Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Shutter Islanda postoji dobar razlog za drugi deo,pa se nadam da ce i doci do toga,samo ne znam koliko je to realno za ocekivati sa ovakvom vrstom filmova.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Kod Shutter Islanda postoji dobar razlog za drugi deo,pa se nadam da ce i doci do toga,samo ne znam koliko je to realno za ocekivati sa ovakvom vrstom filmova.
      Nije da ne moze da se napravi 2 deo, ali ne vidim kako bi to uklopili i da opet ima efekat koji treba da ima, jer je kec sve prakticno "rekao". Jedino mi je krivo sto ne bolujem od alchajmerove bolesti da mogu da gledam ovakve filmove svaki put sa istom dozom uzivanja, ipak smor malo kad znas kraj.

      Ima jedan isto odlican film na ovu foru, glumi ovaj sto je glumio u Gladiatoru, do jaja poznat glumac, mozak ne radi, spavao sam svega 3 sata i radio nocnu. xD

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Vidis, sad tek posle ovog tvog posta vidim ocenu filma, moze biti da je neki nejaki tako da cu ga ostaviti za kraj ipak. Imam jos par od pre koje ste predlozili a koje nisam odgledala jos uvek.
        Ocjenu ne gledaj, jer je film zasluzio bolju. Generalno, film je dobar, ali tezak u pm, nema sanse da bih mogao da ga gledam dva puta. Bas prikazuje na sta su ljudi spremni, tj kakve su zivotinje. Rade neke stvari za koje nikad ne bi pomislili da bi radili. Ok, jeste to film, ali ima toga itekako u realnom zivotu. Gdje je rat, tu ima i tih "stvari".
        Onace, The Divide malo podsjeca na Metro (pisao sam vec o Metro-u), i na Fallout.

        Sada cu da gledam "28 days later", a odmah zatim 2. dio: "28 weeks later". Cuo sam da je film bas dobar, a i radnja obecava.
        Last edited by Drunken Whaler; 22-08-12, 23:54.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Nije da ne moze da se napravi 2 deo, ali ne vidim kako bi to uklopili i da opet ima efekat koji treba da ima, jer je kec sve prakticno "rekao". Jedino mi je krivo sto ne bolujem od alchajmerove bolesti da mogu da gledam ovakve filmove svaki put sa istom dozom uzivanja, ipak smor malo kad znas kraj.

          Ima jedan isto odlican film na ovu foru, glumi ovaj sto je glumio u Gladiatoru, do jaja poznat glumac, mozak ne radi, spavao sam svega 3 sata i radio nocnu. xD
          Blistavi um?
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Kod Shutter Islanda postoji dobar razlog za drugi deo,pa se nadam da ce i doci do toga,samo ne znam koliko je to realno za ocekivati sa ovakvom vrstom filmova.
            Idi zmijo u kurac, sto bi upropascavali tako genijalan film nastavkom? Nemoj to vise da mi radis.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Nije da ne moze da se napravi 2 deo, ali ne vidim kako bi to uklopili i da opet ima efekat koji treba da ima, jer je kec sve prakticno "rekao". Jedino mi je krivo sto ne bolujem od alchajmerove bolesti da mogu da gledam ovakve filmove svaki put sa istom dozom uzivanja, ipak smor malo kad znas kraj.

              Ima jedan isto odlican film na ovu foru, glumi ovaj sto je glumio u Gladiatoru, do jaja poznat glumac, mozak ne radi, spavao sam svega 3 sata i radio nocnu. xD
              Pa pazi,moze film imati i drugi kraj. Npr. da je namerno odglumio ono na kraju jer nema zelju za normalnim zivotom,izgubio je celu porodicu,to je upravo povod za drugi deo.

              Beautiful Mind,za mene top3 sigurno.
              Last edited by Black Mamba 24; 23-08-12, 00:03.
              sigpic

              Comment


              • Shutter Island jedan od teskih sranja , glup film totalno , ne volim takve vrste , umobolan film
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Pa pazi,moze film imati i drugi kraj. Npr. da je namerno odglumio ono na kraju jer nema zelju za normalnim zivotom,izgubio je celu porodicu,to je upravo povod za drugi deo.

                  Beautiful Mind,za mene top3 sigurno.
                  Zmijo jbt, ne prestajes da me razocaravas... Film ima samo jedan kraj, a to je da su ga na kraju izlecili, shvatio je da je podavio decu (zato na pocetku filma i ima morsku bolest), isfolirao se da bi ga odveli na lobotomiju jer nije mogao da se pomiri s onim sta je ucinio, zato na kraju filma kaze nesto tipa: "Bolje jedan dan ziveti kao covek, nego ceo zivot kao zivotinja"... tako nesto...
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Blistavi um?
                    e to, kakav film, kida!

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Zmijo jbt, ne prestajes da me razocaravas... Film ima samo jedan kraj, a to je da su ga na kraju izlecili, shvatio je da je podavio decu (zato na pocetku filma i ima morsku bolest), isfolirao se da bi ga odveli na lobotomiju jer nije mogao da se pomiri s onim sta je ucinio, zato na kraju filma kaze nesto tipa: "Bolje jedan dan ziveti kao covek, nego ceo zivot kao zivotinja"... tako nesto...

                      Napisao sam da je isfolirao,samo nisam isao bas u detalje jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Napisao sam da je isfolirao,samo nisam isao bas u detalje jbt.
                        Pa to je to, sta ce ti nastavak?
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Dajte ljudi nabacite i par komedija, hvala unapred.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Numb

                            http://www.imdb.com/title/tt0795439/

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt1242457/ Taras Bulba (2009)

                              Comment

                              Working...
                              X