Announcement

Collapse
No announcement yet.

2019 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by forum1nick View Post
    @Sam Hornish (odgovor sa arhivirane teme)
    Pa vozač koji nikada nije zauzeo mjesto bolje od P3 svakako nije top klasa.
    a kako da zauzme kad je vozio za j**eni zauber...

    sad je doso u ferari i na obe trke je bio brzi od "boljeg i iskusnijeg" Fetla! ok ti kazes imo drugacije podesen motor a ja sam ti reko ono sto sam ti reko a to je da ga Fetl moze i verovatno hoce ponekada dobiti ali da ce do kraja Sarl njega potuci. ne znam mozda sam u krivu mozda nisam najbolje da sacekamo vreme ce pokazati, brzo ce to proci op-la novembar je vec tu
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #17
      Originally posted by Dule Krtola View Post
      Prebrzo smo otpisali Luisa odnosno Botasa. Ovo su jos igre.
      ja nikog nisam otpiso. Bore se Fetl-Lekler-Ham-Botas i nadam se Max a onda se izdvajaju Sarl i Ham i nadam se Max
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #18
        Ja se nadam u Gaslija
        Salim se. Ne znam za Maksa i Hondu. I ja bih volio iskreno ali nekako nisu za ove 2 trke pokazali da mogu ugrozit Ferari il Mercedes. No Meklaren mi je interesatan. Sainc je bas predobro djelovao u Bahreinu. Cak mogao obici Maksa. Jedva cekam da ih vidim sada, sta mogu.

        Comment


        • #19
          Svako ko voli F1 trebao bi se nadati da će Max biti što više konkurentan.
          On tako dobro podsjeća na zlatno doba formule kada su prvo morali biti ludi da bi uopšte sjeli u kokpit, a tek onda bi se vidjelo da li su i dobri vozači

          Comment


          • #20
            Zamislite duel Maksa i Leklera. Jedva ga cekam.
            Kada kazem duel, mislim na bas duel. Đe ce varnice prštat. Mozda se to bas desi sad u Kini. Al sto kaze kolega, koliko god da je ovakav onakav, on ponekad vise da zabave no cijeli grid na trci.

            Comment


            • #21
              Dobro je da je Ferrari brži. Koliko bi tek bio zaostatak da nije tako?
              Ne znam koliko još puta Toto Wolff treba da im proda istu foru.
              Bottas opasno počeo sezonu. Ne znam koliko će on još trpiti pritisak iz boksa. To je Finac i ako odluči da ih otkači mislim da će to da uradi baš ovako - hladno, bez bombi, bez galame u tim radio, samo po gasu i P1.
              Ako sutra u prva 3 kruga vidimo rotaciju P1 i P2 onda očekujem do kraja dosadnu trku koju će samo povremeno da narušava Hamiltonovo kukanje kako mu bolid nije uredu sve dok prednost raste.

              Vettel pokušava da glumi Mansella? Neka mu neko kaže da je dovoljno smiješan i bez brkova.

              Comment


              • #22
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #23
                  Sreca pa nisam ustao da gledam kvalifikacije. A i za trku cu dobro razamisliti. Ferari... tuga.

                  Comment


                  • #24
                    Dule prestigo sam te u foto finišu.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #25
                      Ahahahahahaha

                      Zar i ti sada ustajes?

                      Comment


                      • #26
                        Ferari najbrzi na pravcu, trka sa najduzim pravcem, ferari skoro pola sekunde sporiji[emoji853]

                        Sent from my SM-G930F using Tapatalk
                        Keep it simple.

                        Comment


                        • #27
                          Ahahahahahahaha

                          Comment


                          • #28
                            Pa Ferrari jeste najbrži - do Petka
                            Ako uozbiljimo, miriše mi da je Ferrari zaista blizu da napravi taj veliki pomak i ubrza bolid za skoro 1s. To smo gledali na prethodnoj trci. Tada agregat nije izdržao, pa su se vratili na sigurna podešavanja.
                            Ipak, sigurno su nastavili razvoj u tom pravcu. Njihov problem je u tome što ni Mercedes baš ne sjedi i čeka da ih prestignu.

                            Sutra je Vettel na ozbiljnom testu. Neophodno je da na stazi ostane ispred svog kolege, ali bez asistencije iz box-a.
                            Hamilton je opet u napadu na treću vezanu titulu. Prethodni put ga je Rosberg spriječio, a ove godine Bottas izgleda bolje i to bez bilo kakvog forsiranja od strane ekipe.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Dule Krtola View Post
                              Ja se nadam u Gaslija
                              Salim se. Ne znam za Maksa i Hondu. I ja bih volio iskreno ali nekako nisu za ove 2 trke pokazali da mogu ugrozit Ferari
                              kako nisu pa Ferari su pobedili na prvoj trci a i na drugoj bi ponovili isto da ih nije spasio sejfti kar. I na ovoj trci ce Max potuci OBA Ferarija. Samo gledaj

                              a nadam se da Max ima brzine i napasti srebrne, samo se nadam jer je to pomalo sf
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #30
                                Nisu oni toliko jaki koliko Ferari zna bit los. U tome je poenta.

                                Comment

                                Working...
                                X