Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Spoiler
    Nije, ali ona je do juce bila normalna. Bukvalno do juce. Prezivjela muza, dvoje djece(zmajevi) ali odlazak drugarice je kap koja je prelila casu. A samo je trebao Dzon da je poljjubi i sve bi bilo ok. I jos se cude ljudi sto je Harington rekao da je serija razocarenje. Nije razocarenje, sramota je zavrsiti ovako jednu nekad vrhunsku seriju. Ljudi ce za 30 godina govoriti gledaj GOT do pete, ali ajde mozes i do poslednje sezone. BrBa je dokaz kako zavrsava jedna od najboljih serija ikad, ovo je sprdacina.
    Spoiler
    Mislim da je glavni razlog za ludilo, pored gena, cinjenica i da je shvatila da na Westerosu nikada nece biti voljena i da ce moci da vlada samo zahvaljujuci strahu.

    Po mom misljenju glup razlog da spalis ceo grad i uradis ono protiv cega si se borila 7 epizoda.

    Sersei koliko god da je bila luda nikada nije ubila nekoga ukoliko joj taj neko nije bio pretnja.

    Comment


    • Mislim da generalno tek u ovoj petoj epizodi vidimo Martinov pecat i cemu se tezi, sve pre toga je losa egzekucija kako doci iz jedne tacke u drugu. Ja sam uzivao u ovoj epizodi, ali bas zbog toga kakva je ispala vidimo nekonzistentnost u drugima(pre svega u samoj razvoju likova i kako su ubrzali tempo i izasli iz sablona ponasanja likova kako bi sokirali publiku) i koliko su pogotovo zasrali u poslednje dve. Imam osecaj da nisu zajebali kod ubistva NK, da bi poslednje dve epizode bolje prosle kod publike. Ovako vec imas botovanja da se i pre epizode daje 1.
      Last edited by Ricma; 13-05-19, 12:26.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Spoiler
        Mislim da je glavni razlog za ludilo, pored gena, cinjenica i da je shvatila da na Westerosu nikada nece biti voljena i da ce moci da vlada samo zahvaljujuci strahu.

        Po mom misljenju glup razlog da spalis ceo grad i uradis ono protiv cega si se borila 7 epizoda.

        Sersei koliko god da je bila luda nikada nije ubila nekoga ukoliko joj taj neko nije bio pretnja.
        Spoiler
        to bas i nije tacno, pobila je 200 ljudi u skripti samo. Mada jeste ono ludilo opste, bas sve da pobije onako nidje veze al pregazila je riba ceo svet, one tamo na istoku, bele hodace, pa kraljevu luku, sad i da pogine, ona je odradila lud posao i svi ce da je pamte
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Spoiler
          to bas i nije tacno, pobila je 200 ljudi u skripti samo. Mada jeste ono ludilo opste, bas sve da pobije onako nidje veze al pregazila je riba ceo svet, one tamo na istoku, bele hodace, pa kraljevu luku, sad i da pogine, ona je odradila lud posao i svi ce da je pamte
          To nije spoiler... da ali tih 200 ljudi su bila pretnja po nju. Vrabac je hteo da joj sudi zajedno sa sledbenicima, za Margaery je zbog prorocanstva smatrala da joj je pretnja... legitimno ubistvo po mom misljenju.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            To nije spoiler... da ali tih 200 ljudi su bila pretnja po nju. Vrabac je hteo da joj sudi zajedno sa sledbenicima, za Margaery je zbog prorocanstva smatrala da joj je pretnja... legitimno ubistvo po mom misljenju.
            Jest, ali bilo je i tu tona neduznih. Ne kazem da je isto, meni je zao samo sto je jasno u kom pravcu ce ici, mada eto mozda se iznenadimo. Nije meni los razvoj situacije,samo kazem

            Morali su veliku bitku da stave u jednu sezonu od 6 epizoda, a poslednji rat isto tako. Previse je zbrzano i rade emocije prebrzo, jos jedna epizoda do kraja i kraja cele sage. Meni je to najveci problem )
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ako i u sledecoj epizodi budem gledao onu malu smaracicu kako trckara i stenje tacno cu da se zapalim.

              Jezivo sta su uradili od serije. Neka se zove avanture male Arye u pm.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ako i u sledecoj epizodi budem gledao onu malu smaracicu kako trckara i stenje tacno cu da se zapalim.

                Jezivo sta su uradili od serije. Neka se zove avanture male Arye u pm.
                Neces, ali ces zeleti da je o njoj hehe.Nije mi dao djavo mira pa sam procitao. Za mene je i onako ovo bila poslednja epizoda sa nekom nadom
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • As flagged on Reddit, Barristan Selmy actor Ian McElhinney made a claim during a panel in April at Epic Con in St. Petersburg, Russia, that will have book fans screaming: Supposedly, Martin has finished the last two books of the series, "The Winds of Winter" and "A Dream of Spring." He just hasn't published them yet.
                  https://www.reddit.com/r/gameofthron...medium=ios_app

                  Bilo bi lepo da ovo ispadne tacno
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Reklo bi se da Olja nije zadovoljna epizodom

                        Jedva cekam da pogledam.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nisi odgledao. Debil na kraju peizode udjem da vidim komentare i procitam neki leak za sestu koji je tacan, tj cujem. Onda procitam taj leak sto je do sada tacan,ali jbs ga. Kazem, samo da su jednu bitku stavili u jednu sezonu, a drugu u 8mu i cao zdravo, bilo bi super. Ovako prebrzo,puno emocija. Ljudi su nezadovoljni sto ne ide onako kako su oni zamislili. Moglo je svasta da se uradi, svi nude neku alternativu ali ovo je realnost. Kazem, meni je zao sto je kraj. Jbs mi sve ako nisam odgledao hiljadu puta pa vise sve epizode zajedno, knjiga...cekas i ono se eto zavrsi, na svima manje vise ogavan nacin. Novac nikad ne laze i to je poenta ovog sveta..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nisam jos, uvece cu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Spoiler
                              Spalila si sve sve u dimu nestajeee

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X