Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Bokica voli lose momke
    Nije ni cudo sto navija za onoga vampira

    Comment


    • Kog vampira?

      jbg. u seriji/filmu, oni su zanimljiviji
      doduse, u Gospodaru prstenova, Aragorn je apsolutno isparavan i izgleda
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ljudi, sta cemo da radimo kad se zavrsi serija? Ima neko ideju?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Kog vampira?

          jbg. u seriji/filmu, oni su zanimljiviji
          doduse, u Gospodaru prstenova, Aragorn je apsolutno isparavan i izgleda
          A to je klasika.
          Ljudu vole te koji su na pocetku negativci pa se onda preobracuju,rastuce licnosti.
          Snejp u Hari Poteru,Pikolo u Zmajevoj kugli,ta neka prica.
          Naravno ti si sad pricala ko ti je seksualno privlacniji ali to se nekako nadovezuje.
          Last edited by E1_PG; 12-04-19, 14:28.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ljudi, sta cemo da radimo kad se zavrsi serija? Ima neko ideju?
            Cekamo Gospodar prstenova,ako to odrade kako treba GOT odlazi u zaborav jako brzo.
            Iako ljudi cesto ne stavljaju ovo dvoje u istu ravan slicna je to publika. GOT jeste malo ozbiljnija prica.
            Last edited by E1_PG; 12-04-19, 14:29.

            Comment


            • Nema sanse da ce ga poslati u zaborav, u najboljem slucaju mogu da se nadaju da ce LOTR serija biti blizu GoT-a. Ono sto GoT izdvaja su te spletke i iznenadjenja.

              Lotr ce, verujem, biti klasika - dobro vs zlo, gde ce, kao i u knjizi, verovatno 90% dobrih preziveti.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A dobro nek ubaci za promjenu malo sisa,guzica toga je falilo u dosadasnjim filmovima.
                Neki interacial izmedju patuljaka i vilenjakinja,itd moze se tu svasta iskombinovat.
                Svi bi odmah rekli,e vidi ti kako je ovo ozbiljna prica,kako se tu prave taktike.
                Last edited by E1_PG; 12-04-19, 14:41.

                Comment


                • Hahahghahgahaghga
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ehhh ja nikada ne gledam niti se lozim na nekog ko samo izgleda dobro
                    A ovde ipak pricam o likovima, ne o glumcima

                    Ali zato u delu o favoritima koga bih od njih da prezivi, Sneznog nisam imenovala, mozda jer znam da mora da nastrada, za dobrobit svih
                    Pa ako Dzejmi nije bog Otac - govorimo o liku u seriji a pogotovo u knjigama; onda ne znam ko jeste.
                    Cela ta njegova transformacija. U ostalom moj potpis sve govori.

                    Medjutim, meni je dobar i Dzon. Pogotovo Dzon iz kniiga. Gitivan je i Harington, ali mi oj nije za tu ulogu. Dzon je viseg rasta i vrizljast. Ne preterano visok ali ne onoliko nizak kao Kit Harington. Spretan, okretan, brz. Duguljaste face - pravi Stark - povukao na majku mu.
                    Kao lik iz serije mi je takodje odlican, ali mi se Fizicki ne uklapa nikako Harington u Dzona Sneznog.
                    Dok mi je Nikolaj perfektan Dzejmi Lanister. Cak je u seriji i manje badass nego sto bi trebalo da bude.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ljudi, sta cemo da radimo kad se zavrsi serija? Ima neko ideju?
                      Da cekamo Wheel of Time seriju.
                      Kada upoznate Lana Mandragorana, Metrima Kautona, Elijasa Maceru, Moirainu Damodred, Sijuan Sance, Avijendu, Ninaevu Al Meru.... I naravno BOGA OCA Rodela Ituraldea.... Pascete na dupe.
                      Dobro i Demandred, Ismael, Grendal (pogotovo ona), Asmodean, a i glavni protagonista Rand Al Tor .. ce vas oduseviti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Lik je bacio dijete sa prozora,ajde da ga ja time ubio nego je stvorio smaraca-invalida.
                        Tako da je dupli grijeh na njegovu dusu.
                        Eh da je samo to.
                        Izneverio oca i porodicu tako sto je pristupio Kraljevoj Gardi, mada je tu i Ludi Kralj Eris imao udela .... Pa nije celokupna krivica na njemu.
                        Ubio Kralja koga se zakleo da ce stititi. Opet znamo svi vrlo dobro zasto je to uradio, tako da je tu u stvari heroj.
                        Jebo rodjenu sestru vise puta i iz tog incesta napravio troje dece - nelegalnih pretendenata na presto. Iz toga nastale nevidjene frke....
                        Nema ljudi kao sto je Dzejmi - samo Dzejmi.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • A od onih Oberinovih kopiladi zenskih, koja je ona sto je glumila Miu u "Mia i ja"???
                          Ona je top.
                          Last edited by Sandugp; 12-04-19, 15:13.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Uf sad gledam na HBO3 ..i ona riba do Remzija kopileta Boltona je top isto. Mmmmmm
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Urose ova nova sezona Gomore...Jel to sl od kad su tom debelom ubili caleta na onom groblju ili je bila neka sezona i posle?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Uf sad gledam na HBO3 ..i ona riba do Remzija kopileta Boltona je top isto. Mmmmmm
                                Kuckarka? Miranda?

                                Kad smo kod psihopate Remzija.. Sansa pre svega ima moje postovanje jer je trojicu sadsta prezivela, od tga dvojicu bas teskih bolesnika, a treceg nasamarila masno. Dzofrija, Remzija i psiha Maloprstica. Bravo curo!

                                Kasnije cu nesto o Dzonu i Dzemjsu, ovde ipak pricamo o seriji, u knjizi su mnogo detaljnije opisani, na kraju kao i svi likovi.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X