Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi pricaju o vracanju povreda. Svasta. Tu je bio i Kazins i Luni..4 igraca sa jbnim povredama..jbni Kuk igra clutch itd..Ovakva generacika nije to zasluzila, ne bar ovakvu povredu Tompsona..a ti pises kao da su zasluzili da im se vrati..poprilicno bolesno

    Sto se tice potpisa mogao si krenuti od Bostona, Majamija itd..Kazins nije igrao godinu dana itd..al coveku koji misli da je pravda zadovoljena ovim povredama ne vredi nesto vise i pisati..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LejkerBoy View Post
      A sto se tice Lejkersa i osvajanja titula, ne moraju ni da osvoje, i dalje cu navijati za njih, kao i ostali navijaci Lejkersa sa foruma. Bolje da imaju normalno bazu navijaca nego da za Lejkerse navijaju klinci koji ne znaju ko je James Worthy kao sto je slucaj sa novim "navijacima" Warriorsa gde 90%njih ne zna ko je Rick Barry
      Sta si napisao..pa kad si ti krenuo da navijas za Lejkerse?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LejkerBoy View Post
        A sto se tice Lejkersa i osvajanja titula, ne moraju ni da osvoje, i dalje cu navijati za njih, kao i ostali navijaci Lejkersa sa foruma. Bolje da imaju normalno bazu navijaca nego da za Lejkerse navijaju klinci koji ne znaju ko je James Worthy kao sto je slucaj sa novim "navijacima" Warriorsa gde 90%njih ne zna ko je Rick Barry
        Ma sta se stresiras, decko je trol.

        Ne znam za tebe ali ja sam vidio dovoljno titula od Lejkersa pa ne osvojili je narednih 40 godina.

        3peat je zajeban. Ne moze to svako pa ni tim sa 5 allstar igraca. Jedna dinastija Spursa pa nikad b2b a kamoli 3peat.

        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ti ne znas za koga navijas, ne blamiraj se Miki. Navijac si Lejkersa koliko i ja.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Aj ne blamiraj se trolino.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sta si napisao..pa kad si ti krenuo da navijas za Lejkerse?
              Krenuo sam da navijam 2005., zbog Kobija i upoznao sam se donekle istorijom Lejkersa. Spomenuo sam Ricka Barryja kao primer da najveci broj "navijaca" GSWa ne zna ko je Rick Barry, jedan od najuticajnijih igraca GSWa. Sto bi rekli Amerikanci, bandwagon navijaci.

              Pa dobro, eto, sumnjam da bi 2015. osvojili bez povreda Kajrija i Lava. Da se razumemo odmah, navijao sam tada za GSW jer ne gotivim Lebrona.

              Hah vazi, onda sam bolestan. Sto se tice pravde, kako ti tumacis povredu Kawhija 2017.? Vrv freak incident xD kao sto je freak incident KDeva povreda xD Verujem u neku karmu.

              A ti ako verujes da je KDeva povreda freak incident i da su sa njim postupili kako treba, onda nastavi da verujes ;)

              A posto imas potrebu da pises da je moje razmisljanje poprilicno bolesno, onda bolje da zavrsimo ovde diskusiju. Nisam pacenik da se preko internet foruma svadjam sa nekim i vredjam.

              Comment


              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                Krenuo sam da navijam 2005., zbog Kobija i upoznao sam se donekle istorijom Lejkersa. Spomenuo sam Ricka Barryja kao primer da najveci broj "navijaca" GSWa ne zna ko je Rick Barry, jedan od najuticajnijih igraca GSWa. Sto bi rekli Amerikanci, bandwagon navijaci.

                Pa dobro, eto, sumnjam da bi 2015. osvojili bez povreda Kajrija i Lava. Da se razumemo odmah, navijao sam tada za GSW jer ne gotivim Lebrona.

                Hah vazi, onda sam bolestan. Sto se tice pravde, kako ti tumacis povredu Kawhija 2017.? Vrv freak incident xD kao sto je freak incident KDeva povreda xD Verujem u neku karmu.

                A ti ako verujes da je KDeva povreda freak incident i da su sa njim postupili kako treba, onda nastavi da verujes ;)

                A posto imas potrebu da pises da je moje razmisljanje poprilicno bolesno, onda bolje da zavrsimo ovde diskusiju. Nisam pacenik da se preko internet foruma svadjam sa nekim i vredjam.
                Vidio Smusha i Kwamea i rekao ko je onaj sa brojem 8 sto trpa svaku noc sa takvim debilanama?
                Znaci 62-61 i 81pts si ispratio[emoji3] To je te sezone bilo. Crna Mamba, sampion kakav se rijetko radja.

                Steta pa nisi mogao ispratit kad su se on i Sek sprdali u 3peatu.
                Cuveni preokret protiv Portlanda.
                Trojka Big shot Boba.
                Nemoc SA ce se dugo pamtiti, kako su ih ubijali naizmjenicno.
                Finale rutinirali i da nije bilo sukoba njih dvojice ko zna jos koliko titula ali sto je Phil rekao, da bi ih motivisao morao ih je suskati jedno protiv drugog i to je doslo na naplatu
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ma sta se stresiras, decko je trol.

                  Ne znam za tebe ali ja sam vidio dovoljno titula od Lejkersa pa ne osvojili je narednih 40 godina.

                  3peat je zajeban. Ne moze to svako pa ni tim sa 5 allstar igraca. Jedna dinastija Spursa pa nikad b2b a kamoli 3peat.

                  Ma gasiram se zbog pobede Kawhija, ne mogu ni da spavam hahaha a direktno iz citaonice sam se vratio da gledam mec

                  Comment


                  • Bolesno je reci da je to karma. Takodje da je Zaza namerno povredio Lenarda..

                    E, vidis ja ne navijam za nikog, moji Soniksi su pokojni. Nisam navijac GSW ali cenim sta su doneli kosarci.

                    Miki npr na svakom forumu navija za drugi tim, tebi se tu nema sta zameriti. Samo sam teo napisati da si i ti poceo da navijas za njih zbog imena, Kobija itd..Vidis da je i Miki postao navijac Toronta u Maju 2019..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Vidio Smusha i Kwamea i rekao ko je onaj sa brojem 8 sto trpa svaku noc sa takvim debilanama?
                      Znaci 62-61 i 81pts si ispratio[emoji3] To je te sezone bilo. Crna Mamba, sampion kakav se rijetko radja.

                      Steta pa nisi mogao ispratit kad su se on i Sek sprdali u 3peatu.
                      Cuveni preokret protiv Portlanda.
                      Trojka Big shot Boba.
                      Nemoc SA ce se dugo pamtiti, kako su ih ubijali naizmjenicno.
                      Finale rutinirali i da nije bilo sukoba njih dvojice ko zna jos koliko titula ali sto je Phil rekao, da bi ih motivisao morao ih je suskati jedno protiv drugog i to je doslo na naplatu
                      Jbg i meni je krivo sto sam '95 i nije imalo teorije da gledam taj threepeat, ali se nadam da cemo se uskoro vratiti u sam vrh pogotovo ako dovedu ADa i jos jednog solidnog igraca

                      Al bukvalno kao sto si rekao, video broj 8, trpa kao besan u prelepom zlatnom dresu

                      Comment


                      • Ko ne voli kandzu taj ne voli kosarku. U moru primadona jedan ovakav lik, unikat.

                        Lik radi svoj posao i to ga radi fenomenalno.

                        Ej, 27 godina tek a ovakav CV. Sjebao je 2 dinastije[emoji23][emoji23][emoji23]

                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Ko ne voli kandzu taj ne voli kosarku. U moru primadona jedan ovakav lik, unikat.

                          Lik radi svoj posao i to ga radi fenomenalno.

                          Ej, 27 godina tek a ovakav CV. Sjebao je 2 dinastije[emoji23][emoji23][emoji23]

                          Tri ako pridodas San Antonio hehehe

                          Comment


                          • Originally posted by LejkerBoy View Post
                            Tri ako pridodas San Antonio hehehe [emoji3]
                            Ma nek se j...
                            Veliki rivali ali ih nikad nisam volio. Zato nam i nisu dali Kawhija.
                            Sve su radili da stopiraju trejd Paua, pricali da je kradja a ono Mark postao brutalan igrac. DPOY, allstar, sampion.
                            Predvodnici su bili za veto CP3 trejda.

                            Htjeli su da upropaste karijeru ali brat iako djeluje mutav, nije glup i rekao im je..., hocu svog doktora i necu da igram povrijedjen. Mogao je da prodje ko KD ali srecom nije
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bolesno je reci da je to karma. Takodje da je Zaza namerno povredio Lenarda..

                              E, vidis ja ne navijam za nikog, moji Soniksi su pokojni. Nisam navijac GSW ali cenim sta su doneli kosarci.

                              Miki npr na svakom forumu navija za drugi tim, tebi se tu nema sta zameriti. Samo sam teo napisati da si i ti poceo da navijas za njih zbog imena, Kobija itd..Vidis da je i Miki postao navijac Toronta u Maju 2019..
                              Jbg nisam mogao da pocnem da navijam za Lejkerse jer sam iz Los Andjelesa, kad sam iz jednog sela kod Svilajnca

                              Sto se tice povreda, ne mozes me ubediti da GSW nije profitirao od povreda svojih protivnika do ove sezone, lagao bi i sebe ako verujes u to. Za Zazin faul, evo da bih ja zeleo da fauliram protivnika i da ga time povredim, verovatno bih napravio isti onakav faul u stilu Zaze

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Ma nek se j...
                                Veliki rivali ali ih nikad nisam volio. Zato nam i nisu dali Kawhija.
                                Sve su radili da stopiraju trejd Paua, pricali da je kradja a ono Mark postao brutalan igrac. DPOY, allstar, sampion.
                                Predvodnici su bili za veto CP3 trejda.

                                Htjeli su da upropaste karijeru ali brat iako djeluje mutav, nije glup i rekao im je..., hocu svog doktora i necu da igram povrijedjen. Mogao je da prodje ko KD ali srecom nije
                                Koliko taj Kawhijev potez deluje pametnije sada nego prosle sezone. Jbg zao mi je bas KDa, deluje da je jako kul lik koji samo zeli da igra basket.

                                Ma da, ma Spursi ce se raspasti cim se Popovic penzioniše.

                                Comment

                                Working...
                                X