Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crowe je lagano mogao da ima makar tri Oskara u karijeri... nego ne ide to da mu daju toliko Oskara kad ce on da jednog dana da se narolja kao guzica i napravi nekakvu pizdariju

    Poznati su meni sve pizdarije koje je on pravio, makar one koje su izasle u javnost Pa on je davio lika zato sto su mu skratili govor kad je dobio neku nagradu

    On mi je omiljeni glumac i jedan od njih 5-6 koje mogu da gledam u bilo kojem tipu filma. Moze Russ da glumi sta oces. Jbg ima i pojavu i harizmu i talenat... E sad sto vjerovatno strahuju od njega u toku snimanja, to je druga prica

    Pravo bi za njega bilo da sad snimi kvalitetan film u ulozi nekakvog alkoholicara. Sto posto bi to zakucao za Oskara jer koliko znam, flasa mu nije nepoznata

    Sean Penn i Crowe su, po mom misljenju, isti nivo kad je u pitanju gluma. Majstori.

    I jos jedan da ide u istu recenicu sa njima, Mel Gibson Kakav bi to pakao bio da ova trojica nedje zajedno izadju

    Tom Hanks sa onom blentavom facom moze samo da sanja talenat kakav posjeduju ovi gore navedeni.

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • Dobar filmić. Po istinitom događaju snimljen.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Nije los uopste.

        I napokon je dosao taj dan, The Grand Fucking Tour. Epski.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Dobar filmić. Po istinitom događaju snimljen.

          Ja sam u prvom trenutku mislio da je klasicna komedija ona americka,ali bogami ima i emotivnih scena,sasvim solidan.
          Koliko je samo bolje kad ne ocekujes nista od filma i sednes da ga gledas
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by filkaja View Post
            Ja sam u prvom trenutku mislio da je klasicna komedija ona americka
            Pa čim vidiš da glumi Jonah Hill i Miles Teller, nema te na šta drugo asocirati osim na komediju. Još su im samo falili James Franco i Seth Rogen.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Kakva scena iz http://www.imdb.com/title/tt2051941/



              Jel gledao neko? Rekla bih da ćete sada sigurno
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Znao sam da je Čehinja i prije nego sam pogledao imbd

                Koji je promašaj od filma ovaj Need for speed.

                Comment


                • Pa slabo kad da je adaptacija video igara dobro prolazila na filmu. Tako će biti i sa Assassin's Creedom.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Pa imali su za radnju potpunu slobodu, mogli su nešto skemijati. Općenito, koja budala može odabrati da adaptira Need for speed.

                    Resident evil, nije vrh ali je ok.
                    Max Payne, može proći.
                    Warcraft ima smisla.

                    Može se tu pronaći i dobrih adaptacija.

                    Comment


                    • Suicide Squad bi mogao da bude dosta bolji da nisu hteli sve da stave u jedan film, dobili smo krajnje nedovrsen proizvod a od tog jednog filma mogli su da naprave dva solidna koji bi bili u rangu Marvelovih.U pocetku sam mislio da ce Dzoker da ima malu minutazu sudeci po trejleru, pa kako se blizila premijera rekoh imace nekih 20-25 minuta.Pogresio sam i bio sam od starta u pravu, u medjuvremenu sam procitao da je Dzoker u dosta izbrisanih scena i da su ga mnogo iskasapili.U prvih par kadrova cinilo mi se da je mafijas koji je samo ofarbao lice i kosu i da se radi o nekom gangster filmu a ne film o negativcima, ali kasnije se to malo popravilo.Najgora ekranizacija Dzokera koju sam gledao(mada nisam pogledao sve), a tu je najmanje do Leta kojeg inace gotivim.Mada bolji mi je od Batman v Superman.

                      Sto volim kada vidim da ljudi hejtuju Toma Henksa, najprecenjenijeg glumca danasnjice.Koliko god volio Rasela Kroua, toliko ne volim Pena.Nijedna njegova uloga mi se nije svidela.Mada opet ne osporavam njega kao glumca, samo mi se ne svidja.

                      Barry Lyndon

                      Tek ga sinoc pogledao, samo sto suzu nisam pustio.Dugo nisam bio ovako tuzan kao sinoc dok sam pogledao film, mnogo jak utisak ostavio na mene.Prva polovina mi se cinilo ko da nije Kjubrikovo delo, ali zato druga polovina tacnije poslednjih 80 minuta znas zasto je uzeo da ga rezira.Jedan od onih filmova gde je uboden pravi tajming za muziku a i jos jedan od onih gde je Kjubrik svoju ljubav prema klasicnoj muzici preneo na filmskom platnu.Uz to fenomenalna fotografija, steta samo sto se ne prica vise o ovom filmu i sto je malo zapostavljen.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Jbg momci, to je DC. Marvel bi to odradio da bude epski, ali posle Batman vs Supermana ovo mi izgleda sasvim dobro. Znaci po strani sve nelogicnosti, a ima ih itekako, prva i osnovna je zasto Batman nije tu i zasto ne rjesava problem, ali su Deadshota, Jokera i Harley odlicno pokazali, Vil, Margo i Leto prekucali sa ulogama. Leto je svakako jedan od najpotcjenjenijih glumaca danasnjice.
                        Joker je tu najnebitniji lik . Harley generalno vadi ceo film. Vil je bas nekako slab. Ovi ostali nisu vredni pomena. Generalno su nekako morali da ubace Batmena. BvsS mi je gori i od onih deciji Betmena.
                        Jeste da bi Marvel to uradio da bude epski. Ali i Marvel ima glumce koji se bas gotive, sto moze videti iz svakog filma koji rade zajedno, na Comiconima. Ma bas svuda. Plus ono sto je Betmen DCu to je Tony u Marvelu. I u svemu tome Marvel je uspeo da zadrzi Daunija kao nosioca cele fransize. Sto se ispostavilo kao pun pogodak.

                        Toliko sam se radovao Suicidu bas zbog Leta, a on hmmm pa mozda me i nije on toliko razocarao koliko to sto je generalno on nebitan.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        Drugacije uloge potpuno, za mene je najbolji Joker iz igrackog serijala Batman: Arkham. Letova uloga je nesto najblize tom Jokeru. Ledzer je zgazio sa svojom ulogom i to je najrealniji Joker, ali Nolanova triologija je daleko najozbiljnija od svih drugih ekranizacija. Meni je pak najdrazi Nikolson i njegovo predstavljanje Jokera. Jedan lik, a toliko razlicitih uloga i toliko dobro odradjenih, sto mi je stvarno izvanredno.

                        Batman je inace za mene ubjedljivo najbolji superheroj, niko mu nije ni do koljena. Suva klasa, cisti skill
                        Svaki Joker je prica za sebe. Ono sto je Leto uradio, jeste sto je samo malo modernizovao Nikolsonovog Jokera. Nije klasacan mafijas sta god.
                        Onaj ko voli tog Jokera volece i ovoga, i ako sam ga ocekivao mnogo vise u filmu. Nekako je nedorecen.

                        Jedino ko moze da parira Betmenu jeste Tony Stark. Ali se apolutno slazem samo skill i Brus Vejn.

                        Originally posted by Ricma View Post
                        Suicide Squad bi mogao da bude dosta bolji da nisu hteli sve da stave u jedan film, dobili smo krajnje nedovrsen proizvod a od tog jednog filma mogli su da naprave dva solidna koji bi bili u rangu Marvelovih.U pocetku sam mislio da ce Dzoker da ima malu minutazu sudeci po trejleru, pa kako se blizila premijera rekoh imace nekih 20-25 minuta.Pogresio sam i bio sam od starta u pravu, u medjuvremenu sam procitao da je Dzoker u dosta izbrisanih scena i da su ga mnogo iskasapili.U prvih par kadrova cinilo mi se da je mafijas koji je samo ofarbao lice i kosu i da se radi o nekom gangster filmu a ne film o negativcima, ali kasnije se to malo popravilo.Najgora ekranizacija Dzokera koju sam gledao(mada nisam pogledao sve), a tu je najmanje do Leta kojeg inace gotivim.Mada bolji mi je od Batman v Superman..
                        .

                        Pricali smo vec o ovome. Previse su zeleli, a nista uradili. Bas preveliki fail su napravili i sa B vs S i sa SC. Zajebao se DC posteno. Ne moze generalno Aflek da nosi celu tu fransizu DCa. Ne moze nikako.


                        I da Jokeri..

                        Svaki Joker je prica za sebe.
                        Svaki Betmen je prica za sebe. Ali u celoj toj ekranizaciji jedino su Jokeri uvek bili "ozbiljni".

                        Cela Nolanova ekranizacija kod svakog negativca je bilo nesto gotivno, i bilo je nesto sto ih je vodilo u tom njihovom planu. I zasto su to radili osim kod Heata. On je to radio (Joker), zato sto mu se moze. Ili jos jednostavnije zasto da ne?!

                        Spoiler



                        Introduce a little anarchy upset the established order and everything becomes chaos.

                        Spoiler


                        Jednstavno, da Heath nije uradio to sto je uradio sa Jokerom i da su ovi idioti napravili normalan SC Leto bi mi bio vrhunski. Ovako i ne bas.. :/
                        Last edited by l1m4r; 19-11-16, 16:35.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Gazenje

                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.imdb.com/title/tt3553976/

                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Dobar je Captain Fantastic. Luda porodica totalno

                              A jes gadan onaj najstariji sin. Kakve su ono grimanse, sta je ono...

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment




                              • David Fincher on directing:

                                There are two things I’m responsible for. One is whether or not I’m presenting believable behavior, which is totally subjective. The other thing is camera position: from where am I going to see this person? People think of directing as the Big Circus: yes, 90 percent of directing is getting the money and getting the right equipment and the right people and departments to create the right feeling out of the right context. In film we sculpt time, we sculpt behavior, and we sculpt light. Audiences only get to see what we show them at that moment, I control everything they hear and see. I’m hoping that these elements will translate into feeling. It was Louis B. Mayer who said, “The genius of the movie business is that the only thing the purchaser gets is a memory.” That’s what directing is.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X