Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daaaa

    Vidi se sve preko tt kada nije u spojler kodu
    Mada ja mozda gledam nocas

    Glasajte, izjasnite se
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja svakako ako naletim na linkove, pisem ovde i nema me do sutra u toku dana.
      Last edited by Ricma; 05-05-19, 17:07.

      Comment


      • Sad su me zvali i rekli da je na tw sve izaslo i da ljudi besprizorno dele naokolo neke inserte.

        Ugasila sam tw. Neces ga majci!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Sto je peocurela IV ep.nego i sledece.
            Kakvi retardi
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pravilo i dalje vazi, stavljajte spoilere do sutra uvece, kad prodje ona epizoda koja krece u 20h, onda moze i bez spoilera.

              Znaci do sutra moram da pazim kako se krecem po netu
              zasto je ljudima toliko bitno da unapred saznaju sta ce biti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Sto je peocurela IV ep.nego i sledece.
                Kakvi retardi
                Nije u toj meri kao cetvrta za koju se ocekuje da bude izbacena kroz par sati.

                Ja nisam naleteo ni na jedan detalj u vezi pete na redditu, na tw vec ne zalazim. Jedini info za koji znam je da postoji cela peta epizoda kod tih Tajlandjana koji kace epizode.
                Last edited by Ricma; 05-05-19, 17:52.

                Comment


                • http://mygotcharacter.com/AKIKKKKKGEIFKF.html

                  Comment


                  • Mudar wanderer, mudar [emoji4]

                    Ne znam sto vam tesko da pisete u spojleru, ja uglavnom ukucavam peske kod jer ga preko tt nema.

                    Drugarica kaze da su procurele scene i informacije, ko ziv ko mrtav, iz sledecih epizoda i to u mnogo vecem broju nego iz IV, zapisala je sve -.-
                    Naravno nije nista rekla.
                    Al kako da se zastitim do VI...eh svasta
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ko se oglasi sa sadrzajem pre 7h ujutro po Beogradskom vremenu (+1) - zavrsice karijeru ko Tyvin Lannister kad ga je priteralo posle srnetine.

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ali pocetak trece epizode uz svu unezverenost, strah, neizvesnost..oni bubnjevi ...brrr
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • http://mygotcharacter.com/AKKKGKKKKKKADI.html

                          Comment


                          • španska serija skoro gore od Državnog službenika

                            Comment


                            • Spoiler
                              Ovde niko nece da se uzme na kraju


                              Spoiler
                              A Bren pocinje da mi ide na zivce opasno, nikakva korist od njega
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Odlicna epizoda.

                                Comment

                                Working...
                                X