Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No Country For Old Men je super, skoro sve od braće volim, genijalni su.

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      No Country For Old Men je super, skoro sve od braće volim, genijalni su.
      Slazem se, NCFOM, Big lebowski i Miller's Crossing su mi sjajni filmovi.
      Imali su i par promasaja npr Raising Arizona i jedan od njihovih najkomercijalnijih uspeha - Fargo. Taj film mi se uopste nije svideo, previse psovki, slaba prica, tipican americki film sa nepotrebnim nasiljem. A koliko sam shvatio taj film je jedan od kultnih u Americi
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Braca su masine!
        Pored tih sto si naveo strasni su i Burn after reading,True Grit i A Serious man.

        Nikako ne kapiram kako je Walking Dead najgledanija serija na kablovskoj
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Slazem se, NCFOM, Big lebowski i Miller's Crossing su mi sjajni filmovi.
          Imali su i par promasaja npr Raising Arizona i jedan od njihovih najkomercijalnijih uspeha - Fargo. Taj film mi se uopste nije svideo, previse psovki, slaba prica, tipican americki film sa nepotrebnim nasiljem. A koliko sam shvatio taj film je jedan od kultnih u Americi
          Miller's Crossing nisam gledala. Raising Arizona i Fargo mi nisu medju omiljenima, ali ih ne bi bas nazvala promasajima.
          Meni ubedljivo najbolja komedija a mozda i film generalno je Burn After Reading. Serious Man mi je isto genijalan. O Brother Where Art Thou mi je bas zanimljiv..

          Edit: Sad videh post iznad, True Grit mi nije medju omiljenima bas, tu negde on i Fargo.. Arizona mi je najslabija od ovih..
          Last edited by altlosta; 14-03-12, 22:10.

          Comment


          • kakav je True grit? vredi li? vidim da je dobio silne nominacije za oskara, al u poslednjih 5 godina to nije nikakvo merilo kad se pogleda kakva je konkurencija i kvalitet filmova
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Meni je fenomenalan,mada sam ja slab na vesterne
              Od Unforgivena nisam bolji vestern gledao!
              Last edited by Vladan; 14-03-12, 22:18.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by altlosta View Post
                Miller's Crossing nisam gledala.
                Trk na torrent, igraš se sa ugledom.
                Dreamy, ne shvaćaš Westerne, nisi još došla na taj nivo, a kako i da dođeš kad dobitni tiket nećeš da uplatiš.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Trk na torrent, igraš se sa ugledom.
                  Dreamy, ne shvaćaš Westerne, nisi još došla na taj nivo, a kako i da dođeš kad dobitni tiket nećeš da uplatiš.
                  Ti si taj koji nista ne shvata, pa ni razliku izmedju glagola shvatiti i voleti
                  Dobitni tiket je bio sasvim slucajan. Toliko slucajan da mi jos uvek nije jasno na koju foru ti je uspelo, volela bih da znam pa da sledeci put primenim tvoju taktiku lupetanja, mozda mi se posreci. Samo ja bih se orijentisala na bolje kvote, ona poslednja je bila facepalmirajuca.
                  ....

                  Comment


                  • Pustite se kladionice, ljudi... Nema ljeba bez motike No, ne razumijem se previse u tu oblast, da bih davao neki konacni sud...

                    Nocika, vidio si da je meni omiljeni vestern, iako u globali i ne preferiram taj zanr, BC and SK... Po tebi, koji je bolji?? Samo me tvoje misljenje interesuje, ne mogu da rizikujem s tudjim.

                    Comment


                    • Oba su podjednako dobra, ni ja se ne mogu odlučiti, možda da pitamo dreamy.

                      Comment


                      • Onda da uputimo malu "pomoc prijatelja": Pol Njumen ili Robert Redford.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Onda da uputimo malu "pomoc prijatelja": Pol Njumen ili Robert Redford.
                          Sto ili astal?
                          ....

                          Comment


                          • Burek ili jogurt?

                            Dobro, glupo je odgovarati samo pitanjem. Astal mi je drazi predmet.
                            Last edited by M_G_S; 14-03-12, 23:45.

                            Comment


                            • Ovo su filmovi koji su lagano mogli biti previdjeni, zaobidjeni, neodgledani, ..., ali zavredjuju svaki minut paznje. Odlicni filmovi.

                              http://www.imdb.com/title/tt0448011/

                              http://www.imdb.com/title/tt0265349/

                              Misticni, vezu uz tv do zadnjeg minuta, nepredvidljivi... E sad, nisu sad bas da se popravi raspolozenje, ali isto tako je dozirana ta neka upotreba "teskih" scena.

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Ovo su filmovi koji su lagano mogli biti previdjeni, zaobidjeni, neodgledani, ..., ali zavredjuju svaki minut paznje. Odlicni filmovi.

                                http://www.imdb.com/title/tt0448011/

                                http://www.imdb.com/title/tt0265349/

                                Misticni, vezu uz tv do zadnjeg minuta, nepredvidljivi... E sad, nisu sad bas da se popravi raspolozenje, ali isto tako je dozirana ta neka upotreba "teskih" scena.
                                MGS posle duzeg vremena napisao post koji nista ne skriva, nema mistike, ironije, cuda izmedju redova...
                                Da nisi poceo da pijes?
                                Prvi sam gledala i svideo mi se ;)
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X