Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobro jasno je da Agutu brze podloge vise odgovaraju, ovde sam ja pricao strikno u match upu, a on je ubedljivo na strani Nadala. Eto Agut redovito muci Novaka, a protiv Rafe ne moze meda, ima i obrnuti slucajeva naravno, Fabio mi prvi pada na pamet.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Fabio mi prvi pada na pamet.
      Ili Federer recimo,Nole ga dere u zadnje vrijeme dje stigne a Rafa mu ne moze vise od 3 gema uzet vec dugo.
      Ne igra nista danas posebno,makar ovo 4 gema sto sam odgledao.
      Last edited by E1_PG; 17-04-19, 15:02.

      Comment


      • E pa lik ladno jedva 2 gema uzeo, a sa Novakom bi se krljao do sjutra.

        Comment


        • Дуци 2/0 на почетку
          sigpic

          Comment


          • Odlican Duci 5:1 i servira za prvi
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Objašnjava Dutzee
              I ovaj jedan gem je jedva uzeo Goffin. Baš vrhunski udarci sa osnovne, lep tenis

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Ono kad ja nekog pohvalim

                Mada ok, nista strasno, a bh
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kližan bi mogao da krene s nama suicide da igra

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Kako na ove tribine ima dobrostojecih bakica,da mi je jednu da ozenim da se obezbijedim,da ne razmisljam vise ni o cemu.
                    No nisu ni one lude.
                    To je i meni palo na pamet.
                    Mozda je bolje da napadamo ovu Rafinu sestru plavusu, ako je vec neko nije upecao. [emoji16]

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Kako na ove tribine ima dobrostojecih bakica,da mi je jednu da ozenim da se obezbijedim,da ne razmisljam vise ni o cemu.
                      No nisu ni one lude.
                      A inace hoces da kazes da ovako razmisljas o necemu?
                      [emoji14]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Počisti ga Duci

                        Comment


                        • Odličan Duci
                          Da je bio na ovom nivou 2013-e imali bi Salatare komada 2.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mech dana: Medvedev - Tsitsipas.

                            Comment


                            • Dobri mečevi danas, biće dosta šibicarenja, čekaće se greške protivnika
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Medvedev unistava Tsitsipasa, nisam ocekivala da Medvedev ovako dobro igra na sljaci
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X