Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Dr 93 View Post
    Bogami MM nije dominantan onoliko koliko smo očekivali.
    Iskreno ma najiskrenije od srca ja bi voleo da nije. voleo bi da vidimo nezaboravnu borbu dva najveca velikana ovog sporta. To svi jedva cekamo videti.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #17
      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      opa duel titana u prvom redu. A gde je Dovi nisam gledo q?
      13.



      Wup

      1 93 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team Honda 343.4 2'04.573

      2 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Mission Winnow Ducati Ducati 346.9 2'04.766 0.193 / 0.193

      3 43 Jack MILLER AUS Pramac Racing Ducati 343.2 2'04.932 0.359 / 0.166

      4 12 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP Yamaha 334.9 2'04.973 0.400 / 0.041

      5 35 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL Honda 345.3 2'05.143 0.570 / 0.170

      6 46 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP Yamaha 328.8 2'05.428 0.855 / 0.285

      7 21 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT Yamaha 333.6 2'05.667 1.094 / 0.239

      8 9 Danilo PETRUCCI ITA Mission Winnow Ducati Ducati 342.0 2'05.752 1.179 / 0.085

      9 42 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR Suzuki 334.1 2'05.853 1.280 / 0.101

      10 36 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR Suzuki 333.2 2'06.012 1.439 / 0.159

      11 30 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU Honda 335.2 2'06.063 1.490 / 0.051

      12 20 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT Yamaha 336.6 2'06.068 1.495 / 0.005

      13 41 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini Aprilia 339.3 2'06.209 1.636 / 0.141

      14 44 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 337.0 2'06.348 1.775 / 0.139

      15 99 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team Honda 336.8 2'06.629 2.056 / 0.281

      16 63 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing Ducati 340.2 2'07.080 2.507 / 0.451

      17 53 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing Ducati 338.9 2'07.487 2.914 / 0.407

      18 29 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini Aprilia 333.6 2'07.512 2.939 / 0.025

      19 5 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 329.1 2'07.598 3.025 / 0.086

      20 17 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing Ducati 337.0 2'07.608 3.035 / 0.010

      21 88 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 331.3 2'07.624 3.051 / 0.016

      22 55 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 332.7 2'07.871

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #18
        e moj takozvani komentatoru.... karma is the bitch

        Comment


        • #19
          U sred Texasa, ode Marquez.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #20
            Bravo Alex.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #21
              Trka

              IMG_20190414_214349_9.jpg

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #22
                čestitke za Rinsa! Doktor odličan

                Comment


                • #23
                  Sada su svi još više izjednačeni u šampionatu. Markez preagresivno je išao u onoj situaciji, ne znam čemu to...
                  Čestitke Rinsu! Bravo Rosiju za nastavak konstantnosti.
                  Čestitke Kaneu na pobedi i bravo i Navaru za podijum!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Rossi uzima titulu a ti ćeš pući od muke.
                    Naravno, kao i komentator (zna on koji).

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      jel se ovu trku isplati gledati?
                      Isplatilo se

                      Comment


                      • #26
                        Ovaj pad Markeza me podestio na 2015 kada je par puta na isti nacin gresio i pao. Mislio sam da mu je ta faza prosla, da je iskusniji, da zna da spusti gas. Ali evo desi se i to. Da me ne razumete pogresno kad kazem da mi je drago sto je pao, ali za sampionat je ovo predobro. 4 vozaca u 9 bodova, pa ludilo tek sad pocinje! U Herezu ocekujem uzbudljivu trku, Jamaha bi trebalo jos bolje da funkcionise, nema dugih pravaca,ima brzih krivina...Ocekujem i Lorenca da bude bolji, ali identicno je kao na dukatiju, ovako nesto sam i ocekivao. Na kraju cestitke Rinsu, decko zasluzio ovo,svaka mu cast. Rosi sta reci, covek pomera granice, ceka se pobeda, a titula pa zivi bili pa videli Ako nastavi ovako sa boljom Jamahom ocekujem ga u borbi sigurno. Miler zasluzeno, bolji od
                        Petrucija, nastavi li ovako smesi mu fabricko mesto.
                        A sad ko ce cekati 5. maj...

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by discharge View Post
                          Rossi uzima titulu a ti ćeš pući od muke.
                          Naravno, kao i komentator (zna on koji).


                          deka nije mogo pobediti ni Rinsa a kamoli bi Markeza da ovaj nije pao.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by crni View Post
                            Isplatilo se
                            jeste i ja sam uzivao ako je pao i bilo je vreme malo da se zabiberi sampionat.

                            Originally posted by cavu View Post
                            Da me ne razumete pogresno kad kazem da mi je drago sto je pao, ali za sampionat je ovo predobro.
                            Pa naravno da je drago svim rosijevcima nemojmo se lagati drago je i meni
                            Last edited by Sam Hornish Jr.; 15-04-19, 13:24.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #29
                              2015. je Markez imao ozbiljne probleme sa Hondom (jedini put od kada je u HRC timu) i često je padao u prvom delu sezone. Negde oko polovine sezone, ne sećam se tačno kad, Honda mu je dozvolila da koristi ram iz prethodne 2014. godine i tada se poboljšao. Mislim da ove godine nema problema sa Hondom, da je ovo usamljeni slučaj pada. Forsirao je previše kako mi dokazao da je kralj Teksasa i Honda nije izdržala. Kračlou je imao identičan pad malo pre toga. Mislim da već na sledećoj stazi, drugačiji grip, drugačije setovanje, se ovo neće ponoviti.

                              Pohvala za Rinsa, naravno. Mučno je bilo gledati ono glupiranje u Moto2 kada je dobio crnu zastavu na kraju, ali od kada je u MotoGP/Suzuki timu stvarno se uozbiljio i malo po malo napredovao, i već krajem prethodno sezone je bilo jasno da imamo vozača koji može do pobede.
                              Hoću da pohvalim i Davida Brivia, (iako su mnogi sumnjali u njegove odluke, pa i ja, jedan od naših komentatora je celu godinu pričao o nepravednom otpuštanju A. Espargara) na kraju je završio sa uozbiljenim Rinsom i veoma talentovanim Mirom, šampionske ambicije ne nedostaju, u međuvremenu i motor unapređen, i tako je napravio jedan odličan tim. Bravo Suzuki!

                              Comment


                              • #30
                                Da pohvalim Masiu, ponovo. Drugo mesto, na mišiće. I deoba prvog mesta u generalnom poretku.

                                Pratim Masiu i Fođu od kada su se pojavili kao zamena 2017. godine, obojica su osvojili poene u svojim prvim trkama i privukli mi pažnju recimo srčanošću kojom su vozili. I evo Masia je dogurao do uzastopnih podijuma, a Fođa kao da se muči, bar je to moj utisak.

                                Prošle godine Bulega nije mogao da se sastavi, prve poene je osvojio u Holandiji. Na kraju godine, menjao ga je Vieti i osvojio u četiri trke više poena nego Bulega do tada, čak je bio na podijumu u svojoj drugoj trci. Bulega je bio najbolji u svojoj prvoj godini – bio je 7. 2016, 12. 2017 i 26. 2018 (jeste bio povređen na kraju sezone, ali je ipak bruka za takvog vozača).
                                Fođa prošle godine 19.
                                Kad se tome doda incident u garaži sa Fenatijem, pa i Minjo koga se se odrekli, kao da nešto ne funkcioniše dobro u Moto3 VR46 timu.

                                VR46 akademija svake godine uspešno ubacuje nove vozače u Moto3. Vozači na svojim prvim nastupima privlače pažnju svojim nastupom, dobro startuju, ali onda kao da se nešto dogodi pa posustanu.
                                Moto2 tim ima daleko bolje rezultate. Banjaja je prošle godine bio prvi, a 2017. peti. Marini prošle godine 7.


                                Još neko ima slično mišljenje? Neko objašnjenje ili neku ideju u vezi sa ovim?
                                Kakva je uloga Učia – on vodi akademiju ili Moto3 tim? Pablo Nieto vodi samo Moto2 tim ili oba?

                                Comment

                                Working...
                                X