Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ne, baš bi LBJ uzeo titulu sa Raptorsima. Na kraju će i Kavaj imati više titula od njega, i Durent, Kari itd. To sve u "njegovoj" eri.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Najbolji igrac danasnjice je Lebron James, i ne samo danasnjice.
      Ni današnjice, ni uopšte.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Najbolji igrac danasnjice je Lebron James, i ne samo danasnjice.
        Dobar vic, ma odlican.

        KD je najbolji igrac danasnjice iako mi je Kawhi najomiljeniji. Ipak je propustio neko vrijeme a posle ove serije i daj Boze titule bice on no1 a do tada KD is the man. Samo da se ne vrati inace jebada
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Klanje medju njima dvojicom, KD i KL

          Comment


          • Dobiće sledeću Voriorsi pa će onda pobediti Toronto i osvojiti titulu.

            Nameštaljka.
            Last edited by Karamazov; 14-06-19, 09:25.

            Comment


            • Previse su desetkovani Voriorsi. Ovah Luni zna a ne moze..povredjen. Bugi moze ali ne zna, nije usao u njihov stil, kad je na terenu kao da su ga bacili sa Marsa. Bogut je starac od stotinu leta, vec prezalio oziljnu kosarku. Kari je dobar suter i nista vise od toga, vodja tima za trofej je jedino Durent i s anjim su izgubili sirinu u napadu. Jezivo cuvaju Karija i Tompsona, ostali su nesposbni u serijama da daju poene. Kuk je omasio 4-5 cistih suteva, Igi i Grin nisu suteri i dosta lako je Torontu sa takvom rotacijom da cuvaju Dubse. Oni imaju Kavajia koji odvlaci igrace na sebe..Da je tu KD serija bi vec bila gotova, ali tako je kako je..igrali su i bez Lunija, Tompsona sto znaci da im fali nesto, dodas i Bugija..plus nemaDurenta i previse je to sve rovito.Opet to ne moze umanjiti igru Toronta, koji igraju bas zrelo i uvek znaju sta hoce...ipak nemaju Dubsi srece u ovom PO...Slabasni Portland im je dao laznu sliku da mogu, posto im u match upovima odgovaraju, ovo je skroz druga prica. Durent se nece vratiti i to je to, serija se zavrsava u Torontu.. Steta za ovakvu generaciju da zavrsi ovako, ostali smo uskraceni za pravo finale..

              Opet neverovatno je kako igraci GSW i povredjeni grizu,ali jednostavno nema tu kvaliteta da mogu lako da izadju na kraj sa ovakvim Torontom. Kavi igra odlicno ali opet mi neverovatno koliko faulova kupi i da GSW nije ni malo agresivan vidi se po broju bacanja u seriji,a Toronto koji je jezivo koncetrisan je jbs mi mater na 90% na bacanjima u seriiji..

              Kari je dokazao da je dobar, ali da ga ovakvi mecevi dele od reda najboljih, to je dokazao i onda protiv Kavsa ali i u svim ostalim finalima gde je jbno nestao..kako u napadu, tako i u odbrani..veliki je ovo blow sa povredama da bi se izvukli tek tako..smesno je reci, ali nemaju poene u rukama
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Previse nesrece i povreda (najboljih igraca) za GSW u ovom velikom finalu. Raptorsi iskoristili svoju priliku. Ni fit KD ne moze da ih izvuce iz ove situacije. Zatvaraju ih u Kanadi 4-1.

                MVP

                Comment


                • Uopste ne pratim NBA sem sto povremeno pogledam rezultate, ali sam kao mali video da jedan tim ima dinosaurusa na grbu i od tada su mi oduvek bili simpaticni. Od tada je proslo vise od 20 godina i konacno imaju sansu da osvoje prvu titulu, bas mi je drago

                  Comment


                  • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Reptorsi su nerealni, spremni su da poginu, vrhunska priprema svake utakmice. Zarazio ih Kavaj sve u plej ofu. Šta znači kad znaš da u timu imaš igrača koji će maksimalno odraditi svoj dio posla. Bukvalno izađe na parket i kaže im 'zakačite mi se na leđa, ja ću vas nositi'. Ovi pored njega svi iskusni, pa znaju što im je raditi kad je neko bolji od njih, daj loptu i u svoj ćošak kad je najpotrebnije. Van Flit im je olakšao kad se pojavio u seriji protiv Milvokija, sad imaju dva plejmejkera sličnih kvaliteta i u napadu je šansa za greškom vrlo mala.

                      Sad nešto razmišljam što bi se desilo s onim Voriorsima 2017. u prvoj sezoni sa Djurentom da nije debilni Zaza Pačulija otikinuo zglobove Kavaja. Mislim da nas je zakinuo za jednu od najboljih serija ove dekade. Ali mi je izuzetno drago što je napustio Spurse, jer nikad ne bi dobio kredite koje sad dobija sa Reptorsima. Ova poređenja sa Džordanom koja dobija, nikad ne bi dobio da je ostao kod njih. Što je fora, mislim da će u istoriji ostati upamćen najviše kao igrač koji je donio Reptorsima prvi prsten što god da se desi kasnije u karijeri. Ostavio je brat svoj legacy da živi zauvijek.

                      Isto tako, Masai Ujiri treba da dobije pohvale što je makao Dvejna Kejsija. Voriorsi su makli Marka Džeksona kad je redovno ulazio u plej of i odmah prve sezone sa Kerom uzimaju titulu. Tako npr. Portland pravi istu grešku što ne miče Terija Stotsa, jer Portland četvrtu sezonu zaredom ispada na isti način. Čoek četiri godine nije napravio protiv taktiku kako treba da se suoči sa udvajanjem Lilarda.

                      Sakati su Voriorsi, ali jbg, povrede su dio sporta. I oni su titulu 2015. uzeli zato što je Klivlend ostao bez Kajrija i Lava. What goes around...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ove godine u NBA je obesmisljeno tankovanje i proces. Toronto je u jednoj godini obesmislio neki proces i pravljenje tima...Sa par novih i iskusnih igraca su dobili mogucu titulu. Nije ovo lose, poceli su timovi da se sabloniraju dosta. Nurs je covek trenirao u Engleskoj do skora, sve se moze kad se hoce i kad se poklope neke kockice...

                        Doduse ne bi titule videli da nema povreda kod GSW-a..kljuc serije je sledeci mec, ako dobije GSW, sanse ce im biti vece nego Torontu do kraja serije i ako gube 2-3..vratice se onda do kraja Durant,a ostali ce vec imati vise odmora..a iskustvo igranja NBA finala, pa i umor koji mora kad tad da pogodi Toronto ce doci na naplatu...da je GSW dobio jedan mec kod kuce, serija bi bila gotova, ali eto...

                        Mada mi po govoru tela deluje da se GSW poprilicno predao
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Previse nesrece i povreda (najboljih igraca) za GSW u ovom velikom finalu. Raptorsi iskoristili svoju priliku. Ni fit KD ne moze da ih izvuce iz ove situacije. Zatvaraju ih u Kanadi 4-1.

                          MVP

                          REAL MVP
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Realno Torontu se otvorilo sve za prvu titulu u klupskoj istoriji. Na stranu odličan roster koji Reptorsi imaju na čelu sa vođom tima Kavajem ali ne može se zanemariti bolnica Voriorsa koja itekako ima previše udela u ovih 1-3.
                            Uveren sam da su skroz na skroz svi zdravi kod čete Stiva Kera da bi prsten gotovo sigurno završio u San Francisku. Kada su zdravi i netaknuti povredama nemaju premca u celoj ligi.

                            Comment


                            • Sa Durantom bi bilo 4-1 max. To je kao da Klivlendu falio Lebron ili Torontu Kavaji...Neverovatno srece su imali ovaj PO, sad im se otvorilo... Solidan tim, ako ih brejkne sad GSW..nisam siguran da ce uzeti titulu, ali za to su sanse za GAME5 40% maksimalno...

                              Meni neverovatno kako mu ulazi sve i svasta sa tim izbacejem itd...najveci problemGSW je sto nemaju visoke igrace... Luni povredjen, Kazins nije senka igraca od proslih godina..ne uklapa se u sistem GSW i totalno im je bio nepotreban..Kevin povredjen..

                              Realno sve su to igraci sistema, sem Durenta koji je jedini pravi superstar tu...covek je kidalica..steta
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nista to nije steta. Samo da ih Toronto rijesi
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X