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Na drugo gledanje Kejsi je jos bolji, kakva gluma ovo je nevjerovatno nesto

      sigpic

      Comment


      • Nema sta, Kejsi izdominirao bas.
        Takodje, film je jedan od najboljih koje sam gledao iz prethodne godine.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Odgledah The Founder, dobar film, ali i film koji mi je dokazao da nikad ne bih mogao otici tim putem, Aki bi kapiram bez trunke razmisljanja
          sigpic

          Comment


          • Pa biraj kvalitet

            https://rarbg.to/torrent/y3loagr

            https://rarbg.to/torrent/rk4uldq

            A imas je i online

            http://serije.rs/taboo

            Uh i ova scena je mucna i vrhunski ispricana, a muzika je predobra, to sam zaboravio, bas je mocna.

            sigpic

            Comment


            • LAJKČINA!

              Ova scena je odlična, ona sa Mišel što si posatavio juče mene nije uopšte dirnula toliko, pogotovu ona.

              Spoiler
              Možda valjda što nekako uvek u ovakvim situacijama očekujemo da žene više pate, da im život stane i da ga zapravo posle toga nemaju, a ono što je najvažnije nisam videla tu nenormalnu tugu, nesreću i patnju kod nje, između njih, bila mi je malo patetična ovde, nedorečena... i da ponovim, ima po meni nezasluženu nominaciju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Spoiler
                Ma kod nje je ipak drugacija vrsta emocije, sad se kaje, bijesna je, ispoljava i tugu koja je u njoj, histeriju, ali meni on razbija i u toj sceni, on je covjek koji je potpuno prazan i to se vidi, koji ni sam ne zna kako zivi. Ali mi je svakako bolja ova scena jer je fokus na njemu i na tu muziku koja razbija i bas sam se pitao sto se nije ubio cim je doslo do pozara, ali eto i taj odgovor sam brzo dobio. Medjutim ova scena od 1:55 do 2:20 kako covjek ovo radi nije mi jasno. Ne znam kako glumi ovako nesto, nevjerovatno se unio i iznio ulogu generalno, vjerovatno potpuno drugacije nego sto bi se ocekivalo u takvoj situaciji, ali tih 25 sekundi je neki drugi nivo, masu sam filmova i serija odgledao ali takvu emociju i tugu nikad.
                sigpic

                Comment


                • Spoiler
                  Slažem da je drugačija tuga, lična nesreća i jad koju ona nosi, borba sa tom svom nedaćom, ali prosto ih nisam osetila, nije me dirnula.
                  On je već druga priča. Ova uloga prvo aspolutno kao da je pisana baš po njegovom liku, stavu i emociji, to je moje lično mišljenje. A kao što kažeš..ne zna kako zapravo živi i gura dan za danom, tako da mu neko izbacivanje iz tog koloseka i prazne rutine tek ne pašu, čak ni smrt brata.
                  Nisam gledala Vašingotna, ali Kejsi je za ovu rolu, koliko god mu ležala i bio prirodan, konforan u ovoj ulozi, dobiće nadam se i pozlaćenog.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Farhadi opet nije razocarao.
                    Odlican The Salesman - 2016.
                    Mozda nije na nivou A Separation, About Elly i The Past, ali je odlican.
                    Ne bi trebalo biti problema sa oskarom. Bolji je od Ermanna i Ove.

                    Spoiler


                    Prije nekoliko dana je Kaurismaki dobio "Srebrnog medvjeda" u Berlinu za The Other Side of Hope - 2017.
                    sigpic

                    Comment


                    • Denzel je sabio, ali mnogo ga bre ima
                      Viola zato fantasticna i zasluzeno ce dobiti oskara

                      Comment


                      • Zanima me koji film je po vama favorit za Oscara?

                        Comment


                        • Strasan, ali strasan film Lion. Konkurencija za Oskara odavno nije bila ovako dobra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lion je prelep film
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vidim ima Jackie i Lion u kioscima, a da to nisu screeneri.

                              Gde bas sada kad sam naceo Tri Tarot Karte.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Konkurencija za Oskara odavno nije bila ovako dobra.
                                Ide to La La Landu bez problema.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X