Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Portland ovde ništa ako Stepha prvenstveno služi šut. Evo malo pojača ode na deset poena razlike za tren oka..

    Comment


    • Gde je sada svemoćni CJ ahhahs

      Igra se Steph kada mu je dan, lagana dominacija..

      I ovo sve bez Durantule

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Mali off pred draft. Koji su po vama dometi ziona williamsona?
        Ja ne mogu reci da sam impresioniran. Vidim da ga mnogi porede sa barklijem, iskreno mene od te stare garde vise podseca na larry johnsona, pitanje je da li se uopste vise igra ta kosarka. Covek stvarno ima neobicne fizicke predispozicije ali meni to deluje kao jos jedan hype.
        Nisam toliko stručan za basket to da komentarišem ali nadovezao bih se na lottery i draft i rekao bih da je NY i dobro prošao sa 3. pikom, poredeći Phoenix, Cavs-e i Bulls-e.
        OK, nije loše ovo sada (ako i dalje verujemo da nije namešten lottery), NBA je poslala poruku još pred start ove sezone da se tenkovanje ne isplati više kao nekada. Sinoć su to pokazali.

        Kad pomisliš samo koliko će zapad biti jak i zanimljiv naredne godine. Uff, nema ekipe koja neće biti interesantna. Pakao za playoff borbu. Zato KD pravac u MSG, sad je vreme

        A apropo ove priče da Zion nije srećan sa Pelicans-ima, sigurno da nije prvi ni poslednji takav ali verujem da postoji mogućnost da NOP uzmu RJ Barrett-a (ako ga naravno NY izabere kao trećeg pika i onda trejduje za Davis-a) i da Zion-a zadovolje tako što će igrati sa najboljim ortakom.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Nerealno Toronto gadja trojke za sada, 8/18 a u game 7 protiv Phile za celu utakmicu imali 7/30

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Mali off pred draft. Koji su po vama dometi ziona williamsona?
              Ja ne mogu reci da sam impresioniran. Vidim da ga mnogi porede sa barklijem, iskreno mene od te stare garde vise podseca na larry johnsona, pitanje je da li se uopste vise igra ta kosarka. Covek stvarno ima neobicne fizicke predispozicije ali meni to deluje kao jos jedan hype.
              Pa i jeste hype. Sad da li opravdan ili ne, vreme će pokazati. Porede ga sa Barkleyem jer ima stvarno identičan stil igre, konstantan hustle, uvek u petoj brzini, odličan u tranziciji, dobar dribling jer je bio plej u osnovnoj školi, a opet fizičke predispozicije koje su nalik Charlesu, s tim što Zion sa onakvom težinom i mišićima sa svojim verticalom i predispozicijama prevazilazi verovatno sve što smo ikad videli u košarci. Po onome što sam ja video na koledžu, ima visok BBIQ, ume da podeli odlične pasove iz tranzicije. E sad taj šut je verovatno mana, ne u tolikoj meri da ga nema uopšte kao Simmons, već jednostavno spora mehanika mu ne dozvoljava u današnjem NBA da iskreira sebi šut, nema uglađenu post up igru, tako da će on u napadačkim setovima dosta zavisiti od saigrača, nešto kao Giannis u početku karijere. Drugo, čak i u ovoj eri positionless košarke, on nema neku definisanu poziciju, on je praktično 201cm wing player, prenizak za četvorku, pretežak za ove backcourt pozicije. I ta kilaža će morati drastično da se smanji, to je možda i najveći upitnik za njegovu karijeru, jednostavno sa takvim verticalom kolena moraju da trpe pritisak od 130kg, to je nenormalno, pa Embiid ima 113 kila.
              Ja sam popriličan skeptik kada je u pitanju njegova karijera, biće on dobar igrač, ali da li i igrač koji će osvajati titule, not so sure about that.

              Originally posted by Il Capitano View Post

              A apropo ove priče da Zion nije srećan sa Pelicans-ima, sigurno da nije prvi ni poslednji takav ali verujem da postoji mogućnost da NOP uzmu RJ Barrett-a (ako ga naravno NY izabere kao trećeg pika i onda trejduje za Davis-a) i da Zion-a zadovolje tako što će igrati sa najboljim ortakom.
              Mislim da ne postoji nikakva mogućnost da to Pelikani urade, pa pucali bi sebi u nogu nakon što su odbili onaj paket LAL, da bi sad pristali na Barretta koji jeste strašan potencijal za potentnog skorera, ali pričamo o Davisu ovde. I ovaj draft izgleda kao nameštaljka baš u nameri da se spase franšiza kakva su Pelikani, i da ako može da se zadrži Davis tamo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Mnogo bolji Portland u drugoj utakmici što je bilo dovoljno za dostojanstven poraz.

                Neće do kraja plej-ofa biti zanimljivo. Surovi Voriorsi lagano se šetaju do titule. Mislio sam da ih Hjuston možda može zaustaviti al slaba vajda i od njih.

                Comment


                • Gomila gomila samopouzdanjq kod Warriorsa, ali Portland je sad vidio da moze, ocekujem doma neku reakciju, metle sigurno nece biti.

                  Comment


                  • Jezivo kako GSW topi razliku kad gubi velikom razlikom, za cas posla to se istopi, mada je i Portland igrao poprilicno naivno u tim momentima sa dosta teskih suteva.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • KD moze da odmori do velikog finala. Dovoljni su Splash Brothersi da ih odrade.

                      Comment


                      • Jedino povreda Drejmonda Grina moze da zaustavi Voriorse na putu ka tituli,dominira covek kosarkaskom inteligencijom,sve radi,skace,asistira,blokira,baca se u publiku,kad treba i pogadja.

                        Comment


                        • Kako očajan početak Toronta, moraće u drugom mnogo bolje..

                          Brogdon i Ilyasova prekucali prvo
                          Last edited by Lord Aleksoni; 18-05-19, 03:20.

                          Comment


                          • Kako igra Draymond Green 18 8 8

                            Napraviše im seriju 18:3 za 6 min i prešli su u vođstvo a Portland celu utakmicu vodi. Ali džaba kada ovi vanzemaljci kada krenu ne staju, posebno je Green zaslužan, kako čovek igra neverovatan je, evo došao do tripla 18 10 10
                            Last edited by Lord Aleksoni; 19-05-19, 05:04.

                            Comment


                            • Razocarao me Portland, dao bi koliko sutra otkaz ovom tkz trenerom. Njemu Set Kari igra 30m, lik pojma nema, u odbrani kao duh, u napadu ako ubode sut, ubode i to je to....Hajp oko brace pa je ''morao'' da igra ili sta...Smesno i zalosno
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • GSW treba da ih zavrse metlom.

                                Comment

                                Working...
                                X