Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko bilo. Vjera mi ne dozvoljava da pijem, pusim, lazem...

    Comment


    • Zbog pogibije treceg konja na snimanju HBO je odlucio da otkaze Luck iako je bila ugovorena i druga sezona i kritike su izvanredne
      sigpic

      Comment


      • Sad me Vladan nesto podseti, kad rece HBO...

        Ako neko voli uvrnute tematike i cudne, nesvakidasnje price u serijama, toplo mu preporucujem HBO seriju Big love.
        Osvojila je Zlatni globus i imala fine kritike, a nasim ljudima moze biti interesantna i zbog pojavljivanja Branke Katic koja glumi Anu u 14 epizoda
        Ja sam odgledala prve dve sezone i nesto malo trece, bila mi je tada bas interesantna, skinucu i ostatak uskoro, ne verujem da ce se nesto promeniti, drzala mi je paznju i volela sam da gledam ;)
        Prica je usmerena na Bila koji je poligamista, i zivi u kuci sa tri zene, svaka ima svoj "dan" kada je on samo njen, sa svakom ima decu i porodicnu situaciju, pritom se njih tri tako kao vole i postuju, sve je satro kul.. ali poligamija mu dozvoljava jos zenica..
        Evo i linka, pa ko voli, neka proba
        http://www.imdb.com/title/tt0421030/
        ....

        Comment


        • Sledeci post

          Odgledah temeljito nekoliko epizoda te serije o kojoj pricate, GoT. Znaci toliko gluposti, a da je ekranizovano, jos nisam srijetao. Monotono, bezidejno, sivo, bez strasti, bez pravih viteskih momenata...
          Sto je sledece? "MGS, odgledaj "Zivot jedne kupoholicarke" Dobar je film"

          Comment


          • Ne mogu da vjerujem da si ti nasjeo na njihove niske kriterijume, ma kakve niske, nemaju ih.
            http://www.imdb.com/title/tt0758794/ Po drugi put gledam ovaj legendarni film

            Comment


            • Aoooo, kakav je to film... Ma ne bih ja ni nasio, ali jedna osoba se bas pohvalno izrazavala na racun te serije, ja vjerovao u nju i eto... razocarenje jos vece. I sad?! Ko ce da mi vrati pet (5) sati zivota?! Ko, Ko?

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Ne mogu da vjerujem da si ti nasjeo na njihove niske kriterijume, ma kakve niske, nemaju ih.
                http://www.imdb.com/title/tt0758794/ Po drugi put gledam ovaj legendarni film
                DOBAR. Iako ti sustinski pojma nemas, ali dobar.
                Originally posted by M_G_S View Post
                Aoooo, kakav je to film... Ma ne bih ja ni nasio, ali jedna osoba se bas pohvalno izrazavala na racun te serije, ja vjerovao u nju i eto... razocarenje jos vece. I sad?! Ko ce da mi vrati pet (5) sati zivota?! Ko, Ko?
                Ne znam ko je doticna osoba, ali ja bih ovim putem da je pozdravim, vidim da je ozbiljno gotivis, a deluje mi da je i ovaj nesretnik iznad gotivi. Voli i ona vas, to je fakat, niste vi krivi sto nemate pojma.
                ....

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  Ne znam ko je doticna osoba, ali ja bih ovim putem da je pozdravim, vidim da je ozbiljno gotivis, a deluje mi da je i ovaj nesretnik iznad gotivi. Voli i ona vas, to je fakat, niste vi krivi sto nemate pojma.
                  Ma evo ga profil te osobe.
                  Mi smo bas drugari, i cesto preko pm kontaktiiramo, volio bih da je i upoznam. Sad, djelovalo mi je kao da se razumije u to sto govori, ali ajde...
                  Profil
                  Last edited by M_G_S; 16-03-12, 01:34.

                  Comment


                  • Pokazala si i danas i juče ko nema pojma, neću te brukati javno iako bi ti mene sigurno, već si najavljivala, trebao sam te pustiti.

                    Zar ti je 5 sati trebalo da uočiš da ni na šta ne liči, mada te razumijem, nadao si se da će postati zanimljivo, tako si mogao do ujutru, ništa ne bi vidio.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ma evo ga profil te osobe.
                      Mi smo bas drugari, i cesto preko pm kontaktiiramo, volio bih da je i upoznam. Sad, djelovalo mi je kao da se razumije u to sto govori, ali ajde...
                      Profil
                      Pozdravi osobu. Reci joj da je sasvim kul i da ima moju podrsku, mislim da je lepo dati sansu takvim skupim projektima kao sto je GoT.

                      MGS car!
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Pokazala si i danas i juče ko nema pojma, neću te brukati javno iako bi ti mene sigurno, već si najavljivala, trebao sam te pustiti.

                        Zar ti je 5 sati trebalo da uočiš da ni na šta ne liči, mada te razumijem, nadao si se da će postati zanimljivo, tako si mogao do ujutru, ništa ne bi vidio.
                        Bice jos prilika za javno brukanje, ti se ne javljaj
                        Cim je on 5 sati gledao, znaci da ga je zaintrigiralo. Mene zove rebel drimi, a on ti je najveci rebel ovde. Dobro, mozda sam i ja, ali je i on. A ni ti daleko nisi.
                        Ma obojica da mi bezite s ociju do sutra
                        I ne pokusavajte nista na pm, jer cete dobiti dobro poznatu poruku, znate obojica napamet sadrzaj, navika je cudo
                        Nemam sada vremena da sredjujem haos, sutra cu lagano....
                        ....

                        Comment


                        • Ja ti e'o poslah jos 3-4 poruke, i sve ok prolazi... Da ti nisu napokon namjestili da ti je 2000 kapacitet, kao nama dvojici?

                          Comment


                          • Jesu konacno! Hvala adminima, ili kome god... Hvala svima! Eno ima prostora koliko hoces... salji slobodno jos 128, nece biti ona dobro poznata recenica, to kod mene vise ne prolazi. A vala i red je bio.
                            ....

                            Comment


                            • Nista, da se onda zahvalimo najboljoj administraciji, i od sad nema vise "rebel", ovo, ono, nego nek bude nesto poput "asskisser", bar sto se mene tice. Izuzetno sam zahvalan sto su napravili tvoj inbox.

                              Comment


                              • Mislim da 2000 imaju samo oni koji su doprineli razvoju i prosperitetu foruma, znači samo nas dvojica imamo tu opciju.

                                Nema toga više, blokirao sam pm.

                                Comment

                                Working...
                                X