Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gubitnichke partije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Gubitnichke partije

    zaboravih ovde napisati ishod od pre dva - tri dana.

    zadnja ruka, nas trojica za stolom. dobijem AJ tref i uradim all in. lik do mene isto all in sa hhmm.. nekom trojkom i osmicom a treci lik nas isprati sa 55 (!). vec sam pomenuo kako je zadnjeg lika kakilo celo vece te me (nas) je unistavao za stolom.
    izlazi flop, Q 3 A. ja srecan al naravno gledam u petice koje me ubijaju. turn... <moja reakcija je bila:'' JBT dokle ce te srati!!!>... jbn 5ica!!!! river nebitan...
    znaci i dalje me 'ebu petice da je to strasno...
    tacno necu igrati vise jedno nedelju dana dok ne izadjem iz antikarmichne serije :P
    \m/ (^.~) \m/

    Comment


    • #17
      Odg: Gubitnichke partije

      Bio je turnir na Party Pokeru, bio u finoj poziciji da udem u pare, uglavnom usao u fazu gdje sam 99% ruku bacao dok nisam dobio pocket QsQh. Raise pre flop, 2 callera. Flop 7h Qc 9h, meni nema ljepseg osjecaja od seta h5g6k8 ( ja raise 1/4 stacka, uvjeren da je jedan na flush ili straight drawu), jedan call, drugi se baca. Turn Qd (quads, e mislim se sad nek pogodi svoj flush ili straight da dobro naplatim i ja check $JS}| ). River 8h (ja se obradovao, evo sigurnog duplanja, all in-call).
      Lik imao Jh10h #%d*
      2,27 % sansi je imao na turnu...... U prvom momentu nisam ni shvatio sta se desava a kad jesam, tastatura je dobila saku, a uskoro i zamjenu %QWT&W Inace dosta se ljudi zali na Party Poker, kako su imali dosta bad beatova, ja sam imao najvise na BigBetu koji daje toliko gut shotova i straight drawa da to nije humano.

      Comment


      • #18
        Odg: Gubitnichke partije

        igram na 24h pokeru nocas malo cash partija,cisto uz pljugu pred spavanje,za sitne pare(0,10-0,20 blajnde)uso sa nekih 7 evra cisto onako ali.......

        3 ruke uzastopno mi se kupuju na turnu i riveru.....

        prvo hvatam sa kec i kralj u ruci top par kralja,jedan vuce all in od nekih 2 evra,placam.......on nema nista!!!
        i kupuje mu se boja na turnu i riveru.....doobroooo

        zatim sa rucnim devetkama,jedan isto ima oko 2 evra,podigo do evra ja ga stavim u all in,on ima A8,na riveru mu izlazi A........................dooooooooooobrooooooooooo

        dobijem rucne petice,iz besa zbog prethodne dve ruke pustim all in od ta preostala 3 evra,plati me lik sa Q10....
        flop A35..........
        turn K
        river........prepostavljate sta.......


        nikad vise pred spavanje....nikad!!!!

        Comment


        • #19
          Odg: Gubitnichke partije

          hahahaha tizlabor cenim da nisi spavao nikako :P :P
          jbg, eo ima vec 15ak dana kako nisam igrao poker preko kompa... bio sam upao u losu seriju i sad stagniram.. krenucu o5 za koji dan pa cu videti sta ce biti.. al bas zbog takvih situacija poput tvoje sam morao malo prestati inace bi prso scroz

          maha23, to je valjda najgora moguca situacija koja je mogla da se desi... kad si 1000% ubedjen da ces 'ebati keve i onda tako dodje popush zbog sitne verovatnoce..
          al dobro, bar imas novu tastaturu
          \m/ (^.~) \m/

          Comment


          • #20
            Odg: Gubitnichke partije

            btw, sinoc sam o5 upao u dogometrazni heads up. o5 ostali ja i drugarica ( ista ona od pre nekoliko postova ).
            ja dominirao, ona jadna na nekoliko cipova ostala... upad 1000/2000, ona nema ni za kiflu.. upadne all in, imala 9 i 4 a ja 9 i 5. na turnu joj izadje 4 i pobedi. uzme ona tu malo cipova, sledeca tura...hhmm...a da: ja dobio AK a ona Q i 3.. ja je odma navukao na all in pre flopa, flop izlazi K J T, turn 2 i pre rivera joj kazem: '' samo te kec moze spasiti''......iiiiii.....kec! :P
            uzme ona tu o5 malo cipova i onda meni sve krene niz onu stvar... dobio sam bio jos par ruku gde sam je ogulio skoro skroz a onda su je karte kenjale maximalno da bi mi sa pokerom sedminca na moj full od AAA77 uzela 90% steka. jos 2-3 ruke i kraj..

            posle te, odigrali smo jos jednu partiju gde sam svu masu poizbacivao sa stola i lagano pobedio
            al bolje bi bilo da sam pobedio prvu.. ovako je 1:1 u dugackim heads up-ovima
            \m/ (^.~) \m/

            Comment


            • #21
              Re: Gubitnichke partije

              Eo da napisem nesto posle sto dina..

              Heads up.
              Ja short drug u pun ko brod.
              Ja u rukama 32 tref, flop 2A6, ja dizem, drug prati. Turn A. Ja sve, drug prati. Otvorimo karte. Drug ima 34 off. Jedina karta koja me ubija je 6....koja naravno izlazi na riveru.
              Total: dobio me je na dva para, 66AA i cetvorkom kikerom dok sam ja imao za kikera tricu )))
              ismejao sam se ko budala...najgluplja izgubljena partija do sad....jbt 4ka kiker!!!! hahahha ))
              PozZ
              \m/ (^.~) \m/

              Comment


              • #22
                Re: Gubitnichke partije

                Takvih ruku sa malim parom kad izadju dva over para sam imao milion bukvalno i ubije me neko sa kickerom ali sta da se radi takav je zivot... Moja najgora ruka je-
                Stavljam strelu prati me samo lik utg,cip lider ja drugi sa cipovima na stolu... Pogledam karte 44...
                Flop 4 2 j,ja cek lik raise,ja reraise,on all in ja srecan kao nova godina call... turn j,river 5...
                Nisam mogao da verujem... A inace imao sam neverovatnu srecu na jednom turniru... ja J9 list raise lik prati... izlazi flop 10 list 7 list a kocka,ja raise lik cal,izlazi 4 list,ja raise lik reraise,ja all in on call... Bilo mi je muka kad sam video karte ak list ai hvatam jedini out koji mi pravi strejtfles,8 list,i postajem apsolutni cip lider...
                sigpic

                Comment

                Working...
                X