Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Jedno od osnovnih zakonitosti pisanja je da lik ( likovi ) ne mogu biti inteligentniji, genijalniji od osobe koja ih stvara, i u to smo se nazalost uverili u poslednjim sezonama GOT-a. Martin je matori pokvarenjak lakom na pare ali je genijalan pisac koji je stvorio fantasticnu pricu, likove, zaplete i onda su ova dvojica mucenika trebali to sve da raspetljaju i zavrse, videli smo kako. Likovi obesmisljeni, dijalozi na nivou jeftinih sapunica, nikakve logike i smisla na kraju. Potpuno logicno kad je odradjeno od strane (ispod) prosecnih scenarista koji ne poseduju Martinov talenat. I zato, moj hejt je namenjen Dzordzu R.R. Martinu

      Comment


      • HBO je upao u zamku jer je "slušao" želje gledalaca i to većine gledalaca koji su trazili:
        1. što više zmajeva
        2. što više bitaka i ti velikih

        Te dvije stvari su koštale, mnogo koštale, pa se zato kratila sezona, štedilo na IQ pisaca scenarija.
        To je jednostavno dalo viđeni rezultat.

        Mada, ne mogu da se otmem utisku da su namjerno ostavili sva vrata otvorena za nastavak snimanja.

        Comment


        • U medjuvremenu, negde... daleko iza zida...

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Hahaha odmah sam se setila ovoga [emoji23] jest da nema veze sa temom...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Bila bi fora da je cela sezona bila nečiji san. I kao taj lik se budi u sledećoj koju uskoro objavljuju. I još bi najveća fora bila da se isto završi i u tom novom izdanju i da san bude istinit i da se ljudi sjebu 2x više.

                Comment




                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • [emoji38][emoji38]

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Napokon da priznaju da je Jugoslavija bila inspiracija za celu seriju

                      Comment


                      • Posto je vezano za GoT ovo cemo ovde, nesto vise detalja o seriji koja se snima, Bloodmoon. Lokacija dobro poznata, Westeros.

                        Last edited by belgrade_owl; 22-05-19, 21:36.

                        Comment


                        • Kad izlazi ovo? Suska mi se u glavi da ovo nije kraj GOTa..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Odgledah i ja kraj.

                            Nikad nisam bio srećniji što se neka serija završila. Ova poslednja epizoda je pogledana baš na silu. Dosta je bilo.

                            Čekaju se konačno te knjige.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mene samo zanima ima li taj Tocak vremena ili kako vec sto da se pravi serija o tome,ima li tu zmajeva i tih sf elemenata?
                              Evo sad procitah na vikipediju,bice svega.
                              Drug mi je rekao da su knjige bolje od GOT ali odavno ne pricam sa njim inace ne bih vas pitao nego njega.
                              Ali dobro je to izgleda.
                              Last edited by E1_PG; 22-05-19, 21:50.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kad izlazi ovo? Suska mi se u glavi da ovo nije kraj GOTa..
                                Jeste kraj GoT-a, zatp cemo dobiti nove serije koje ce nas upoznati sa istorijom Westerosa. Ovo sto bi trebalo da vidimo uskoo, Bloodmoon (a ne Bluemoon kao sto sam napisao ranije ) se desava 6000 godina pre Jona, Arije, Cersei i tako dalje. Imacemo priliku da upoznamo njihove pretke.

                                A ako je verovati clanku ispod, pilot bi trebalo da bude vec ovog leta.

                                Na videu je receno da verovatno NECE biti zmajeva i tome slicno, ali Deca Sume su koristila magiju, tako da ce biti nekih efekata, veorvatno i dzinova, dzinovskih paukova?

                                According to Entertainment Weekly, a pilot for the show is expected to shoot in “early summer” this year, although no official release date has been confirmed yet.
                                https://www.standard.co.uk/stayingin...-a4146716.html
                                Last edited by belgrade_owl; 22-05-19, 22:01.

                                Comment

                                Working...
                                X