Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šumaher: Želim u F1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šumaher: Želim u F1

    Šumaher: Želim u F1, ali tek kad budem sasvim spreman

    Mladi nemački automobilista Mik Šumaher istakao je da želi da se takmiči u Formuli 1, ali da ne zna da li će se to desiti naredne ili za dve godine.



    Sin sedmostrukog svetskog šampiona Mihaela Šumahera debitovao je u utorak u najbržem karavanu sveta za volanom Ferarija na testiranju u Bahreinu.

    Već u sredu oprobaće se u bolidu Alfe Romeo.

    "Ovo je tek moja prva godina u Formuli 2. Videćemo kako će tu sve proći. Želim da u Formulu 1 dođem kao kompletan vozač, da budem maksimalno spreman. Ne znam hoće li se to desiti naredne ili za dve godine. Moram da idem polako", kazao je Mik.

    Nemac je prošlog vikenda debitovao i tim Prema, čije boje je branio Šarl Lekler kada je osvojio titulu u Formuli 2 pre dve godine.

    "Nadam se da će mi ovo iskustvo pomoći u Formuli 2. Pokušaću da razgovaram sa što više ljudi i upijem što više informacija", dodao je mlađi Šumaher.

    izvor: sport klub


    Mik Sumaher ima 20 godina i debituje u F2. Pre toga je dve godine vozio evropsku F3 gde se prosle godine okitio titulom. Jos pre toga je vozio neke formule ali nije osvajo titule tako da ima prilicno mrsavu statistiku. U kartingu isto nema ni jednu titulu. Ali ima krv Majkla legende Formule 1. I ako je barem upola talentovan kao mu caca da li ce osvojiti 3 titule sta vi kazete?
    1
    a:3:{i:1548;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1548;s:6:"nodeid";s:7:"2667160";s:5:"title";s:2:"Da";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"14528";}}i:1549;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1549;s:6:"nodeid";s:7:"2667160";s:5:"title";s:2:"Ne";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:5:"14938";i:1;s:2:"48";}}i:1550;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1550;s:6:"nodeid";s:7:"2667160";s:5:"title";s:7:"Ne znam";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:4:"5177";i:1;s:5:"14096";}}}
    100.00%
    1
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    Tesko je dati bilo kakvu prognozu dok ne odveze barem pola sezone u timu iz vrha. Kao Mihaelov sin imace dobar tretman u F1, videcemo. Dejmon nije nadmasio Grema, Mihael Maria, Niko- Keke tu su negde, Max debelo nadmasio Josa, Zak ima titulu ali nisam siguran da je nadmasio Zila. Jel bio jos koji sin?

    Comment


    • #3


      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        FORMER FERRARI BOSS: SCHUMACHER DOES NOT LOOK COMPETITIVE



        Former Ferrari team boss Cesare Fioria doesn’t agree with the sudden hype surrounding Mick Schumacher.

        “He was second during the Formula 1 test, but with tires that were twice as soft as those of Verstappen, which was faster. So far, Mick Schumacher doesn’t look competitive to me, but there is a lot to do.”

        Fioria also claimed that Mattia Binotto has made a major mistake to make Sebastian Vettel the number one driver over Charles Leclerc. After the first two weekends of the season, it’s not a bad view.

        “To be honest, I had expected that Charles Leclerc would be a big problem for Vettel from the start. Binotto is a very good engineer, but I don’t think he expected Leclerc to be that competitive immediately. This can become a problem for him.”

        “He [Vettel] makes far too many mistakes when he is under pressure. Ferrari will have to lower the pressure on him a little, but that is not easy when you are fighting with Mercedes. For the longer term, Leclerc is the man they will have to build on.”
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #5


          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment

          Working...
          X