Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [emoji3][emoji3]

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Spoiler


      Ne znam, iako ne volim pravac u kojem je sezona krenula i kako su rešili sever, sad kad su već tako udradili, ovo mi nije baš toliko loše. Osim ovog na kraju, jer Cersei nema nikakav razlog da pregovara sa ovima, imala ih je sve tu na gomili i mogla je da ih zbriše, a nije. Vrlo glupo.


      Sovo, stoti put pominjemo, ne moze da Arya da nosi lice nekoga ko nije mrtav. Jedino da ubije Jaimea, a to bi bilo bezveze.

      Sto se tiče iznenađenja i šok faktora, D&D rade bukvalno suprotnu stvar od Martina. Martin ume da te šokira, ali je to proizašlo iz logičnog sleda događaja, dok druge stvari gradi na duže vreme kroz nekoliko knjiga i kada se dese one su dobre baš zato što su dugo očekivane. A evo čitam, kada su D&D-a pitali kako to da je Arya ubila NK-a, rekli su zato što to niko nije očekivao. I tu se vidi sva filozofija, zašto su knjige dobre, a zašto serija posle 4. sezone nije.


      E da, i stanje tabele

      Spoiler

      Originally posted by zdravkelja View Post

      Preživljava Umire Vladar Westerosa
      Jon Snow X
      Bran Stark X
      Sansa Stark X
      Arya Stark X
      Daenerys Targaryen X
      Tyrion Lannister X
      Varys X
      Theon Greyjoy X
      Yara Greyjoy X
      Davos Seaworth X
      Jorrah Mormont X
      Grey Worm X
      Missandei X
      Tormund Giantsbane X
      Edd Tollett X
      Brienne of Tarth X
      Podrick Payne X
      Gendry X
      Berric Dondarrion X
      Sandor Clegane X
      Melissandre X
      Samwell Tarly X
      Gilly X
      Lyanna Mormont X
      Robin Arryn X
      Meera Reed X
      Zmaj Drogon X /
      Zmaj Rhaegal X /
      Jaqen H'ghar X
      Hot Pie X
      Cersei Lannister X
      Jaime Lannister X
      Euron Greyjoy X
      Bronn X
      Qyburn X
      Gregor Clegane X
      Night King X
      Niko od navedenih / / X


      6 - 3 za sad. Ali mi se ne sviđaju moje šanse za dalje

      Spoiler
      Imam sve jači osećaj da će Jon da preživi, a Tyrion mi posle ove epizode deluje da bi mogao da umre, čak sam očekivao da da ga oni napune strelama na kraju.
      Last edited by s_hyperion; 06-05-19, 13:39.

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post

        Sovo, stoti put pominjemo, ne moze da Arya da nosi lice nekoga ko nije mrtav. Jedino da ubije Jaimea, a to bi bilo bezveze.


        Ovde je prikazano da moze

        Mada moguce da je mozda iluzija u pitanju.
        Last edited by Mr. Wolf; 06-05-19, 13:47.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • ja trenutno

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post

            Sovo, stoti put pominjemo, ne moze da Arya da nosi lice nekoga ko nije mrtav. Jedino da ubije Jaimea, a to bi bilo bezveze.
            Znam cije lice moze da nosi, samo kojim tokom serija ide ja ni tu glupu opciju ne bih odbacio. Toliko su optereceni iznenadjenjima da vise nista ne moze ni da me iznenadi.

            Spoiler
            Maloprstic je poceo rat, svoj doprinos ratu je dao i Varis, ja sam shvatio da je on poslao jaja kao poklon za Deny, obzirom da sada kuje zaveru da je ubije, nece biti ni iznenadjenje ako on ima pretenzie na presto. Koliko god ovo glupo zvucalo

            Comment


            • Ne znam sta bih rekao, ali ova serija opasno gubi dodir.
              sigpic

              Comment




              • Spoiler




                Spoiler


                Aliii zatoooo...
                [emoji41][emoji41]
                Spoiler
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ova epizoda i radnja do samog kraja vredjaju inteligenciju...Tako glupi dijalozi, tako isiljena sex scena Dzejmija i Brien...Mogli su da uzmu 10 minuta ovog uzasa od epizode i prebace na trecu, da objasne malo NK-a i snime neki obracun izmedju njega i Dzon Snow-a, a njegove generale sa nekim od glavnih likova da sukobe, ali ne...Isto tako, mogli su da ubiju Tormunda, Brijen i Sema, jer oni nikakvu ulogu nemaju dalje, a ostavili su ih zive.Nekada najboljji show na planeti, a sada je u rangu Fox life serije

                  Comment


                  • Samo još ovo fali





                    Jao nama kad dodje Miloš u temu


                    Nego, uspela je da im u jednom trenutku zaluta čaša star(k)bucks-a u scenu

                    Spoiler

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Ova epizoda i radnja do samog kraja vredjaju inteligenciju...Tako glupi dijalozi, tako isiljena sex scena Dzejmija i Brien...Mogli su da uzmu 10 minuta ovog uzasa od epizode i prebace na trecu, da objasne malo NK-a i snime neki obracun izmedju njega i Dzon Snow-a, a njegove generale sa nekim od glavnih likova da sukobe, ali ne...Isto tako, mogli su da ubiju Tormunda, Brijen i Sema, jer oni nikakvu ulogu nemaju dalje, a ostavili su ih zive.Nekada najboljji show na planeti, a sada je u rangu Fox life serije
                      Mislim da NK-a ne objasnjavaju zato sto spemaju seriju u kojoj se radnja desava X godina pre ovoga sto sada gledamo.

                      Comment


                      • Najbolja epizoda u ovoj sezoni, mada imam osecaj da ce masa koja prati tek sad da bude jos vise naelektrisana pa tek treba da se stigne do faze maksimalnog hejta, a posto je bitka u sledecem ocekujem da ljudi u svakoj sceni traze manu eto prilike za rusvaj. Generalno ovo nije najbolji build-up, bas me interesuje na sta ce to da lici u knjigama a svakako vise verujem debelom nego ovoj dvojici.

                        Spoiler


                        Comment


                        • Ma to ti je kada se probije led sa pljuvanjem.
                          Onda svaka naredna po defoultu treba da se pljuje. Tu su svi po malo krivi jer jbg sto su dozvolili da im treca epizoda ne ispuni ocekivanja gledalaca.
                          Da je ispunila ovo sada bi bilo wtf...
                          Meni je najzanimljivija situacija oko Deneris i na sta ce sve to da se izrodi. I naravno sa Dzejmijem. Sve vodi ka tome da ce on koknuti Sersei.
                          Last edited by Sandugp; 06-05-19, 16:02.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ebala ih Starbaks casa
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ebala ih Starbaks casa
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • E, moj Duse - cim nisi vise za izlozbu (okrnjeno uvo - to se na CACIB-u ne prasta) izbaci te gazda na ulicu da se potucas k`o ulicni pas.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X