Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA PLAYOFFS 2019

    Konačno plej-of. Deo sezone koji ispratim do kraja. Ovaj prethodni deo malo pogledam, i to uglavnom utakmice naših igrača i kad me muči nesanica pa zevam u tv.

  • #2
    Doktor

    Comment


    • #3
      Najvece prokletstvo u zivotu mi je to sto sam zbog Jokica primorana da gledam utakmice Denvera. Bukvalno sve sto mrzim u kosarci ta ekipa sadrzi u sebi.

      Skup ogranicenih igraca, iskompleksiranih divljaka i slag na tortu, prevare od trenera kakav je Malone.

      Murray koji se ispucava i promasuje sve zivo, i nikako mu ne pada na pamet da batali sa tim i da pocne da kreira za saigrace. I na kraju zavrsi utakmicu sa okruglo 0 asistencija. Ili kad pogledas sve ukupno, Jokic 14 asistencija, ostatak startne petorke - 3.

      Za Bartona vise ne treba ni trositi rijeci... Ne znam da li me glava vise zaboli kad sutne trojku iz naskoka u trecoj sekundi napada ili kad se kao imbecil zaleti u reket dje ga cekaju 2-3 protivnicka igraca pa zakuca u njih a loptu posalje u vazduh. Ne znas da l' je lik toliko utripovan da je igrac ili je prosto retard.

      Jokic isto zna da smara sa onim njegovim tripovima "necu da sutiram, timski sam igrac" ali tu se opet vracam na Jamala "0 asistencija" Murraya pa je donekle i opravdano sto im je Jokic prvi plej u ekipi.

      Comment


      • #4
        Uf kako je Blue Arrow izdominirao poslednju četvrtinu, zlo. Jokić opet malko rezervisano, odigrao je on svoju uobičajenu rolu, jednostavno je takav igrač da će gledati što sigurniji potez da odradi zarad ekipe, možda kasnije u karijeri počne da preuzima odgovornost onako full time. Ali oseća on flow of the game, osetio je da se Murray zapalio, bukvalno je svaki napad govorio svima u timu da se sklanjaju da on i Jamal vrte pik, ovaj ludak mislim da je samo jedan promašaj iz igre imao u poslednjoj.

        Ova serija lagano ide u sedam.

        Ali zato nisam očekivao od Blazera da uzmu obe kod kuće, zaista sam mislio da će OKC uzeti bar jednu i iskoristiti činjenicu da nema Jusufa, no slaba vajda, mada je u prvom meču presudan faktor bio Kanter. Prošle godine Holiday i Rondo su imali vrhunski performans u zaustavljanju backcourt dua, sada u oba meča ovaj dvojac šutira blizu 45%, što je recept izgleda za pobedu, pogotovo ako jedan od dvojca iz OKC šutira ispod 35% što je i bio slučaj u oba meča ako se ne varam. Džaba Russu oni rekordi ako ne izbace uvek ali uvek osakaćene Blazere, opet ispadanje u prvoj rundi je znak za uzbunu za tu franšizu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #5
          Steta za jedan skok Vestbruka..

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • #6
            Nece moci svaku sa parkinga da pogadja. Idemo u G3.

            Comment


            • #7
              Lilard je jedan jako podcenjen igrac i sve to zbog fransize u kojoj igra i kojoj je veran. Nisam gledao mec broj 2 ali u kecu su ih drzali vecno i to je igrac fransize koji uzima stvari u svoje ruke i ne bezi od odgovornosti, lopta je kod njega i vidi se da drzi konce igre. Oklahoma je opasan tim, ali kao i proslih godina ono je srljanje u napadu bez nekih pravih akcija i razigravanja celog tima..ne svidjaju mi se nikako...

              Sto se tice Denvera, reci da je trener los je smesno..Pa on ej napravio od Jokica igracem, od fransize bez ikakve ideje je napravio drugi tim veoma jakog zapada.. Pop je opasan ali mislim da ce Denver ovo resiti nekako, posebno posle prve pobede...dala im je krila i uzece brejk sigurno u Texasu...Tamo se zna ko sta radi, trener veruje igracima i oni njemu..Nemaju individualni kvalitet ali kao tim su jaki...Zasluzuju bar 1/2 Zapada, za nesto vise im treba iskustva, ali fransiza od one ruine je dosla na noge...Svaka im cast, svima..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • #8
                Noćas lep program u NBA. Serija se presilla u Bruklin, Fila ih prošlu lagano dobila, trebalo bi očekivati odgovor Bruklina na domaćem terenu.

                Poslastica večeri, Joker gostuje San Antoniju. Denver nema pobedu od 2012. u gostima San Antoniju.

                I pred jutro, očekujem brutalan odgovor Voriorsa u Los Anđelesu.
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • #9
                  Moris i Bizli igračine.

                  Comment


                  • #10
                    Ovaj Meloun sa Bartonom stvarno je debilčiina.

                    Jokić je isto debil. Samo uručuje i pravi blokove. Istrpivao se lik, jebale te asistencije takve. Nije igrao jednom ledjima ka košu.
                    Last edited by Cassius Clay; 19-04-19, 04:03.

                    Comment


                    • #11
                      Moze on da pogodi 50p kad mu je odbrana na mom nivou...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • #12
                        NBA PLAYOFFS 2019



                        Stanja nakon 2 utakmice.

                        Rezultati nocas:

                        San Antonio - Denver 118:108 (2:1)
                        Filadelfija - Bruklin 131:115
                        Klipersi - Golden Stejt 105:132
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Veceras Denver mora da dobije ako hoce da produzi seriju do sedme utakmice...
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by jevta1992 View Post
                            Veceras Denver mora da dobije ako hoce da produzi seriju do sedme utakmice...
                            Nema od toga nista. Da Marej nije imao onu rapsodiju u 4. cetvrtini, ovo bi bila metla.

                            Pop je presao igricu.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Da neverovatno sta Pop radi,U toku sezone su proglozirali neki da nece ni uci u PO kako se blizio,pomislih da bi Denveru Klipersi ili SA vrsio posao da nekako prodju,al klinac ne mogu ni to nekako,bas su neiskusni sve sa trenerom,kuci mogu da dobiju posle ove,al veceras bas tesko,no videcemo

                              Jokic bi morao malo vise da sutira,kad ce ako nece veceras,tako je uradio i prosle godine pred onaj cuveni mec sa Minestom jbg tad je malo falilo

                              Veceras Brukin 1, SA 1,Milvoki i Hjuston dvojke,moje prognoze
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X