Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma koji Detroit, nisu oni tad pratili kosarku, izmisljaju price..Eventualno ako su navijali za Sakremento, ako su bili rodjeni tad itd..

    LA je klasican bandwagon fans u to vreme...tj kao i uvek...sad ih jbu mali marketi pa placu
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      Dok in Detroit nije rastavio na proste cinioce 2004-te iako su imali jos Pejtona I Melouna
      00-02 bio 3peat a Detroit 2004 tako dal ti fali nesto?
      Postman i the Glow u najboljim godinama[emoji23][emoji23][emoji23]


      Losmi trolino stara, idi prati kriket.
      Dobio po pick... malisan sa gumom za usta, presamarao ga boardmen. 3 titule, 0FMVP[emoji23][emoji23]

      King in the North.
      Slayer of Dynasties.

      Dzaba i 5 allstar igraca i Igi sa klupe.
      The Claw
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Koga li je sada zvao Draymond sa parkinga nakon tekme moleci ga da se pridruzi Warriorsima?!

        Moj pik je Jimmy Butler, fali im jos jedan defanzivac za Boardmana

        Comment


        • Kompleksi su to moj Lejkerboj, zavili Lejkersi u crno omiljeni tim Srbije pa Losmi trolina jos suze proliva.
          Dobra ekipica bijahu ti Kingsi, cool druzina, GS prije GS ali naleceli na tvrdo i nije se moglo protiv dinastije.

          Zvao bi Draymond Obrvu nego zna da bi on morao da kupi prnje pa onda bolje Jimmy, mora jos neko za boardmana da se nadje jer ne jebe kandza sisteme, rusi nebedjene zvezdice i postavlja ih na mjesto
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Cuj ja imam komplekse i trolam..Pa to ti radis sa tim glupim potpisima..Navijac Toronta od Maja '19 a mrzitelj Dabsa od Maja 2015...Cas Lebron, cas ''Kandza'' pa LA tripit, sad Toronto...i on meni kaze da sam pun kompleksa...a lepo sam mu rekao da nece uci u PO...xD +ko zna za koga je navijao u medjuvremenu...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Dabsi[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

              Idi prati kriket, mozda se tu pronadjes.

              I ne brukaj grad
              Last edited by Miki28; 15-06-19, 11:01.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                00-02 bio 3peat a Detroit 2004 tako dal ti fali nesto?
                Postman i the Glow u najboljim godinama[emoji23][emoji23][emoji23]


                Losmi trolino stara, idi prati kriket.
                Dobio po pick... malisan sa gumom za usta, presamarao ga boardmen. 3 titule, 0FMVP[emoji23][emoji23]

                King in the North.
                Slayer of Dynasties.

                Dzaba i 5 allstar igraca i Igi sa klupe.
                The Claw
                vidim da malo znas o kome navijam od 89-te navijam za LAL od kad je Divac poceo da igra sa Medzikom ,ali nisu mogli nista protiv Cikaga te sezone a te 2004 da Kobi nije doneo produzetke u 2 utakmici bilo bi ciscenje

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Dabsi[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                  Idi prati kriket, mozda se tu pronadjes.

                  I ne brukaj grad
                  Pa ''vi'' sa LBJ ne moze do PO...Ne znam cemu se ti smejes. Sad mi ej veliko pitanje da li si iz NS-a uopste. Sad ce sledeca sezona pa ces dobiti priliku za revans dacu ti ovaj put da ce LA biti losije plasiran od Dabsa u regularnom delu ili kraju..Znas kako je mucno bilo ove sezone po pitanju opklade...vec 15 kola pred kraj si zno svoju sudbinu..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    vidim da malo znas o kome navijam [emoji14] od 89-te navijam za LAL od kad je Divac poceo da igra sa Medzikom ,ali nisu mogli nista protiv Cikaga te sezone a te 2004 da Kobi nije doneo produzetke u 2 utakmici bilo bi ciscenje
                    Ooo jos jedan jezerdzija, idemoooo... Prve sezone Divca smo ispali od Finiksa pa onda 90/91 okrsaj sa MJ u finalu i cuveno prebacivanje lopte iz ruke u ruku na polaganju.
                    Divac imao odlicnu game 3 i game 4 ali nije se moglo protiv leteceg.

                    Posle 3peata nas je SA izbacio u 1/2 zapada, game 5 prelomio. Bio strasan mec


                    O finalu sa Pistonsima '04 ako si jezerdzija onda znas sta je sve bilo. Svadja Kobi i Sek, muvanje Kobijeve zene od strane Melouna, sudjenje Kobiju, povreda postara i jos stosta. Naletjeli na pravi tim i bili razbijeni. Posle toga razlaz
                    Last edited by Miki28; 15-06-19, 11:46.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Meni je jako zao sto Kaiju nije usao onaj sut pa i da Toronto uzme titulu. Covek toliko radi, nikad nije napravio nikakvo sranje, uz to on jedan od retkih koji uziva u porazu i pobedi..tj jednostavnije receno u kosarci u svakom obliku..

                      Izasle su kvote za sl sezone..GSW 3.5kv Lejkersi 5
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ako se dovede Davis, skoro sam siguran da Lakersi uzimaju prsten. Sigurno ce sa njim doci jos jedan AS igrac koji je FA tipa Jimmy ili Kyrie recimo.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ooo jos jedan jezerdzija, idemoooo... Prve sezone Divca smo ispali od Finiksa pa onda 90/91 okrsaj sa MJ u finalu i cuveno prebacivanje lopte iz ruke u ruku na polaganju.
                          Divac imao odlicnu game 3 i game 4 ali nije se moglo protiv leteceg.

                          Posle 3peata nas je SA izbacio u 1/2 zapada, game 5 prelomio. Bio strasan mec


                          O finalu sa Pistonsima '04 ako si jezerdzija onda znas sta je sve bilo. Svadja Kobi i Sek, muvanje Kobijeve zene od strane Melouna, sudjenje Kobiju, povreda postara i jos stosta. Naletjeli na pravi tim i bili razbijeni. Posle toga razlaz
                          Mnogo toga se izdesavalo te god da su Pistonsi to iskusno iskoristili da uzmu titulu,a za triple krunu treba Robert Horry protiv Sakramenta
                          Last edited by ledeni 80; 16-06-19, 00:01.

                          Comment

                          Working...
                          X