Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ti on lici na repera Djusa, da povucem jednu debilnu paralelu. Djus mrzi Pink, turbo - folk, a ne skida se sa Pinka i stalno se druzi sa tim likovima, cak ga i kamera prati. On valjda na taj nacin salje neku poruku i ismijava ih, a ustvari je tu radi para. Tarantino se kao sprda Staloneu, Norisu, Sigalu i ostalima koji prave filmove kakve prave(mada je meni Stalone i kao glumac i kao reditelj za klasu bolji od njega) i kao se sprda, a mislim da itekako uziva u takvim filmovima i uzasno je komercijalan. Medjutim neki se odusevljavaju sa dubinom i ironijom koja postoji u tim filmovima, a velika vecina, opet po meni, cisto voli takve koljacine.
    Spilberg to ipak radi sa masu vise ukusa, on ima blokbastere ali brate kad snimi film, snimi cistu genijalnost. A njegov najbolji drugar je snimio Machete. Isto kao posprdno.
    sigpic

    Comment




    • 0:41 , 2:13
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Meni ti on lici na repera Djusa, da povucem jednu debilnu paralelu. Djus mrzi Pink, turbo - folk, a ne skida se sa Pinka i stalno se druzi sa tim likovima, cak ga i kamera prati. On valjda na taj nacin salje neku poruku i ismijava ih, a ustvari je tu radi para. Tarantino se kao sprda Staloneu, Norisu, Sigalu i ostalima koji prave filmove kakve prave(mada je meni Stalone i kao glumac i kao reditelj za klasu bolji od njega) i kao se sprda, a mislim da itekako uziva u takvim filmovima i uzasno je komercijalan. Medjutim neki se odusevljavaju sa dubinom i ironijom koja postoji u tim filmovima, a velika vecina, opet po meni, cisto voli takve koljacine.
        Spilberg to ipak radi sa masu vise ukusa, on ima blokbastere ali brate kad snimi film, snimi cistu genijalnost. A njegov najbolji drugar je snimio Machete. Isto kao posprdno.
        Ha-ha-ha hahahahahahahha, daj nemoj zajebavati
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Stvarno si car Vlatko. Stalone je smece na toliko nivoa da je to neopisivo.
          Ja nisam lud za Tarantinom, ali nema mnogo boljih rezisera od njega.

          Comment


          • Ne znam jesi li upoznat da je Silvester Stalone rezirao ovaj film
            http://www.imdb.com/title/tt0075148/

            Ovaj film je proglasen za najbolji film, Stalone ima Oskara za ovaj film a i nominovan je za najboljeg glumca te godine. Jedno istinsko remek djelo. Po meni masu bolji film nego ijedan Tarantinov. Pogledaj Alpinistu ili D-Tox i vidjeces da Stalone stvarno umije da glumi.
            sigpic

            Comment


            • Coveka ne razumes ni sa ukljucenim titlovima
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ne vidim gde se on to sprda tim glumcima. Svaki film koji je odradio odradio je po svom ukusu. Nit je pravio bilo kakve parodije nit je to nesto dubokoumno( dosta scena jesu dubokoumne ali filmovi su ono sto predstavljaju). Mogao je on da napravi mnogo vise "blokbastera" ali je covek furao svoj fazon. Kill bill, death proof, grindhouse sve kontroverzni filmovi koji su sranje ako se pogresno protumace. Naravno da voli koljacine i to je celu karijeru govorio. Zato me cudi kako je Django ispao ovako miran, ocekivao sam da ce da podivlja sa svojim japancima i strip fazonima(doduse jeste u poslednjih pola sata dao sebi oduska ).
                Nije mi jasno sta si hteo svojim postom da kazes
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • U, ja bas mrzim Rokija...

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ne vidim gde se on to sprda tim glumcima. Svaki film koji je odradio odradio je po svom ukusu. Nit je pravio bilo kakve parodije nit je to nesto dubokoumno( dosta scena jesu dubokoumne ali filmovi su ono sto predstavljaju). Mogao je on da napravi mnogo vise "blokbastera" ali je covek furao svoj fazon. Kill bill, death proof, grindhouse sve kontroverzni filmovi koji su sranje ako se pogresno protumace. Naravno da voli koljacine i to je celu karijeru govorio. Zato me cudi kako je Django ispao ovako miran, ocekivao sam da ce da podivlja sa svojim japancima i strip fazonima(doduse jeste u poslednjih pola sata dao sebi oduska ).
                    Nije mi jasno sta si hteo svojim postom da kazes
                    Pa posto imam nekih likova oko sebe koji zavrsavaju ili su zavrsili umjetnost oni ti toliko dizu u nebesa Tarantina i da se tu kriju neke strasne dubokoumnosti, ironije kojima se on sprda navedenim likovima i reziserima takvih filmova. Ja to ne vidim, ali bice da sam to ja. Kill Bill sem vrhunske muzike meni nista nema. Ali opet to sam samo ja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne znam jesi li upoznat da je Silvester Stalone rezirao ovaj film
                      http://www.imdb.com/title/tt0075148/

                      Ovaj film je proglasen za najbolji film, Stalone ima Oskara za ovaj film a i nominovan je za najboljeg glumca te godine. Jedno istinsko remek djelo. Po meni masu bolji film nego ijedan Tarantinov. Pogledaj Alpinistu ili D-Tox i vidjeces da Stalone stvarno umije da glumi.
                      Oskar je tako budjava nagrada, pa eto tako jedan Martin Skorseze nema Oskara za Raging Bull, Goodfellas, a Taxi Driver nijednog Oskara nije dobio
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne znam jesi li upoznat da je Silvester Stalone rezirao ovaj film
                        http://www.imdb.com/title/tt0075148/

                        Ovaj film je proglasen za najbolji film, Stalone ima Oskara za ovaj film a i nominovan je za najboljeg glumca te godine. Jedno istinsko remek djelo. Po meni masu bolji film nego ijedan Tarantinov. Pogledaj Alpinistu ili D-Tox i vidjeces da Stalone stvarno umije da glumi.
                        Koliko ja znam on je napisao Rokija a ne rezirao kao sto i pise na IMDB. Pa i Good will hunting je Mat Demonov pa mi ne pada bas na pamet da ga poredim sa Spilbergom. Nije bas toliko tesko napisati remek delo ako ti je sopstvena zivotna prica remek delo. Sto posle toga nije napisao neko remek delo? bas se pitam
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pa posto imam nekih likova oko sebe koji zavrsavaju ili su zavrsili umjetnost oni ti toliko dizu u nebesa Tarantina i da se tu kriju neke strasne dubokoumnosti, ironije kojima se on sprda navedenim likovima i reziserima takvih filmova. Ja to ne vidim, ali bice da sam to ja. Kill Bill sem vrhunske muzike meni nista nema. Ali opet to sam samo ja.
                          Ma i ne mora da ti se svidi Kill Bill u tome je i poenta. Nego si ti ga opisao kao da je covek sarlatan i da se bavi parodijama. Ako mozes napisi koje su to ironije iskreno me zanima?
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Koliko ja znam on je napisao Rokija a ne rezirao kao sto i pise na IMDB. Pa i Good will hunting je Mat Demonov pa mi ne pada bas na pamet da ga poredim sa Spilbergom. Nije bas toliko tesko napisati remek delo ako ti je sopstvena zivotna prica remek delo. Sto posle toga nije napisao neko remek delo? bas se pitam
                            Pardon, ne rezirao ali film ima best picture. Iako je te godine svakako bio bolji Taxi Driver. Gledao sam skoro koliko je i kako radio na tom filmu pa ne provjerih je li rezirao. Ali ja ne vidim nijedno remek djelo kod Tarantina. Dalje, znas i sam kako saradjuju i kakav je odnos Tarantina i Rodrigeza. Pa samo pogledaj Machete, taj film ti se gleda kao sprdnja na filmove koje snima Stalone. Meni je npr. Rambo do prek kraj prilicno dobar film, ostali djelovi sranje. Ovo sto je uradio sa poznatim akcionim herojima je bolje od Machete i vidi se da se i on sprda. I kroz dijaloge i kroz pricu koja se prozima. Medjutim nervira me malo sto su neki ograniceni i ne umiju da urade bolje, a ovi drugi se sprdaju i igraju.

                            Roki Balboa je rezirao. Sjajan film.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ma i ne mora da ti se svidi Kill Bill u tome je i poenta. Nego si ti ga opisao kao da je covek sarlatan i da se bavi parodijama. Ako mozes napisi koje su to ironije iskreno me zanima?
                              Pa ja rekoh ne vidim ih, ali me udavise ovi koji ih vide. Znaci njegove koljacine nisu sranje one imaju neki smisao, one su zajebancija, parodija na ono sto snima Noris, Sigal i slicni.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pardon, ne rezirao ali film ima best picture. Iako je te godine svakako bio bolji Taxi Driver. Gledao sam skoro koliko je i kako radio na tom filmu pa ne provjerih je li rezirao. Ali ja ne vidim nijedno remek djelo kod Tarantina. Dalje, znas i sam kako saradjuju i kakav je odnos Tarantina i Rodrigeza. Pa samo pogledaj Machete, taj film ti se gleda kao sprdnja na filmove koje snima Stalone. Meni je npr. Rambo do prek kraj prilicno dobar film, ostali djelovi sranje. Ovo sto je uradio sa poznatim akcionim herojima je bolje od Machete i vidi se da se i on sprda. I kroz dijaloge i kroz pricu koja se prozima. Medjutim nervira me malo sto su neki ograniceni i ne umiju da urade bolje, a ovi drugi se sprdaju i igraju.

                                Roki Balboa je rezirao. Sjajan film.
                                Pulp Fiction .
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X