Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    E jeste, to je taj. Steta sto su zapustili Martellove u seriji, a oni su bas interesantna i zajebana familija. E vidis, njega u seriji nisu ni pomenuli.. pa zato nagadjam da ako je ziv, logicno je da on naslijedi tu titulu.
    U knjigama nisu zapusteni. Stavise igraju OGROMNU ulogu.
    Doran Martel je jedan od najvecih mastermajdova.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Dzon nije glup. On je posten, boleciv prema slabijima, cesto neodlucan i previse iskren, a takvi da, umeju da ispadnu glupi pogotovu u ovom nemilosrdnom i grubom svetu GoTa, jer cesto i nadrljaju. Vaspitavao ga castan i posten Ned Stark, koji tek nije glup, samo je zeleo da igra po pravilima nekog pravicnijeg sveta koji na jugu ocigledno ipak ne postoji, pa se i zajebo na kraju.

      Setite se sta je Dzon rekao Sersei pred svima, kada su joj odneli uzorak zombija...da ne moze da priznaje dve kraljice, a niko do tada i nije znao da je Deneris priznao za kraljicu, pa ga napali...umes li ti da slazes nekad. Tako je i sada bilo sa priznanjem sestrama, ali morao je ovog puta da bude mudriji posle svega, da precuti, bar dok se rat ne zavrsi.

      I nesto sto je proslo na mala vrata od onog prevrtljivca i smutljivca Varisa, a niko se osvrnuo na to nije...who is the fucking new Prince of Dorne?
      Nije glup. Daleko od toga. Ali ispada glup. Jbg.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Moja mama doterala vec do 5. sezone, ne moze da stane. I, naravno, najvise voli Tyriona Jedino joj smeta sto ima mnogo krvi. Htela da me ubije sto joj nisam najavio kako ce zavrsiti okrsaj izmedju Oberyna i planine

        Comment


        • Smeta joj krv, ne smeta joj sto se brat i sestra jebu pored mrtvog deteta
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Moja mama doterala vec do 5. sezone, ne moze da stane. I, naravno, najvise voli Tyriona Jedino joj smeta sto ima mnogo krvi. Htela da me ubije sto joj nisam najavio kako ce zavrsiti okrsaj izmedju Oberyna i planine
            Dobro je, nije moja jedina koja gleda
            samo sto je moja procitala i sve knjige
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ovaj "sastanak" vrv bio u nekoj ispostavi ili karauli...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zbunjen pogled Jurona u nebo u najavi pete epizode. Videćemo hoće li ih biti više.
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • Sto je banovan Losmi????
                  Kuku Losmi... Ko ce sada braniti GOT od nezadovoljnih isfrustriranih krvnika!?!?!?!?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Rekose mi malopre da je stradao na kosarci.
                    Kronos ga iskusno maknuo do zavrsetka serije....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Eee ovo zamalo da mi promakne, bas je simpa uradjeno i rekla bih vrlo detaljno [emoji4]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa da pocnemo...

                        https://www.reddit.com/r/freefolk/co...he_street_gif/

                        Spoiler




                        Comment


                        • Sta ti je ovo Maricu? -.-
                          Em sa reddita, em nesto u spojleru -.-
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            U knjigama nisu zapusteni. Stavise igraju OGROMNU ulogu.
                            Doran Martel je jedan od najvecih mastermajdova.
                            Pa to i kazem.. eto samo jos jedan pokazatelj kakvo je serija smece u odnosu na knjige.

                            Nego, nije mi ni zanimljivo da pljujem kad nema Losmija da brani cast GoT-a. Molim da mu se ukloni ban prije sledece epizode, da mozemo odje da raspravljamo kako dolikuje

                            Comment


                            • Rece Bojana sinoc da se u nedelju vraca
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • [emoji3]

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X