Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam pozeleo da sam to pogledao sa nekim, jer mislim da bi mi bolje legla.Ovako kada sam gledao sam, krajnji utisak je bio meh.Nema nikakvih pravila koja ce tres komedija da mi se svidi, gledao sam iz zajebancije sa bratom pocetkom ovog meseca Sisters i to zato sto je on gledao 30 Rock, a ja vec zagazio Parks and Rec i bas zbog toga kao i sto smo gledali zajedno smo u par scena umirali od smeha.U Nights Before toga nije bilo.Naravoucenije: vecinu komedija nikad ne gledaj sam.

    Comment


    • Sada slucajno gledam program na festu i vidim da nema Room.Trebalo bi da bude premijera 3.3 i sada na sajtu cineplexx-a videh da su pomerili na 17.3.U Beogradu se pusta tek cetvrtog i sestog marta, a toliko ne bih vec cekao i ne verujem da bih taj vikend proveo u Bg-u.Pogledacu ovih dana ova preostala tri filma koja nisam jos, prvenstveno sam mislio da ih pomerim za kasnije.

      Comment


      • Izasao ti je Room u Blurayu.
        sigpic

        Comment


        • Spotlight, nista posebno...daleko je ovo od vrhunskog filma

          Edit: Room je na festu, ali ne u cineplexu, nego u sava centru i domu omladine...ja uzeo za 4.3.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rondo9 View Post
            Izasao ti je Room u Blurayu.
            Vec sam ga skinuo pre nego sto si ti ovde napisao post i pogledao.Kakav film sunce ti.

            Od ovih najozbiljnijih kandidata, Spotlight mi je najkomompletniji, ali kladionice kazu prvi favorit Revenant.Mozda imam ostrije kriterijume, ali na prstima jedne sake bih nabrojao filmove iz ove decenije koje smatram vrhunskim.Sve u svemu slaba godina, Boyhood da je izasao godinu ranije ili kasnije bi sigurno pokupio vise nagrada.Takva dva odlicna filma u istoj godini, a pre i posle toga sacuvaj Boze.

            Tacno pocinjem da verujem u Erikovu teoriju da se Injaritu prodao masonima.

            Znam i ja gde se prikazuje Room, samo malo sam konfuzno napisao i ispalo je da se Room prikazuje u Cineplexxu.

            Comment


            • Da li da gledam Deadpool?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Da li da gledam Deadpool?
                Ja nisam gledao niti sam planirao gledati ali ljudi koji su gledali su mi rekli da su odusevljeni filmom.

                Gledaj.

                Comment


                • Vidi sto Djuricko glumi sa Bred Pitom
                  MESSI 10

                  Comment


                  • (2015) REMEMBER



                    Uvek sam gladan filmova koji imaju za temu WWII ili holokaust.
                    Film nije neko raznovrsno i ogromno ostvarenje ali svakako da celim svojim tokom
                    drzi paznju gledaoca koji sa iscekivanjem i uzbudjenjem ocekuje "rezultat" tj.vrhunac i epilog.

                    Kristofer Plamer je briljirao,potpuno me kupio, zavoleo sam njegovu starost... mada ima i jedna velika a odlicno odradjena epizodna uloga Din Norisa.

                    Preporuka svima, malo ko ce se pokajati.

                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by miha92 View Post
                      Vidi sto Djuricko glumi sa Bred Pitom
                      Jel to gledaš World War Z na B92?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        Spotlight, nista posebno...daleko je ovo od vrhunskog filma

                        Edit: Room je na festu, ali ne u cineplexu, nego u sava centru i domu omladine...ja uzeo za 4.3.
                        Vidimo se.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Jel to gledaš World War Z na B92?
                          da,da.. nije los film..a i nas nosonja glumi
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Moj redosled nominovanih filmova:

                            1. mesto Bridge of Spies
                            2. Room
                            3. Revenant
                            4. Spotlight
                            5. Brooklyn
                            6. The Martian
                            7. Mad Max: Fury Road
                            8. The Big Short
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment





                            • Korisnik Your_Post_As_A_Movie oduševio je posetioce društvene mreže Redit, pretvara obične fotografije u filmske postere
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pogledao novi film (ne)Profesionalac. Film je tako bolesno dobar da sam plakao I da mi se vilica ukocila
                                10/10

                                Sad vidim da su ga nasi drugacije preveli, pravi naziv je: ,, Grimsby".

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                                Last edited by BogdanB; 26-02-16, 08:12.

                                Comment

                                Working...
                                X