Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bukvalno ono sto je Visko na kraju rekao, iskustvo je presudilo, Fonjini je igrao mnogo vise velikih meceva, Lajovic i nije bas
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Odlično izdanje Fonjinija. Kako taj čovek lepo igra kada mu je glava mirna.
      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

      Comment


      • Bravisimo!!
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Bravo Done

          Comment


          • Fonjini je isuvise veliki majstor da ne bi imao osvojen jedan ovakav turnir a da nije bilo lude glave Rubljova Fabio bi vjerovatno vec trenirao u Barseloni i spremao se za jos jedno ispadanje u prvom kolu. Nakon toga je nanizao neka bas ozbiljna imena ali je po meni taj prvi mec bio najvazniji i dao mu je veliku dozu samopouzdanja. Sad do kraja sezone sta uradi uradi a kad vec ima odredjene probleme za povredama mozda je bolje da to zalijeci i bude 100 posto zdrav.

            Lajovic se cini mi se zadovoljio sa finalom ovde a to bas i ne volim da vidim,doduse Fabio je klasa za njega i tesko da bi sta mogao da uradi i sa boljom igrom, Sad ce imati mnogo lakse zrijebove na 250 i 500 turnirima i to mu je dobra prilika da ih se naosvaja i to je vec jedna vrlo pristojna karijera.

            Comment


            • Zasluzeno Fabio osvojio MC, cestitke

              Duciju je ovo veliki uspeh, imao je veliku tremu, nervoza i to je uticalo da losije igra nego prethodne meceve.
              Cestitke Duciju na velikom uspehu, nek nastavi tako i bice i osvojenih turnira
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment

              Working...
              X