Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakav kraj bi imao smisla da je bilo jos jedno 20 epizoda koje bi dovele do njega. Ovako je bedan, patetičan i ova sezona baš baca u drugi plan maltene sve do sada odradjeno. Kao da nije bilo želje da se to odradi kako treba. Jedna os većih zamerki u poslednje dve sezone je teleportovanje, izgubila se sva smisao, ljudi lete sa kraja kontitnenta na drugi kraj u jednoj sceni. Ne znam, kada ppgledam ovo što sam čekao toliko dugo, malo je reći da sam razočaran.
    Last edited by mark !t zer0; 20-05-19, 18:26.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tomatometter 70%, audience 37% sto se tice osme sezone

        Jedna ispodprosjecna serija na kraju, osma sezona zesci trash.
        sigpic

        Comment




        • poslednja sezona 2/10, a konacna ocjena za GoT 6.5/10.

          Comment


          • Wow, probaću ovu poslednju sezonu da izbrišem iz memorije, i da mi ostane u mislima kraj sedme kako NK i mrtvi prolaze zid i da zamislim kako su pobili sve živo u nastavku. The End.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ovakav kraj bi imao smisla da je bilo jos jedno 20 epizoda koje bi dovele do njega. Ovako je bedan, patetičan i ova sezona baš baca u drugi plan maltene sve do sada odradjeno. Kao da nije bilo želje da se to odradi kako treba. Jedna os većih zamerki u poslednje dve sezone je teleportovanje, izgubila se sva smisao, ljudi lete sa kraja kontitnenta na drugi kraj u jednoj sceni. Ne znam, kada ppgledam ovo što sam čekao toliko dugo, malo je reći da sam razočaran.
              Ali bukvalno, da je ovo sve razradjeno kako treba, da su dijalozi bili na nivou prvih 5,6 sezona, ovo bi bio dobar kraj.

              Inace, Starkovi vladaju, a sigurno ce i Arja da zavlada tom zemoljom koja je zapadno od Westerosa
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Hejteri hejtuju. Ja uvek dam argumente. Sad sam dao i slazem se sa mark, bojanom itd...i niska mi je ocena zbog toga. Sto ne znaci da serija nije najveca na svetu svih vremena. Samo je fora da suje odradili kako treba do kraja, to bi bio GOAT, kao MJ u kosarci. Ne bi joj mogao niko nista. Volim taj zanr, volim takva dela i zao mi je sto se tako brzo zavrsilo. Sad vidim da i HBO i Martin mislili da treba da kraje dosta duze. Ko je dao ovlascena ovim bolidima da zavrsi ovo ovako brzo.

                Kraj nije los da je obrazlozen, ima i u poslednjoj epskih scena ali jezivo su sbrzali i sa glupim konverazcijama a i podelama posle rata. Sve u svemu tocak nije slomljen, sve je isti qrac samo njih nema. Svakako serija koja je donela nesto novo u nasim zivotima i svetskoj kinematografiji...jednostavno je tako i nikakve serije pre toga ne mogu promeniti tu cinjenicu, drzali su ceo svet kao taoce.

                Jbga nije u zivotu sve kakako hoce, kamoli u seriji. Hvala celoj ekipi na ovom divnom putovanju za koje se nadam da ce se mozda nastaviti jednom.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Sve smo obrazlozili, ko nije zaslepljeni fan, moze da razume


                  Na zapadu nema mnogo toga. Nedelju dana plovidbe do ostrva Lost Light, koje je podredjeno Greyjoima, pa jos nekoliko nedelja do nekoliko malih ostrva sa dzinovskim gusterima, mozda poneki kraken, pa jos mnogo nedelja plovidbe nidocega... Niko nikada nije uspeo da preplovi sve do Asshaija u tom pravcu


                  Naidjoh na ovo u nekom reviewu, lol

                  This is quite possibly the smartest dragon in the world, as it inherently understood that it was the corrupting power of the Iron Throne that led to Dany’s downfall, and not Jon Snow.

                  Or it’s the stupidest dragon in the world, as it saw a knife in Dany and assumed it was the evil chair made of knives who stabbed her, and then had its revenge. TAKE THAT, KNIFEY CHAIR. MY QUEEN, YOU HAVE BEEN AVENGED.

                  Comment


                  • Ne znam da li cu ovo ikada ponovo pogledati. Uvek cu se secati ovog kraja pa necu ni imati volje.
                    Kraj je kulminacija jedne price i kao takav mora dati odgovore jer u suprotnom sav onaj zaplet koji smo imali je fakticki obesmisljen.
                    Tuga.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Najrealnija je scena, nzm da l je iko skapirao, nisam čitao komentare, koliko god ista izgledala tupavo, kada vladari uvode demokratiju i onda se javlja Sem da kaže da bi svi trebali da biraju kralja, tj. narod, šta su ovi svi ismejali, kao šta treba i psima dati pravo da biraju.

                      Tako je u stvari danas, cirkus kolorado, mi kao nešto glasamo a u stvari glasamo kurč...

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ne znam da li cu ovo ikada ponovo pogledati. Uvek cu se secati ovog kraja pa necu ni imati volje.
                        Kraj je kulminacija jedne price i kao takav mora dati odgovore jer u suprotnom sav onaj zaplet koji smo imali je fakticki obesmisljen.
                        Tuga.
                        Kraj je gotovo na istu foru kao u seriji Black flag. Nzm da l je iko gledao, gotovo pa ista fora.

                        Meni je ok.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Kraj je gotovo na istu foru kao u seriji Black flag. Nzm da l je iko gledao, gotovo pa ista fora.

                          Meni je ok.
                          Dobro, imas pravo da ti se svidja. Khm, previse demokratski zvuci.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ma serijaje top i sve, samo eto. Pisao sam... ne mogu im oprostiti ovo sto su skratili. Da ih vidim na ulici mislim da bi ih pljuno..Zato sto su govna....iz cistog hira su je zavrsili, smorilo ih je vise..i umesto da udju u legendu, njih ce sad budale kao i ja prozivati ceo zivot..Ne nekoliko, nego milioni sirom sveta...jbna debilana. Mislim da smo pogodili sustinu sta fali.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Fenomen koji je zasluzio mnogo vise. Jebiga.
                              Kao sto se vec sto puta reklo tokom ove sezone - nije problem u kraju kao takvom, vec kako se doslo do tog kraja. Scenario je.............najblaze receno - tuga. Najbolje od svega je sto je dosao kraj, nema vise i to je to. Nisu mogli nikako da se izvuku iz ovog sranja onog momenta kad su odlucili da na ovaj nacin odrade poslednje dve sezone.
                              Ostaje da se ceka Martin sa knjigama, ako ih ikada i zavrsi.

                              Uspeli su da slome i Losmija


                              *season 8

                              In spinoffs we trust
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ostace GoT upamcen kao najveca serija u periodu od 2010. do 2020. godine. Tu nema dileme. Imala je veliki uticaj na milenijalse i mladje generacije i na pop kulturu danasnjice.

                                Ipak, kad je u pitanju uticaj na televiziju i pop kulturu.. a i po popularnosti, GoT jednostavno nije ni blizu gigantima koji su zauvijek promijenili TV.. poput Star Trek, Twin Peaks, The X-Files, The Simpsons, Seinfeld, Doctor Who, M*A*S*H, Friends itd itd.

                                Vidim da je finale gledalo 19.3 miliona. Ako se ne varam, rekord HBO-a. Sasvim pristojna brojka.

                                Comment

                                Working...
                                X