Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Da se primetiti? Nikad me nista nije u zivotu pokrenulo da toliko pokusavam da zaustavim ljude da pogledaju nesto. Pre svega jer ne poznajem filmofile, zapravo pre ovog foruma sam mislio da znam neke, ali ovde mi je taj pojam redefinisan. I onda znam da ce se sasvim sigurno i oni potpuno smoriti i proklinjati sebe sto su krenuli da ga gledaju. O Average Joe-u da ne pricam. Boki mi stvarno ne deluje kao filmofil i kao neko ko bi mogao da uziva u tom filmu. Neka me ispravi ako gresim.

    @prskaj:
    Cloud Atlas
    Life of Pi
    Her
    Jagten
    The Intouchables
    Seven Psychopaths

    Na mene ostavili najjaci utisak. Cloud Atlas sam siguran da cu i za 20 godina gledati s uzivanjem, 3x sam ga vec odgledao. Sve sto jedan film treba da sadrzi sto se mene tice je u njemu. Pored njega nisam siguran koji od ovih, ali verovatno bar jos dva

    Koliko se ne slazemo za Grande Belezu toliko se slazemo za Cloud Atlas.
    I taj moze da bude kultni sto se mene tice...pravo remek delo!

    Comment


    • The Hateful Eight

      Dobar, tipican Tarantinov film. Nije na nivou jednog Djanga ali opet dobar. 8/10

      Comment


      • Kakvi su snimci za Hateful, Revenant, Joy, Birdge of Spices??? Gledaju mi se opasno, ali opet, ne bih bas da ih ispucam ako su snimci losi
        sigpic

        Comment


        • Za sad dvdscr
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Heartbreak View Post
            Kakvi su snimci za Hateful, Revenant, Joy, Birdge of Spices??? Gledaju mi se opasno, ali opet, ne bih bas da ih ispucam ako su snimci losi
            Pazi, snimci su dobri. Jedino ako se lozis na HD onda mozda da sacekas.

            Ja sam odgledao ova prva dva, meni je dobar kvalitet.

            Comment


            • The Revenant ako dobije Oskara mogu da ga ugase slobodno.

              Spoiler
              Prvi dio Ramba je sranje jer prezivi sve i svasta, a ovdje covjeka medjed raznosi, ne moze da mrdne, okinut' mu vrat i lagano on prezivljava, da ne pricam da uskace u ledene brzake i to prezivljava pjeske. Napravili su od Lea najveceg moguceg mucenika, ne bi li uzeo tog Oskara po svaku cijenu. Hardi nema neku ulogu, oni jesu na nivou ali mi je film potpuno razocarenje.
              sigpic

              Comment


              • Tarantino je nedavno izjavio da je ovo njegov najbolji film, a s obzirom da ga obozavam, jedva cekam HD snimak, nista manje ne dolazi u obzir.

                Edit: Spilberg je bas gospodin, Bridge of Spies odlican film, mana je mozda malo nedostatak akcije, ali sve ostalo je taman kako treba.
                Last edited by mark !t zer0; 27-12-15, 11:37.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Čudno mi je kako u The Hateful Eight nema jednog od omiljenih Tarantinovih saradnika, Christoph Waltza.
                  Spielberg i Hanks i dalje nastavljaju uspješnu saradnju.
                  Za Revenant ko hoće da sada gleda skinite snimak od Exclusive. Rezolucija varira od 720x356 do 854x356 a Bit rate je 1 593 Kbps.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ne bih ja uopste jurio da pogledam odmah Revenant i Hatefull Eight, filmovi ce da budu vizuelno jedni od najlepsih u godini i smatram da ce se isplatiti cekanje bioskopske premijere.

                    Za par potencijalnih Oskarovaca cekam premijere, dok za ove druge cekam HD.Dok se to ne pojavi gledacu neke klasike koje jos nisam pogledao tipa Solaris, Amadeus ili Leviathan, Misery itd.Youth cu da pogledam kroz par dana, ali ne ocekujem da ce da bude bolji od La Grande Belleze.
                    Last edited by Ricma; 27-12-15, 12:59.

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Kakvi su snimci za Hateful, Revenant, Joy, Birdge of Spices??? Gledaju mi se opasno, ali opet, ne bih bas da ih ispucam ako su snimci losi
                      Hateful8, Revenant su kopije koje su bile deljene ovima iz Akademije, zbog Oscara.
                      19. decembra uz ova dva filma istovremeno su procurele isto kopije namenjene za ove "oskarovce" i za filmove: Carol, Room, Brooklyn, Straight Outta Compton, Creed, i Concussion.

                      Comment


                      • Ja mislim da cu biti jedan od retkih kome je Youth bolji od Grande Belezze Youth mi je bas fino seo
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledao sam Marsovca, nije los, ali je poprilicno precenjen, i uzasno predvidljiv, verovatno i maksimalno nerealan u nekim momentima, cak i nerealniji od Interstellara koji je daleko vise sci-fi, nego ovaj koji ipak ima elemente realnog (ionako ce za 20 godina neko prvi otici na Mars ). Nisam takodje osetio tu neku emociju, koju sam mozda ocekivao, i koja je bila bas jaka u Interstellaru npr, ali da sam procitao knjigu po kojoj je valjda radjen film, mozda bi imao manja ocekivanja.

                          Spoiler
                          Previse se lagodno osecao u onakvoj sredini, znajuci da je sam i da nema kontakta, jbem li ga. Marsovski krompir ?
                          Ali lansiranje u orbitu, bez krova i sa padobranom iznad, pa da li me jbeno zajebavas ?
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kolko sam se smorio uz stripove koji idu posle Prometeja(film) pa to nije normalno,brojevi posvećeni predatorima užaš,ni reči,samo upadnu u neki brod,tamo ginu,stvarno mi nije jasno šta im je palo na pamet nešto tako da naprave,evo sad se krstim šta mi je uopšte trebalo to da čitam,na kraju nisam ni izdržao sve da prodjem,mislim da mi je ostao jedan il dva broja,il samo ovaj posednji ,brisao sam ono posle na šift+dilit

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Fire_and_Stone
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Tarantino napravio klasik!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Tarantino napravio klasik!
                                Ko nije gledao The Hateful Eight nek ne otvara.

                                Spoiler
                                I šta sad, jesu li i Marquis i Mannix umrli?
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X