Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja bi tu seriju gledala
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Najbolja bi bila [emoji7]

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nisi ti nama bilo ko... ti si, veli, nas brat mi te volimo. Necemo nikome nista reci jer smo se zaklele.. a ovamo Sansa jedva ceka nekome da se izlaprda jer je pojede zavist i ljubomora. Pogotovo nakon sto joj je Dany skresala u brk onako kad su sastancili.

        Na silu se od Dany pravi cudoviste.. I sad odjednom ce svi redom da je izdaju.

        Spoiler
        meni sve vuce na to da ce ona cim sazna da joj ona dva uzaludnika rade iza ledje, obojicu da pogubi. Realno i treba. Varis je beskoristan potpuno, a Tyrion odavno vise nije kul lik koji ima svrhu, vec jedan obican otirac.


        Nego, jos jedna fenomenalna epizoda. Kad bi mi neko mogao dati sve spoilere za poslednje dvije epizode, tacno e bi gubio vrijeme da odgledam epizode.

        Comment


        • Svidja mi se sto se pozitivne vrednosti sa freefolka prenose ovde.

          Bas dosta kvalitetnih mimova sam video tamo, zao mi je sto sam to prekasno otkrio tj tek pre par dana.

          Comment


          • Mislim da ce....

            Spoiler
            Deni ubiti Varisa, a Tirion se izvuci ziv iz svega. Melisandra je Varisu rekla "Oboje cemo umreti u Vesterosu", tako da skoro sigurno nece preziveti do kraja.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Mislim da ce....

                Spoiler
                Deni ubiti Varisa, a Tirion se izvuci ziv iz svega. Melisandra je Varisu rekla "Oboje cemo umreti u Vesterosu", tako da skoro sigurno nece preziveti do kraja.
                Da samo sto moze da umre u istom tom Vesterosu u 85 godini u svom krevetu, stomaka punog vina i sa kitom u ustima mlade devojke....
                U stvari ne moze... Nema kitu.

                Ne morate vise spoilere prosla epizoda na HBO.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Moze i tako, ali mi nekako ne ide da ta celava glava prezivi sve ovo, morace da plati za svoju izdaju

                  Ako prezivi, bicu malcice iznenadjen.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ma daj i njega i Tyriona pod mac

                    Comment


                    • Mora izdaju, a i izdaje da plati, nema veze da li su opravdane ili ne, ako tako nesto postoji.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tiriona zivot nije mazio, daj nek mu se bar ispuni ona njegova zelja
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nekako mi se crta da će se Lanisteri poubijati sami međusobno, nekako je to u njihovom stilu.

                          Mada i Arja dolazi sama ona mi se crta kao ubica jedne od kraljica, Sersi prvi pik, Tajgerijanka drugi da gurne Džona na tron mangupski.

                          Onako na prvu loptu....Evnuh dominira, ispade najpozitivniji lik.

                          Comment


                          • Sa jednog drugog mesta. Simpaticno.

                            Nek ostane upamćeno da je Srbija dobila Starbucks nekoliko nedelja pre Westerosa. I da imamo ludjeg kralja.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni se epizoda svidjela.

                              Sto se tice ubistva zmaja, pa pravili su oruzje koje moze ubiti zmaja, nisu to bile obicne strele. Plus jos sto je pogodjen u vrat i u jos nekoliko vitalnih mjesta na tijelu. Ovi su se sa brodovima nekako sakrili tamo, sada je jedino pitanje da li im je neko javio da ovi sa sjevera dolaze.

                              Inace, onaj razgovor Tiriona i Varisa mi je zanimljiv iako nisam siguran da li sam sve upamtio sta su rekli jedan drugom. Varis kaze da ce uciniti sve sto ce biti dobro za ljude iz doline pa makar morao podnositi i sopstvenu zrtvu. Konstantno je dovodio u pitanje sposobnost Deneris kao dobrog vladara a, ako se ne varam, nije rekao da bi Dzon bio dobar izbor.

                              Planiram da odgledam jos jednom epizodu.

                              Comment


                              • Ne treba zaboraviti ni da je zmaj bio ranjen iznad Winterfell-a.

                                Comment

                                Working...
                                X