Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alcatraz je odlicna ideja ali losa realizacija i ocajan odabir glumaca. Person of Interest je fantasticna ideja i dobar odabir glumaca ali cini mi se da su i nju mogli bolje da urade. Homeland je radjen po izraelskoj "Kidnapovan" i odlicna je serija ali sam procitao negde da 2. sezona ide tek krajem ove godine, nije mi jasno sta koci tu seriju i sto prave toliku pauzu izmedju dve sezone?
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Homeland nisam gledao , PoI mi se svidja , odlican izbor glumaca slazem se ... Sto se tice Alcatraza, mislim da bi tesko ko bolje od Jorgea glumio Sotoa dok mi se ostali izbor manje-vise ne dopada ;) ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Skinuo sam prvu sezonu Dextera pocinjem da gledam danas
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Skinuo sam prvu sezonu Dextera pocinjem da gledam danas
          Ocekujem da vise ne dolazis na forum

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Gledao sam sinoc dva filma, i odusevili su me, pa bi ih preporucio vama, tj onima koji vole taj zanr
            "Downfall"
            "The Hurt Locker"
            bas sam razmisljao dal da gledam hurt locker. Jel nije pun americke patetike i klisea?
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              bas sam razmisljao dal da gledam hurt locker. Jel nije pun americke patetike i klisea?
              Pa nije, po mom misljenju je sasvim solidan film, vrijedi pogledati.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                bas sam razmisljao dal da gledam hurt locker. Jel nije pun americke patetike i klisea?
                Ne, nema uopste toga, iza fronta se nekako bavi psihologijom vojnika, kako oni dozivljavaju svoj posao i kako na neki nacin razvijaju neku cudnu zavisnost od tog posla. Ja sam ga tako dozivela.

                Comment


                • http://cinema.jeuxactu.com/video-ext...rones-9816.htm

                  sigpic

                  Comment


                  • Ima La Vita E Bella i Its a Wonderfull Life za koje ja znam da bi se mogli tako prevesti, ali nemaju veze jedan sa drugim.

                    Comment


                    • d,
                      Ne da ja znam, ali zato ovo ima

                      http://www.imdb.com/title/tt0107808/

                      Druga, nije "druga" verzija, ali je film UBITACAN. Kevin Kostner et his best. Ako nisi gledala, a MOZES PODNIJETI, odgledaj. Nije film za previse gledanja jer razbija.

                      Edit: 你太
                      Last edited by M_G_S; 12-03-12, 01:55.

                      Comment


                      • Originally posted by altlosta View Post
                        Ima La Vita E Bella i Its a Wonderfull Life za koje ja znam da bi se mogli tako prevesti, ali nemaju veze jedan sa drugim.
                        Ne, bas sam mislila na Na Vita e bella, pretpostavila sam da nema.
                        edit: Ta serija o kojoj pricate mi je najmorbidnija serija na svetu, ja to ne bih gledala ni za kakve pare.

                        Originally posted by M_G_S View Post
                        d,
                        Ne da ja znam, ali zato ovo ima

                        http://www.imdb.com/title/tt0107808/

                        Druga, nije "druga" verzija, ali je film UBITACAN. Kevin Kostner et his best. Ako nisi gledala, a MOZES PODNIJETI, odgledaj. Nije film za previse gledanja jer razbija.

                        Edit: 你太
                        Ma ne mogu te tuzice sada, ovih dana bas nisam u tom raspolozenju, nesto mi se ne place, pa necu ni da izazivam

                        晚安
                        ....

                        Comment


                        • 丹特让臭虫咬你

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Ne, bas sam mislila na Na Vita e bella, pretpostavila sam da nema.

                            Ma ne mogu te tuzice sada, ovih dana bas nisam u tom raspolozenju, nesto mi se ne place, pa necu ni da izazivam
                            Nisam znala sto bi pomislila da ima vise verzija La Vita e Bella, pa reko mozda je prevod negde nacinio neku zabunu. A ako nisi gledala, Its a Wonderfull Life kojim slucajem, jedan od najmilijih. A ako ti se gleda nesto ne tesko, vec sam maji preporucila, http://www.imdb.com/title/tt1675434/, nije bas filmcina, nego bas ono simpaticna laganica..

                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Mini spojl nikad nije na odmet
                            Ma nikaki spojl, skontaces to u prvom minutu.

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Nisam znala sto bi pomislila da ima vise verzija La Vita e Bella, pa reko mozda je prevod negde nacinio neku zabunu. A ako nisi gledala, Its a Wonderfull Life kojim slucajem, jedan od najmilijih. A ako ti se gleda nesto ne tesko, vec sam maji preporucila, http://www.imdb.com/title/tt1675434/, nije bas filmcina, nego bas ono simpaticna laganica..
                              Ma drug mi rekao da je nesto nacuo na FESTu da postoji neki rimejk... e sad, koliko je to pouzdano posto je nacuo u hodniku Odmah sam konstatovala ko zna sta si ti cuo
                              Its a W. Life sam gledala davno, mogla bih da se podsetim nekad, jer se ne secam nicega, thx

                              Tek sad kontam da sam gore napisala NA Vita e bella, brukam brata MGS-a sa ovim besramnim kucackim greskama, unistavajuci ovaj lepi jezik;)
                              Last edited by dreamy; 12-03-12, 12:32.
                              ....

                              Comment





                              • Mozda i najbolje scene u "Mi nismo andjeli 3"...

                                Uvek se smejem kao ludak...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X