Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja moju bolje i da ne gledam
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Olja...28/9

      Spoiler
      Originally posted by miloolja View Post
      Preživljava Umire Vladar Westerosa
      Jon Snow X
      Bran Stark X
      Sansa Stark X
      Arya Stark X
      Daenerys Targaryen X
      Tyrion Lannister X X
      Varys X
      Theon Greyjoy X
      Yara Greyjoy X
      Davos Seaworth X
      Jorrah Mormont X
      Grey Worm X
      Missandei X
      Tormund Giantsbane X
      Brienne of Tarth X
      Podrick Payne X
      Gendry X
      Berric Dondarrion X
      Sandor Clegane X
      Melissandre X
      Samwell Tarly X
      Gilly X
      Lyanna Mormont X
      Robin Arryn X
      Meera Reed X
      Zmaj Drogon X
      Zmaj Rhaegal X
      Jaqen H'ghar X
      Hot Pie X
      Cersei Lannister X
      Jaime Lannister X
      Euron Greyjoy X
      Bronn X
      Qyburn X
      Gregor Clegane X
      Night King X
      Edd Tollett X
      Niko od navedenih / / /
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Nisi morao to da radis ja obicno utorkom, kad je ne stavljam u spojler

        Hvala naravno, bzvz si se mucio, cak me i ne zanima ....ali na kraju kako sam se nadala...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sem par scena koje su kod mene izazvale pozitivnu reakciju, ostalo sam prilicno ravnodusno posmatrao. 7/10 epizoda, islo je to nekim smerom ali imamo gomilu neobjasnjivih stvari i preko dosta toga se samo presto.

          Spoiler
          Nije uopste nerealno da Bran moze da kontrolise Drogona, bilo je par hintova koji naravno mogu da budu misguide.

          Samo da su izbacili Nocnu Strazu i da Dzon moze severnije od Zida, ceo njegov story arc bi bio bolji.
          Last edited by Ricma; 20-05-19, 12:38.

          Comment


          • Ala opravise zid - svaka im cast.
            Zasluzili su majstori duple dnevnice.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Dajte Radošu Bajiču da uradi remake.

              Comment


              • Meni je ovo klasicno zatvaranje serije uz par drugacijih elemenata. U rangu neke prosecne serije, svako ima svoj put. Meni drago sto je serija gotova, koliko god me smarao hajp u poslednje tri sezone, toliko mi sada smeta hejt.

                Spoiler
                Da je sezona bila bolja, bilo bi mi bas krivo sto se Sansa provukla. Ovako prilicno ravnodusno gledam na to sto je prezivela.

                Comment


                • A gdje će Arya? U Bravos?
                  Last edited by Tarantula®; 20-05-19, 13:06.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ako bi radili neke nastavke serije jer očigledno ima elemanata za tako nešto, morali bi MNOGO MNOGO bolje od ovoga.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      A gdje će Arya? U Bravos?

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Al kad Losmi nije mogao da izdrzi onda je tu kraj, samo sam cekao da udjem ovde da vidim kako ce uspeti da ih odbrani al i njega su sjebali

                        Nema sta da se kaze osim, da mi je neko rekao da cu se bukvalno smejati i jedva cekati da se zavrsi poslednja epizoda GoT ne bi mu verovao...

                        Comment


                        • Ako ikad budem gledao ponovo ispocetka seriju, u sta sumnjam, sa ovom scenom cu zavrsti:



                          Iako mogu naci dosta propusta i u petoj i sestoj sezoni to je sve jos bilo minimalno. Kad se setim kako sam bio nalozen posle ove poslednje scene iz seste sezone, reko sad kad krene prava stvar. Eee da sam znao...

                          Comment


                          • Spoiler
                            Sam kraj da sad nekom prepricam sve i ne bi bio los, samo sto je to prepricavanje i cela sezona i to je duboka poenta. Bran??? Ok mi je iz ugla da nisam gledao seriju, da je imao neku svrhu, da je i nama pokazao neke moci sem da moze nekad da se vrati u proslost. Nije pokazao zasto je dostojan da vlada. Na sve to ide prica da nije on Bran i da ne zeli nista i na kraju kaze: Pa eto nisam dzabe dosao bicu glavni baja???
                            Tirion je sam kriv za ludilo Deneris, pa i ja bih poludeo da me je on savetovao, od kad je dosao je sve radio pogresno, ali potpuno sve i tako reci ju je priomrao da uradi to sto je uradila. Na kraju da ispravi svoje greske on je dobio da opet bude desnica??????

                            Brona stavlja da bude gospodar kovanice, covek svirepi ubica jos je dobio najjacu titulu zato sto ga nije ubio???? Kako je onda tocek slomljen ako se nastavlja ista prica????

                            John i Tirion posle ubistva i izdaje kraljice neokaljanih i dotraka koji su preklali ceo grad ostaju zivi posto su im ubili kraljicu sa kojom su 10 godina krvarili i oni cekaju da im sude njihov rod i prijatelji???? John dobijada ide u zamak crni koji ce da postoji zato sto ne znaju sta da rade sa ubicama, kopiladima itd???? hahaha pa gde je tu tocak slomljen i na sve to im prodaju foru i lik ode u divljinu da se zajebava i opusti. Covek koji je jedini imao pravo na presto. Svi Starkovi su postali gospodari necega.

                            Oni apsolutno nista nisu objasnili ovo vam dodje kao da vam neko objasnjava neki matematicki zadatak i posle 10 sati price kako ce ti to pomoci u zivotu dati samo resenje a ne kako je do njega dosao

                            Dal je Deneris kad je odlucila da zapali sve mogla ostati sama Johnom kojije bio pod punom ratnom opremom, nigde veze u toj prici nema.

                            Na to sto su dijalozi bili uzasni, Sem kao u fazonu nek narod glasa, oni se svi smeju, vidi debilane xD ILI KAO ONAJ DEBIL IZLAZLAZI d abude kralj svega a nije ga bilo od lupam 5 sezone, kao to je neka fora. Sansa apsolutno nista nije uradila i ona kraljica jbte se sever je moj, Brana bira zarobljenik kome se radi o glavi i Crv kao nista, pa da u fazonu ima covek pravo neka bude tako. Izabrali kralja na precas, eto on zna istoriju, nije da nam je rekao bilo sta korisno i uradio ali on ce biti kralj svega, veoma je iskusan
                            u celoj toj prici, jbs to sto nema ni potomke ni nista

                            Fora je dobra sa spaljivaljenjem prestola, rekao sam da su svi pomrli koji su hteli doci do njega, ali nista se nije promenilo..eto ovi su poginuli i dosli na vlast..ali generalno nikakve promene ni u cemu nismo videli.

                            Zgrozen sam krajem, extremno su zbrzali sve a moglo je biti jos 1-2 sezonei lepo sve da objasne i udju u tematiku, ovako smo dobili go kurac. Napisao sam da ce kraj odlucivati o mojoj oceni, ima poenta prica ali da su je malo razradili, ovako su prepricali pricu i cao zdravo. Deneris je eto tako pobila sve, srusila zemlju gde je tela da vlada I KAO JBS SVU MASTARIJU IZ ZIVOTA, VRACAM SE NAZAD DA IZBAVIM IZ GOVANA SVE...KAKO I KAD JE TO PRELOMILA???
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                              Ako ikad budem gledao ponovo ispocetka seriju, u sta sumnjam, sa ovom scenom cu zavrsti:



                              Iako mogu naci dosta propusta i u petoj i sestoj sezoni to je sve jos bilo minimalno. Kad se setim kako sam bio nalozen posle ove poslednje scene iz seste sezone, reko sad kad krene prava stvar. Eee da sam znao...
                              Bukvalno sa ovom vojskom su mogli prepisati sersei po ovome sto smo videli za 1/4 epizode imas pravo defintivno...sve posle je glupost. Ona ode na sever a mogli su ovu pregaziti u sekundi jbte kako sam se iznervirao
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Spoiler


                                Ma ebo onu gvozdjuriju...



                                Spoiler
                                Kako su unistili Dzona onakvog junaka i heroja, jedinog pravog prestolonaslednika, jbg Sivi Crv NE DA!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X